بازاریابی

تجارت خود را عاقلانه تحلیل کنید

تجزیه و تحلیل وب:

مایه تاسف است که چگونه مردم آنقدر انرژی و هزینه در وب سایت ها خرج می کنند که بعداً توجه و اهمیت زیادی نمی دهند. چراغهایی که به خلاقیت شما داده می شود بسیار ناخوشایند بود ، درست است؟ این مهم است که چگونه یک وب سایت حضور خود را برای ایجاد علاقه و آگاهی از دست می دهد ، موضوعی که چگونه و به همین دلیل سوالات را ایجاد می کند.

این یک سوال از تجزیه و تحلیل وب است. مفهوم تجزیه و تحلیل رفتار مخاطبان شما نسبت به وب سایت شما ، این عامل به شما امکان می دهد تا با تنظیمات لازم ، وب سایت خود را با ویژگی های جدید ، محتوا یا قالب های جدید به طور غیر ضروری تغییر دهید تا بتوانید مکانیزم های فعال فعال برای وب سایت خود را برای مدت طولانی بدست آورید و بهترین نتیجه را بدست آورید.

Web Analytics به ما امکان می دهد به سوالات و سؤالات پاسخ دهیم ، مانند:

• ترافیک در وب سایت من چگونه است؟

• در هر ثانیه ، دقیقه ، روز چند بازدید انجام می دهم …؟

• مراجعه کنندگان به وب سایت من چیست؟ آیا آنها از فهرست وب ، موتورهای جستجو یا منابع دیگر هستند؟

• بازدید کننده در وب سایت من چه چیزی را علاقه مند می کند؟

• اگر آنها مرا در موتورهای جستجو پیدا کنند ، از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟

• در هر صفحه بازدید شده چقدر وقت گذرانده اند؟

سوالات و سوالات بیشمار و معقول تا کنون می توان از طریق تجزیه و تحلیل گسترده وب پاسخ داد.

لازم است که میزان ترافیک وب سایت و منبع ترافیک خود را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید که آیا تلاش های بازاریابی الکترونیکی شما در حال پرداخت هستند یا خیر. اگر وب سایت شما مخاطبان کافی را جذب نمی کند ، قطعاً در سایت شما نقص وجود دارد و باید برطرف شود. بگذارید مخاطبان ، به شما بگویم که استراتژی های بازاریابی شما اصلاً درست نیست ، که محتوای شما فوکوس نشده است یا بازدید کنندگان را منحرف می کند و باعث می شود که از وب سایت خود کلیک کنند ، یا اینکه وب سایت شما خیلی پیچیده است تا مرور شود. زندگی را برای بازدید کنندگان دشوار می کند.

تجزیه و تحلیل وب چقدر ضروری است

عبارات مربوط به موضوعات فرضی مانند:

• وب سایت شما به خوبی متمرکز نشده است و حاوی تبلیغات نمایشگر زیادی است که بازدید کنندگان شما را تا زمانی که ترک می کنند آزار می دهد و هرگز دوباره برنمی گردد.

• وب سایت شما پر از محتوا است و پیدا کردن آنچه در سایت شما می خواهند بازدید کنندگان را دشوار می کند.

Web Analytics اطلاعات و پاسخهای مفیدی را به داده های مشکل فوق ارائه می دهد تا بتوانید تنظیمات لازم را در وب سایت خود انجام دهید تا دوباره در مسیر درست قرار گیرد.

هنگام تجزیه و تحلیل وب سایت خود ، حتما صفحات مشاهده شده را انتخاب کنید تا مشخص شود آیا صفحات خاص ارزش افزودن یا حذف محتوا را دارند یا خیر. در حقیقت ، این اطلاعات مهمترین است. مطمئناً درباره صفحاتی که ممکن است از شما خواسته شود تبلیغات کنید یا محصولات خود را به بازار عرضه کنید ، به شما ایده می دهد. شما باید در مورد این اطلاعات بسیار مراقب باشید ، زیرا در اینجاست که می توانید تعداد بیشتری بازدید کننده را جستجو کنید یا از قبل همه آنها را گم کنید.

قدم بعدی این است که بفهمید مشتریان شما از کجا آمده اند. اگر قصد دارید مطالعه تبلیغات خود را با عاقلانه انجام دهید ، شروع خوبی است که باید در نظر بگیرید.

اگر کسب و کار شما برای ایجاد درآمد شما به کلیک و تبلیغات در وب متکی است ، سودمندترین پیوندها را در صفحه با بیشترین بازدید قرار می دهد. بیایید بگوییم که داده های شما نشان می دهد که افراد به وب سایت شما می آیند و بعد از بازدید از صفحه اول یا دوم صفحه را ترک می کنند. خوب! این اطلاعات مهمی است ، اما شما باید بدانید که چگونه از آن به خوبی استفاده کنید. آیا افراد ترک می کنند زیرا ناوبری کمی گیج کننده است؟ آیا با کلمات کلیدی تبلیغ کرده اید که هیچ ارتباطی با خدمات یا محصول شما ندارند؟ نوع اشتباهی از دوست پیدا کردم؟

فرض کنید شما یک سایت محل کار را با یک سیستم بانک اطلاعاتی رزومه اداره می کنید ، و یک فرم آنلاین دارید که افراد متقاضی کار باید برای ارسال رزومه خود را پر کنند یا مستقیماً برای شغل درخواست کنند. هنگام تجزیه و تحلیل وب سایت خود و کشف اینکه مخاطب شما بعد از مرحله دوم یا سوم ترک می شود و روند کار را کامل نمی کند ، تجزیه و تحلیل شما امکان رمزگشایی علت را به شما می دهد. این فرم ممکن است برای افراد متقاضی کار خیلی طولانی باشد! یا شاید روند پرداخت آنقدر پیچیده بود که هواداران من را آزار داد! صرف نظر از نتیجه تحلیل ها ، اعداد تولید شده باید شما را به سوالات و سوالات فوق سوق دهد.

برای تجزیه و تحلیل قدرتمند ، ابزارهای تجزیه و تحلیل داده های اینترنتی زیر را توصیه می کنم:

اینها ابزار رایگان ردیابی هستند که می توانید بصورت آنلاین امتحان کنید. شما باید مجموعه ای از نمادها را به وب سایت خود اضافه کنید ، اغلب در پاورقی که می خواهید ردیابی کنید.

http://www.google.com/analytics/

http://www.statcounter.com/

لازم به ذکر است که شرکت میزبان شما ممکن است خدمات ردیابی جالبی را به شما پیشنهاد دهد ، بنابراین آنچه در داشبورد شماست را بررسی کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا