بازاریابی اینترنتی

تحقیقات بازار 101

شماره شماره دلیل عدم موفقیت مبتدیان در بازاریابی اینترنتی به این دلیل است که آنها مهمترین مرحله را پشت سر می گذارند تحقیقات بازار. بیشتر افراد بدون اینکه مطمئن شوند برای خرید آن یک بازار گرسنه وجود دارد ، انتخاب یک محصول تبلیغاتی را شروع می کنند که باید برعکس باشد.

مخاطب گرسنه پیدا کنید

برای به دست آوردن سریع پول در بازاریابی اینترنتی ، باید نیازهای افرادی که به صورت آنلاین جستجو می کنند را درک کنید. بهترین بازارها کسانی هستند که به دنبال افرادی هستند که به دنبال راه حل مشکل هستند ، مشکلی که بخش بزرگی از روح آنها را اشغال می کند. درجه حرارت عاطفی مرتبط با آن بالاتر است. مردم به دنبال یک راه حل فوری برای مشکلات خود هستند ، به همین دلیل محصولات اطلاعاتی قابل بارگیری فوری مانند کتابهای الکترونیکی بسیار محبوب هستند.

نکته اصلی هدف قرار دادن بازارهای همیشه سبز مانند: بهداشت ، ثروت و روابط است. مشکلات بهداشتی ، مشکلات پولی و مشکلات مربوط به روابط همیشه وجود خواهد داشت و معمولاً نوع موضوعاتی هستند که مردم را در شب نگه می دارند.

صدها سوله در همان بازارها وجود دارد که با آنها کار می کنید. در اینجا چند مثال آورده شده است:

بازار بهداشت

کاهش وزن

کودک در خواب نیست

آکنه

فشار خون بالا

با میلیون ها آمریکایی که بدون بیمه درمانی زندگی می کنند ، اولین جایی که آنها به دنبال پاسخ برای درک مشکلات خود قبل از مطب پزشک هستند ، گوگل است.

بازار ثروت

بدهی

خم شوید

از خانه درآمد کسب کنید

سهام و سرمایه گذاری

بازار روابط

نوجوانان مشغول مواد مخدر هستند

طلاق

آشنایی با جلسات آنلاین

مشکلات رفتاری کودک

دریابید که به کجا می روند

هنگامی که شما یک طاقچه را هدف قرار داده اید ، باید قبل از پریدن به آن بدانید که آیا این سود دارد یا خیر. تحقیق در مورد کلید واژه های دم بلند انجام دهید و ببینید که آیا برخی از تبلیغات با هر کلیک در صفحات نتایج جستجوی Google وجود دارد یا خیر. اگر تبلیغات پولی زیادی را در آنجا مشاهده می کنید ، احتمالاً یک طاقچه سودآور است.

حضور تالار گفتگو در مورد موضوع خاص نیز نشانگر قوی این است که یک بازار توجه زیادی را به خود جلب می کند و این امکان را به مردم می دهد تا محصولات اطلاعاتی در مورد آن بخرند.

محصولی را پیدا کنید که مشکل آنها را برطرف کند

برای پیدا کردن یک محصول اطلاعاتی برای فروش به بازار گرسنگی که اخیراً پیدا کرده اید ، مکان های مختلفی در اینترنت وجود دارد که می توانید به آنها برسید. ClickBank یکی از آنهاست که انتخاب و تبلیغ محصولات آسان است. کمیسیون ها زیاد هستند و بیش از 10،000 محصول دیجیتال برای انتخاب دارند.

آن را در مقابل آنها قرار دهید

سپس برای فروش محصول باید از برخی روش های بازاریابی اینترنتی استفاده کنید که برای خریداران قابل مشاهده است. در اینجا مؤثرترین ها ، فقط به ذکر چند مورد:

– بازاریابی مقاله

– ویژگی های وب 2.0

– بهینه سازی موتور جستجو

– بازاریابی ویدیویی

حتی اگر اطلاعات زیادی در مورد روشهای تبلیغی وجود دارد ، به یاد داشته باشید که مهمترین بخش تلاش شما در زمینه بازاریابی آنلاین ، تحقیقات بازار است. بدون اینکه به درستی انجام شود ، هر کار دیگری که می کنید تلف می شود.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا