بازاریابی

تحقیقات بازاریابی برای NPD

نیاز ، نیاز را برآورده می کند و محصول نیازها را برآورده می کند – یافتن محصولات و مفاهیمی که ماهیت ابتکاری دارند دشوار است ، زیرا آنها به خطر نیفتاده اند. یک محقق باتجربه می تواند با آموزش فاصله بین فرصت های توسعه محصول جدید و نیازهای برآورده نشده خریدار یا کاربر بالقوه ، با آموزش مخاطب هدف و رشد بذر برای آن ، از طریق ایجاد شکاف بین فرصت های توسعه محصول جدید کمک کند.

تحقیقات بازاریابی را می توان تجربه ای در نظر گرفت که اگر تحت شرایط مناسب و مناسب انجام نشود ، می تواند یک شکست باشد. رویکرد از پایین به بالا به ارزیابی نیازها و بررسی مفهوم از تلاش بالا و پایین برای تلاش مناسب و ایجاد پذیرش یک محصول یا مفهوم جدید در بازار فعلی موفق تر است.

توسعه مفهوم برای عرضه محصول تحقیقات بازار می تواند بخشی از توسعه محصول در مراحل مختلف از تخم گذاری در رحم مادر تا تولد نهایی باشد.

زمان ارزشمند است تحقیقات به موقع بازار با بودجه بالا می تواند بعضاً اثربخش تر از تحقیقات کیفی بلند مدت بازار باشد اما خوب بودجه ، به دلیل راه اندازی زودهنگام و مزیت اول حرکت.

مشتری پادشاه است – حفظ سهم فعلی بازار و کاربران برای سلامتی و رفاه شرکتها بسیار مهم و حیاتی است. تحقیقات به گوش دادن به خواسته های مصرف کننده و سرمایه گذاری در توسعه محصول ، نوآوری و بهبود کمک می کند ؛ بنابراین ، باعث می شود مشتری با گوش دادن به آن احساس مهم شود ؛ این به نوبه خود شما را با وفاداری به مشتریان پاداش می دهد و پایه مشتری را افزایش می دهد.

نفوذ در بازارهای جدید تحقیقات کیفی بازار به یافتن بازارهای جدید برای برخی از محصولات قدیمی کمک می کند و یا با کمک به مطالعه نیازهای اساسی مصرف کنندگان ، به توسعه استراتژی هایی برای تغییر مجدد برند یا تجدید چرخه عمر محصول کمک می کند.

ایده های بدون بازده بالقوه را از بین ببرید تحقیقات می توانند با شناسایی بازار و محرک آن از مخاطبان هدف و گروههای متمرکز ، در مرحله بسیار پدیده ریسکهای بزرگ سرمایه گذاری بالقوه را در آینده کاهش دهند. از این رو ، می تواند دلیلی بسیار قدرتمند برای انتخاب سازمان تحقیق مناسب بازار امروز باشد … برای جلوگیری از چرخش های اشتباه و حوادث غیبی.

این تحلیلگر تحقیقاتی در مرکز تحقیقات بازار قرار دارد و علاوه بر سایر ابزارهای تحقیق کیفی موجود ، می تواند از خود تجزیه و تحلیل ، تجربه و قضاوت نیز استفاده کند تا بتواند با موفقیت برای راه اندازی محصول جدید برنامه ریزی کند. این تحلیلگران به جای اینکه در هر مرحله بخشی از آن باشند ، به عنوان هماهنگ کننده ایده عمل می کنند. این به شهادت ، تأیید و قرار دادن عقاید شما در مسیر درست کمک می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا