بازاریابی

تجارت خود را به بیش از یک میلیارد نفر بازاریابی کنید

به عنوان یک صاحب مشاغل ، شما موافقت می کنید که تبلیغات و ارتقاء مشاغل شما یکی از دشوارترین کارها برای انجام این کار است. هنگامی که مشتری بالقوه با دفتر ، ایمیل یا بازدید شما تماس بگیرد ، نیمی از نبرد پیروز شده است. سوال این است که “بهترین راه برای بازاریابی و ارتقاء مشاغل من چیست؟”

در سال 2006 من اولین کارم را شروع کردم ، beeconnected I.T. راه حل ها – آ. یک شرکت مشاوره مستقر در بریزبن استرالیا با ارائه I.T. پشتیبانی از SMEs. او شروع به ارائه پشتیبانی از بخش مصرف کننده از طریق تبلیغات چاپی در چندین روزنامه بریزبن و محلی کرد. مطمئناً ، این کار به خوبی انجام شد و درها را برای مددجویان مشاغل باز کرد ، اما طولانی مدت جواب آن نبود. با گفتن این حرفها ، من موفق شدم پاهایم را به درگاه همین مشتریهای شغلی برسانم و آن لحظه چراغ قوه را به من داد. دارنده موس کامپیوتر یا تشک ماوس!

تحقیقات فارستر نتیجه گرفت که تا پایان سال 2008 تعداد رایانه ها از یک میلیارد تجاوز خواهد کرد و تا سال 2015 این تعداد دو برابر خواهد شد! هر کاری که وارد آن شدم ، هیچ کس را نداشتم یا به نظر می رسید از زمانی که نوح کشتی را بنا کرده است. با این حال ، به همان اندازه قدیمی ، خسته و کثیف بود. چگونه می توانم این ابزار تبلیغاتی 24/7 را از دست بدهم؟ کامپیوترها کار من برای خدا بودند!

من شروع به جستجوی چندین تولید کننده کردم و به زودی فهمیدم که بسته به جایی که به آن نگاه می کنید ، پد موس می تواند یک موجود بسیار گران باشد. مشکل کارگزاران کارگزاران شرکت بود. آنها نمی توانند تمام محصولاتی را که می فروشند بسازند ، پس چه کسی؟ او به دنبال این بود که مستقیم به منبع برود و مرد میانی را قطع کند. سفرهایم سرانجام مرا از چین خارج کرد و من به زودی فهمیدم که در جای مناسبی قرار گرفته ام.

تعدادی از شرکت های چاپی در چین تخصص دارند که در زمینه چاپ پد ماوس فعالیت دارند ، اما من توانسته ام مثبت ، RGB Solutions و وب سایت آن را با نام Mouse Pads China کشف کنم. این افراد به شرکتهایی مانند کک ، پپسی ، نوکیا و ورایزون چاپ کرده اند ، بنابراین فهمیدم که باید از یک ایده برنده سود می بردم. Mouse Pads China در مورد انواع مختلف پوسته ها و ساپورت ها و همچنین روش های مختلف چاپ قادر به پاسخ به تمام سوالات من (به انگلیسی ممکن است از آنها ذکر کنم). آنها همچنین به من کمک کردند تا پد موس تبلیغاتی خود را طراحی کنم و طی چند هفته توسط DHL تحویل داده شد.

با رسیدن آنها ، من لیستی از شرکتهای محلی را که می خواستم هدف قرار بگیرم تهیه کرده بودم و یک کمپین نامه مستقیم نامه که شامل پد موس تبلیغاتی من بود ، تهیه کردم. این مفهوم ساده بود ، و من می خواستم به مشتری جدید بالقوه ای برای یادآوری من ارائه دهم ، چیزی که در سه ثانیه مسطح از پاکت به جعبه حرکت نمی کند اما ظاهراً برای همیشه روی میز او می ماند.

اکنون صادقانه خواهم بود ، در ابتدا پاسخ آرام بوده است. اما بعد از چند هفته ، تلفن شروع به زنگ زدن با گفتن مردم کرد “من اینجا یک پد موس تبلیغاتی گرفتم و فکر کردم تماس می گیرم.” قبل از فهمیدن این موضوع ، سفارش اولیه 500 بالشی من به سرعت تمام می شد و من چهار بار سفارش می دادم! اواخر سال 2007 و اوایل سال 2008 بود.

هنگامی که تلفن من به دلیل وجود پدهای موس تبلیغاتی متوقف شد ، زنگ می زنم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن