بازاریابی اینترنتی

تحقیقات بازار آنلاین – صندوق بازاریابی اینترنتی

انجام تحقیقات بازار آنلاین برای یافتن یک طاقچه سودآور اولین کاری است که شما باید انجام دهید ، زیرا پرش این مرحله باعث می شود تا شما بی هدف بمانید. تحقیقات صحیح در بازار جهت مشخصی را درمورد اینکه آبدارترین بازارها در کجا قرار داشته باشند به شما می دهد و به شما امکان می دهد تا به درستی بخش بندی و بازاریابی کنید. شما نمی خواهید برای کشف این که کالای خاص مورد نیاز نیست ، وقت ، تلاش و پول زیادی را هدر دهید. تحقیقات بازار به شما کمک می کند تا طاقچه ای با تقاضای زیاد پیدا کنید.

این امر به شما می دهد جهت و تمرکز خود را در یک منطقه خاص که خریداران اثبات شده در بازار وجود دارد. برای برطرف کردن نیازهای این بازار طاقچه باید تلاش های فروش خود را متمرکز کنید. به این ترتیب شما فقط حدس نمی زنید چه محصولات و اطلاعاتی را به فروش برساند. شما می دانید تقاضای بازار چیست و می دانید چه نوع اطلاعات و محصولات خوبی را به فروش می رساند. طاقچه شما گروه هدف افرادی است که می خواهند براساس منافع خودشان اطلاعات یا کالاهای فیزیکی را بخرند نه شما.

تحقیقات بازار به شما کمک می کند تا از رایج ترین اشتباهاتی که بازاریابان انجام داده اند جلوگیری کنید ، آنچه را که دوست دارند بفروشید ، نه آنچه که بازار می خواهد. اگر می خواهید فروش خوبی داشته باشید ، باید آنچه را که بازار می خواهد بفروشید ، نه آنچه دوست دارید را بفروشید. اگر بدون اطلاع از تقاضای بازار ، سعی کنید آنچه را که دوست دارید بفروشید ، چرخش خواهید یافت و خود را در تلاش برای بدست آوردن فروش می بینید. نکته مهم این است که بهترین محصولات پرفروش و پرفروش را پیدا کنید که مانند کیک های گرم در بازار پیش می روند. این نتایج واقعی و فروش واقعی است ، بنابراین ثابت شده که طاقچه ها آشنا هستند.

یک راه سریع برای انجام تحقیقات اساسی در بازار ، انجام آزمایش در ClickBank.com است. ClickBank پیشروترین خرده فروش دیجیتال در شبکه است. محصولات اطلاعاتی را به فروش می رساند. اگر مردم مایل به خرید اطلاعات در سوله های خاص باشند ، این ثابت می کند که تقاضای راه حل برای آن مشکل خاص وجود دارد.

فقط برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و می توانید به بازار ClickBank دسترسی پیدا کنید. از آنجا می توانید ببینید که “کاهش وزن” طاقچه محبوب همه دوران است. هر روز کسی دچار مشکل وزن می شود ، روی شکم می گذارد یا “الاغ” آنها بزرگ به نظر می رسد ، و آنها راه حل می خواهند. شاید اکنون نباشد ، اما اگر خودشان را رها کنند چه می شود

برای بازگشت به شکل به کمک نیاز دارید؟

می دانید اگر بتوانید با پیدا کردن راه حل هایی برای مشکلات آنها ، این طاقچه را تأمین کنید. می توانید با گرفتن یک حساب Blogger رایگان شروع به ارائه اطلاعات در این طاقچه کنید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا