اخبار بازار

تجربه تبلیغات آنلاین:

هرکسی که می خواهد تبلیغات آنلاین کند ، می داند که در ایران شرکت هایی وجود دارند که این کار را از طریق واسطه انجام می دهند. این شرکت ها در واقع Ad Networker یا Ad Networker هستند. دو شرکت بزرگ که از طریق یک جستجوی ساده می توان یافت ، Yektant و Media Ed هستند. در این متن می خواهم تجربه خود را با صفحات ثبت نام آنلاین برنامه های این دو شرکت مقایسه کنم.

شرکت YTNT:

وقتی به وب سایت و صفحه اصلی Yektant می روید ، او ابتدا از شما می پرسد که تبلیغ می کنید یا نمایش می دهید. این دسته به شما امکان می دهد نوع خدماتی را که ارائه می دهید شفاف کنید. در منوی تبلیغات انواع مختلفی از تبلیغات را مشاهده خواهید کرد. مهم نیست که چه سبکی را تصمیم می گیرید ، با توجه به نوع کرکره ای که استفاده می شود ، می توان این ظاهر را بهبود بخشید. به عنوان مثال ، در کلیک های تبلیغاتی ، روش دریافت کمیسیون (پرداخت مبتنی بر کلیک) ، توصیف آن و توصیف مزایای آن را توضیح می دهد. همچنین بینندگان برتر را نشان می دهد تا دریابند در چه سایتهایی می توانند تبلیغات شما را نشان دهند. انواع تبلیغات هدفمند را نشان می دهد و انواع تبلیغات کلیک را به شما نشان می دهد. دکمه های ثبت نام نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید با کلیک بر روی آن ، به راحتی کمپین خود را طراحی کنید.

در بخش ثبت نام ، فرم ساده را پر می کنید یا می توانید به راحتی با پر کردن دکمه ثبت نام از طریق گوگل ، مشکل را در پر کردن فرم خلاص کنید. در هر صورت ، باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و کدی را که برای آن پیامک ارسال شده است برای تکمیل ثبت نام خود وارد کنید. پس از ورود به صفحه کاربری خود ، می توانید به راحتی روی دکمه کلیک کنید تا یک کمپین جدید ایجاد کنید و ویژگی های کمپین خود را مانند نوع کمپین ، بیننده ها را انتخاب کنید ، تنظیمات مشاهده (در کدام دستگاه ، در کدام تاریخ یا زمان ، کجا ، و حتی مشترکانی که ISP مشخص می کنند) را مشخص کنید. ) ، تنظیمات Analytics ، هزینه کلی و بودجه روزانه ، طراحان مبارزات انتخاباتی خوب. همچنین ابزارهای بسیار خوبی برای نظارت بر نتایج کمپین وجود دارد.

شرکت Ed Ed:

وقتی وارد صفحه این شرکت می شوید احساس می کنید سبک کمی قدیمی تر از Yant است. در منوی اصلی علاوه بر دو بخش تبلیغات و تبلیغات (و البته وبلاگ و اخبار) که Yaktent در اختیار شما قرار دارد ، می توانید بخش های دیگری مانند تبلیغات درون برنامه ای و بستر بازاریابی تأثیرگذار را نیز مشاهده کنید.

منوی بخش تبلیغات وجود ندارد ، شما مستقیماً به صفحه منتقل می شوید که می توانید بر روی دکمه “شروع اولین کمپین خود” کلیک کنید. تشویق می کند. وقتی بر روی پر کردن فرم کلیک می کنید (برخلاف Yektant ، نمی توانید با یک حساب Google وارد شوید). در اینجا شما همچنین نیاز به وارد کردن شماره تلفن همراه دارید ، اما نیازی به تأیید آن نیست و همین کار را از شما دریافت می کند. در عوض ، از شما می خواهد ایمیل خود را تأیید کنید. ایمیلی ارسال می شود که از شما می خواهد ایمیل خود را تأیید کنید.

وقتی وارد حساب کاربری خود می شوید ، یکی از ویژگی هایی که در منوی خود مشاهده می کنید ، یک ویژگی تست A / B است که اصلاً وجود نداشت یا حداقل در جلوی چشمان شما نبود. در اینجا ، هنگامی که می خواهید یک کمپین جدید طراحی کنید ، می توانید همان ویژگی هایی را که در کمپین مشاهده کرده اید ، مشاهده کنید. تنها تفاوت در انتخاب سیستم عامل مخاطب بود که در اینجا وجود دارد ، اما یکی نیست.

خلاصه:

هر دو شرکت در کمتر از 24 ساعت ثبت نام با من تماس گرفتند تا در صورت لزوم بتوانند مشاوره شفاهی دریافت کنند. من از نظر کیفیت و اطلاعات در وب سایت و همچنین توانایی طراحی کمپین های آنلاین ، با هر دو شرکت تجربه زیادی داشتم. بسته به نوع کارزارها ، اختلافات اندکی بین این دو و گاه نقص های جزئی در هر کدام وجود دارد.

منابع:

دوره بازاریابی دیجیتال ، آقای آدل تالبی

www.mydmc.ir

www.Yektanet.com

www.Mediaad.org

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا