عمومی

تجربه Vergol – Vergol


من با نوشتن از Blogfa آشنا شدم ، و بعداً دیدم wp-Persianian و من برای گرفتن دامنه رفتم و وبلاگ خودم را شروع کردم ، بعد از اینکه WordPress.com جهانی شد! همه چیز خوب بود و بازدید خوب بود. حتی فیلتر WordPress.com!

پس از آن ، من برای چند سال ننوشتم تا اینکه از طریق مسیح با ویرجیل آشنا شدم ، اما واقعاً نمی دانم که این قطع شدن چیست! راز برخی مانند من نوشتن را دوست دارند و من چیزهایی مانند وبلاگ های قدیمی درباره شعر ، کار ، موسیقی و غیره دارم ، یا من آن را مانند سایت واسطه ایرانی استفاده می کنم ، من از سریال هایی مثل توییتر استفاده می کنم و به مدت 3 یا 4 روز ندیده ام که دوستان 3 سطحی من از وضعیت فعلی خود به من بگویند.

دیشب امتحان کردم درباره ما به دنبال کاما باشید تا ببینید که چه چیزی به خودشان داده اند. من فقط یک آدرس از دفتر آنها پیدا کردم تا با ما تماس بگیرند! فکر می کنم باید تماس بگیرم و بپرسم ، آقا ، ماهیت کاما چیست؟

به نظر می رسد میادین مهم توسط خود ویرایشگر اضافه شده است و بقیه به موارد دلخواه وابسته است ، که بسیار شهودی است! بهتر بود هفته یا روز بیان را ببینید و مطالبی که من انتخاب نکردم به جز موارد دلخواه خود ، ممکن است در جایی نشان داده شود. به عنوان مثال ، من به جز علایق خودم دارو را انتخاب نکردم ، اما شاید بیشترین بازدید پزشکی این مقاله برای من جالب باشد ، یا یک مقاله IT که برای پزشکی که فناوری را انتخاب نکرده باشد جالب باشد.

در بخش آمار ، به نظرم آمد که او آمار دقیق تری ارائه می داد ، به عنوان مثال ، از پیوندی که ملت را به مقاله وصل می کرد ، گفت و نه فقط مثلاً 100 ورودی از گوگل را می گفت! بنابراین گروه تحقیق چه چیزی را پیدا کرد؟

من همچنین هنگام نوشتن خطاهایی دیده ام ، به عنوان مثال تصویری که اضافه می کنید ، کنترل تصویر را کنترل نمی کند مگر اینکه تصویر را حذف کرده و دوباره بارگذاری کنید ، گالری که هرگز مورد بحث قرار نگرفته است.

اما در پایان ، من تا الان از این کار خوشحال شدم و کاما را دوست داشتم. یکی از مواردی که من خیلی دوست داشتم بحث سئو بود که بسیار خوب کار کرد. مورد بعدی که دوستانم با کاما می نویسند مطالب خوب و عمدتاً خوب است. مطالب و همچنین بخش مجله را پیدا کردم و خواندم ، که برای من کاملاً جدید بود و بسیار تمیز بود ، گرچه هیچ پستی را در این لیست مشاهده نکردم!

امیدوارم تیم توسعه موفق شود و این مدل همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد ، دوستان شما هرچه موفق تر باشند ، تجربه نوشتن ما بهتر می شود و ما از آن لذت خواهیم برد.

با تشکر و متشکرم برای کاما 🙂

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: تجربه Vergol – Vergol

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا