دانش و فناوری

تجزیه و تحلیل سنسورهای 3D آیفون 8؛ تمامی رنگ‌های این گوشی با پنل جلوی مشکی عرضه می شوند

در گزارشات اخیر KGI که ​​به تازگی منتشر شده است ، تجزیه و تحلیل عمیق سنسورهای سه بعدی در iPhone 8 ، پیش بینی رنگ پنل جلویی این تلفن هوشمند و. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مینگ چی چیو معتقد است که اندازه گیری سنسورهای سه بعدی این گوشی یکی از ویژگی های کلیدی بازار آیفون 8 است که نیاز به تجزیه و تحلیل عمیق نحوه تنظیم این سنسورها دارد.

آیفون 8 دارای فرستنده نور داخلی ، گیرنده نور داخلی ، سنسور مجاورت ، سنسور مجاورت و دوربین جلو است. این دو سنسور جدید که سنسورهای سه بعدی نامیده می شوند ، فرستنده و گیرنده نور ثابت هستند.

ماژول انتقال نور از 6 جزء مختلف تشکیل شده است که اگر می خواهید تصویری ذهنی از همه این اجزا داشته باشید ، مانند 10 فروشنده در اجزای مختلف. این شامل یک جزء عملکردی سرب ، یک فیلتر ، یک براکت مجازی ، یک فرستنده نور ، یک VCSEL و یک اتصال صفحه نمایش است.

ماژول دریافت نور از 4 جزء مختلف تشکیل شده است که تقریباً نیمی از همه چیز را تشکیل می دهند و شامل لنزهای IR ، فیلتر ، حسگرهای CIS و سنسورهای 1.4 مگاپیکسلی (CMOS) است.

Q جزئیات بیشتری در مورد نحوه کار همه چیز با هم ارائه می دهد:

چراغهای جلو ثابت در جمع آوری اطلاعات خارجی پیشرفته نقش دارند و داده های تصویر دو بعدی را در دوربین جلو ترکیب می کنند تا یک تصویر سه بعدی کامل شود.

با توجه به محدودیت فاصله ماژول انتقال و دریافت ، نور برنامه ریزی شده (برآورد 50 تا 100 میلی متر) به سنسور مجاورت (و عملکرد ToF) نیاز دارد. لازم به ذکر است که کاربران آیفون باید دستگاه های خود را طوری قرار دهند که سنسور سه بعدی دوربین آنها در بهترین فاصله ممکن باشد.

Q همچنین از کمبودهای اجسام سه بعدی ابراز نگرانی کرد.

سایر اطلاعاتی که برای اندازه گیری گوشی های آیفون 8 ضروری نیستند ، بخشی از رنگ پنل جلویی این گوشی و در این مورد است:

ما معتقدیم که همه مدل های آیفون با صفحه نمایش OLED (سفید ، مشکی و طلایی) دارای پنل مشکی یکپارچه در جلو هستند.

اگر این واقعیت دارد ، سوال اصلی این است که وضعیت گوشی در چه رنگی است؟ به نظر می رسد این گوشی تنها یک رنگ از پنل پشتی و یک صفحه سیاه در جلوی گوشی دارد و احتمالاً آیفون 8 با توضیحات پشت آیفون 3G و 3G S ، اولین گوشی با دو عنصر رنگ متفاوت در پشت و جلوی گوشی خواهد بود.

نظر شما در مورد سنسور سه بعدی iPhone 8 با این گرافیک داخلی چیست؟ نظر خود را به ما اطلاع دهید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا