اخبار بازار

تجارت اینترنتی چندان سودآور نیست !!!

هزینه های پنهان در بهره برداری
هزینه های پنهان در بهره برداری

همانطور که قبلاً ذکر شد ، امنیت شبکه و راه اندازی مشاغل اینترنتی موضوعی است که بسیاری از افراد به آن فکر می کنند. به خصوص اوضاع جهان و مسئله Corona این تمایل را شدت بخشیده است.

یکی از مشکلات بزرگی که معمولاً استارتاپ ها با آن روبرو هستند عدم توانایی در تهیه جدول مالی است که هزینه های پنهان و غیر منتظره را نشان می دهد.

برای درک این موضوع لازم نیست یک مدیر پول خوب باشید ، کافی است کمی بخوانید و با مشاوران عملیاتی مشاغل بصورت آنلاین مشورت کنید.

در زیر عناوینی وجود دارد که معمولاً در محاسبات شما ارائه نمی شوند:

امروزه با یک جستجوی ساده وب ، می توانید تعداد قابل توجهی از صاحبان فروشگاه های آنلاین یا طراحان وب را پیدا کنید. اما مطمئناً این کافی نیست. یک راه برای سفارش این است که دقیقاً بدانید که به چه ویژگی هایی نیاز خواهید داشت. بیشتر اوقات به دلیل عدم دانش در زمینه ، هزینه سفارش دهنده و طراح کلیدی هنگام سفارش آنلاین بطور مرتب بالا می رود.

از طرف دیگر ، رزرو سایت به تنهایی کافی نیست. شما نیازهای خود را برای انواع ابزارها از جمله ابزارهای بازاریابی ، ابزارهای تحلیلی ، نیاز شما به انواع سیستمهای مدیریت مشتری ، چت آنلاین و هر آنچه که فکر می کنید باید بدانید و محاسبه کنید.

به هر حال ، برای داشتن یک سایت بالا ، به یک میزبان نیاز دارید که معمولاً طراح را با حداقل فضای کار می بیند و مقدار مرتبط با آن عنوان به اندازه کافی طولانی رشد می کند. با این وجود ، بعضی اوقات ممکن است تصمیم بگیرید که از دو سرویس به طور هم زمان استفاده کنید تا خدمات شما به خطر نیفتد.

آخرین مسئله ای که در این فصل می توان به آن پرداخت ، هزینه نگهداری و به روزرسانی ویژگی های مختلف در سایت شما است. بسته به سرعت انجام تغییرات ، مطمئناً هزینه ها می توانند چندین بار تغییر کنند.

با شروع کار ، اهمیت تولید محتوا را برای نمایش محصولات و استفاده از کانال های مختلف توزیع محتوا مانند رسانه های اجتماعی درک خواهید کرد. وقتی شروع به ارزیابی محتوای خالقان محتوا می کنید ، متوجه می شوید که از ابتدا فقط نوک کوه یخ را دیده اید و بدن بزرگ زیر آب خود را به شما نشان نمی دهد.

پرش به محتوا ، وقتی می فهمید که درگیر شدن مشتری نیاز به بازاریابی و تبلیغات دارد و خودتان یک استراتژی بازاریابی می نویسید ، درد واقعی پرداخت مطالب را احساس خواهید کرد.

یکی از مواردی که باعث می شود فکر کنیم تجارت اینترنتی بسیار سودآور است این است که ما هزینه جذب مشتری و خرید مجدد مشتری را محاسبه نمی کنیم و یا معمولاً آن را با یک پرس و جو از سر تا سر ترکیب می کنیم. ما می آوریم

در حالی که یکی از مزایای مشاغل اینترنتی این است که آنها کوچکتر از همتایان سنتی خود هستند ، این بدان معنا نیست که نیروی کار در این مشاغل مورد نیاز است و یک نفر می تواند تمام کارها را انجام دهد.

هزینه قدرت فنی ، هزینه ذخیره سازی ، قدرت پشتیبانی و غیره معمولاً از یک مکان شروع می شود و با افزایش فروش به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

منظورم این نبود که تمام هزینه های پنهان برای شروع یک تجارت را ذکر کنم ، فقط سعی داشتم از حاشیه های سود بالای مشاغل اینترنتی دیدن کنم و پیشنهاد می کنم که مشاغل اینترنتی حداقل باید 10 تا 15 درصد سود خالص و فروش بالا و هزینه های پایین داشته باشند که منجر به قیمت گذاری نادرست شود که دیگر پس از آن از نظر اقتصادی قابل استفاده نباشد. مدتی

اگر تجربه ای دارید ، ممنون از نوشتن.

به سایت من وصل شوید

برای مطالعه مطالب من در استودیو Telegram 5. کانال (باز کردن با سوئیچ فیلتر) اینجا را کلیک کنید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا