بازاریابی

تحقیقات بازار موبایل – آیا فکر می کنید بی احترامی است؟

محققان برند و محققان بازار تشخیص می دهند که فناوری تلفن همراه محرک اصلی توسعه جهانی است. بر اساس یک نظرسنجی اخیر ، 85 درصد از کاربران از تلفن های هوشمند در بین همه کاربران تلفن همراه استفاده می کنند و تعداد آنها رو به افزایش است. این کشور حتی با دستمزد کم یا پایه هرم و بازارهای نوظهور رشد داشته است ، که نشان می دهد تلفن های همراه دیگر به عنوان چیزی اضافی تلقی نمی شوند ، بلکه ضروری هستند. امروزه معمول است که همه افراد در شهر ، از ماموران گرفته تا رانندگان تاکسی ، از دستگاه های هوشمند مانند تلفن ، تبلت یا موارد مشابه استفاده می کنند. او همیشه توانایی خود را در ارتباط دادن چند نفر در آن دوران نشان داد.

اگرچه اکثر مردم این استانها دارای تلفن هایی هستند که فقط مزایای عمده ای را ارائه می دهند ، مانند پیام کوتاه و تماس ، تلفن های همراه و 3G یا 4G که تلفن های رده بالا هستند در میان این بخش های تجاری مشهود است. از سال 2008 ، این تلفن ها ، که مرور اولیه اینترنت را ارائه می دهند ، با افزایش مداوم ، علاقه مندی قابل توجه مصرف کنندگان را در سراسر جهان برانگیخته است.

بنابراین ، ارزیابی تلفن همراه نه تنها برای خریداران بلکه برای کسانی که در جستجوی بازار موبایل پیشرو هستند نیز اهمیت دارد. صادقانه بگویم ، محققان بازاریابی تلفن همراه پیش بینی کردند که دستگاه های تلفن همراه به زودی به ابزار اصلی جمع آوری اطلاعات تبدیل می شوند ، زیرا مردم همچنان تلفن های همراه خود را به همه جا منتقل می کنند.

بدیهی است که رونق کسب و کار موبایل دور از دسترس نیست و با افزایش روز افزون تعداد افرادی که به فناوری تلفن همراه عادت دارند ، این تحقیقات باید این تحولات جدید را نیز در نظر بگیرند. آنها باید نحوه استفاده از تلفن همراه را بدانند تا اولین انتخاب خود در جمع آوری داده های تلفن همراه باشد. این نوع تحقیقات علاوه بر بررسی تأثیرات فناوری در حال تحول سریع تلفن همراه ، باید مسائل امنیتی مربوط به جمع آوری داده ها را نیز پیش بینی کند. مهم این است که نحوه استفاده مردم از ابزارها و نحوه تعامل محققان با افراد از طریق آنها بسیار مهم است. در حال حاضر محققان می توانند انواع مختلف مشاهدات و آزمایشات را با قابلیت های منحصر به فردی که دستگاه هوشمند روی میز قرار می دهد ، انجام دهند. بهبود تجربه تلفن همراه باید برای اطمینان از اثربخشی از نظر نرخ تعامل و صحت اطلاعات ایجاد شود.

در زمان تحقیق در مورد بازار تلفن همراه ، محقق می تواند در طول زمان ارائه آن ، در زمان دقیق وقوع آن ، س askال کند. این سازمان را بیشتر از هر زمان دیگری به مشتری نزدیک می کند. با قابلیت ها و ویژگی های اضافی مورد استفاده در گوشی های رده بالا امروزه ، جزئیات در حال افزایش و بهبود است. اکنون می توان تصاویر ، صدا و تصویر را در یک نظرسنجی یا تحقیق انجام شده قرار داد و اطلاعات جمع آوری شده از اطلاعات جمع آوری شده سریع است که باعث می شود دقیق تر و دقیق تر شود. داده ها را می توان بر اساس سهم بازار ، دفعات خرید ، رفتار و روند مشتری تعریف کرد و به محصول یا فرایند بازاریابی مربوط است.

مطمئناً این امر انگیزه ای برای تحقیقات بازاریابی موبایلی ایجاد کرده است ، بنابراین ، ما همیشه باید مراقب راههای مختلفی باشیم که می توانیم با ارزیابی صنعت تلفن همراه از آن سود ببریم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا