اخبار بازار

تجربه و مشاوره سفر را برای 4 مشاغل مربوط به مسافرت با محتوا انجام دهید

چهار مشاوره رایگان در زمینه سفر با موفقیت انجام شده است. همانطور که قول داده ایم گزارشی در این سفر ارائه شده است و می توانید آن را بخوانید.

چرا مشاوره بازاریابی محتوا را انتخاب کردیم؟

چند ماه پیش بازخورد جالبی از مکالمه ای که با دوستان محتوا داشتم دریافت کردم. دوستان من معتقد بودند که من می توانم در توضیح و حل مسائل بازاریابی محتوا خوب باشم. در واقع ، نظر آنها این بود که امیر تو می تواند مسائل پیچیده ذهن ما را تجزیه و تحلیل کند و آنها را به روشی ساده و قابل فهم برای ما بازگرداند تا بتوانیم از آن سردرگمی خارج شویم.

این مبحث بارها و به روش های مختلف تکرار شده است تا اینکه به این نتیجه رسیدم که این نقطه شیرینی است که ما قبلاً در پادکست های مسافرتی محتوا بررسی کرده ایم ، 24 ، 25 و 26. این چیزی است که من در آن خوب هستم و می توانم در تجارت خود استفاده کنم.

احسان و نیاز مخاطبان سفر در محتوا

این داستان ادامه پیدا کرد تا اینکه احسان به من گفت مخاطبان تور محتوا سوالات و مشکلاتی دارند و او پیام هایی را ارسال می کرد. با توجه به زمانی که داشتم ، به فروشگاه گفتم که هم اکنون می توانم برای مشاوره برای مخاطبان سفر به محتوا کار کنم.

بنابراین تصمیم بر این شد که برای ایجاد 4 مشاغل واجد شرایط ، روی خدمات بازاریابی مشاوره محتوا و ارائه مشاوره رایگان ارائه شود.

مشاوره در مورد صفحات فرود در سفر به محتوا

ما شروع به تهیه محتوا و طراحی صفحه فرود محتوای سفر به محتوا کردیم و تأکید کردیم که سعی داریم تجربه متفاوتی از مشاوره را به مخاطبان ارائه دهیم.

می توانید صفحه مشاوره بازاریابی مسافرتی محتوا را از اینجا مشاهده کنید.

درخواستهای شما به ما تأیید می شود

در مدت زمان دو هفته مشخص شده است. حدود 50 نفر تقاضا کردند و تمام اعضا اطلاعات لازم را با دقت پر کردند. از اطلاعات ارسال شده به ما نیازهای اعضای خود را درک کردیم ، اما ما مجبور شدیم 4 مشاغل را انتخاب کنیم و این به خودی خود یک چالشی بود که تمام 46 مشاغل دیگر از آن برخوردار بودند.

4 گزینه اقتصادی چالش برانگیز

پس از بررسی دقیق با احسان ، چهار دوست عزیز برای مشاوره انتخاب شدند:

1- امیرحسین قاضی از وب سایت newsbx

2- امیر متوسطه مقدم همین موضوع را پیدا می کند

3 – محمد طهماسابی از وب سایت bbshop

4 – مرتضی زاهدی از وب سایت Denazist

برگزاری جلسات مشاوره

در طی یک روند سه هفته ، او با این دوستان هماهنگ شد و جلسات مشاوره سنگین دو ساعت یا بیشتر بصورت آنلاین برگزار شد. از آنجا که نیاز اصلی این مشاغل استراتژی بود ، جلسات شلوغ و سنگین شدند.

در این جلسات چه کردیم؟

همه این اعضا به آتش سوالات محتوا مراجعه کرده و اطلاعات زیادی در مورد بازاریابی محتوا داشتند. وقتی سؤالها و مشکلات آنها را می پرسیدم واقعاً می توانم آن را حس کنم. همانطور که گفته شد در این جلسات سعی کرده ام مشکلات و مباحث مربوط به تجارت را به روشی جدید ببینم. برای من یک مثال بزن.

نمونه ای از کوهنوردی

فرض کنید شما در یک طرف کوه ایستاده اید و می خواهید آن را تسخیر کنید. برای فتح این کوه ، باید یک دنباله مناسب را انتخاب کنید. به طور پیش فرض فقط می توانید یک طرف کوه را ببینید و هیچ زاویه کنترل 360 درجه ای ندارید. مشکل اصلی مشاغل این است که آنها فقط از زاویه مقابل به مسئله نگاه می کنند. در این جلسات مشاوره سعی کردم بعد از طرح مسئله زوایای دیگری را کشف کنم و بهتر آن را درک کنم.

جواب در کنار سؤال است

من یک معلم دارم که می گوید جواب همیشه در کنار سوال است. من این اصطلاح را برای جلسات مشاوره استفاده می کنم. به عنوان یک مشاور ، شما نباید چیزی را که نمی دانید بدانید. درعوض ، یک مشاور خوب سعی می کند تا جنبه های دیگری از موضوع مورد نظر را جلب کند. این توجه به همه ابعاد باعث می شود که شما بهتر از هر کس دیگری جواب دهید و هیچ کس دیگری نمی خواهد برای شما تصمیم بگیرد.

در فرایند مشاوره ، به دلیل محدودیت زمانی ، تلاش شده است تا اطلاعات کسب و کار توزیع شده به صورت ساختاری به فرد گردآوری ، تجزیه و تحلیل شود و بازگردد تا بتواند تصمیمات خوبی را اتخاذ کند.

ما به آینده امیدواریم

در مجموعه سفرهای محتوا امیدواریم تا حد امکان انجام دهیم.

مشاوره بازاریابی محتوا وارد مرحله جدیدی در سفر به محتوا می شود. اگر سوالی دارید می توانید به ما اطلاع دهید. ما سعی می کنیم مسئله و مشکل را با دقت بیشتری بررسی کنیم تا بتوانید در مسیر درست انتخاب کرده و حرکت کنید.

درخواست مشاوره خود را ارسال کنید

برای ارسال درخواست خود ، از اینجا لینک مشاوره بازاریابی محتوا را وارد کنید. ما منتظرت هستیم. به این ترتیب سعی می کنیم تا حد امکان انجام دهیم.

خالصانه.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا