بازاریابی

تجارت الکترونیکی: اهمیت سئو در سال 2019

مهمترین وظیفه SEO بهبود دید وب سایت شما است. وقتی کسی به دنبال شرکت ، محصول یا خدمات شما برای گرفتن راهنمایی می باشد ، باید وب سایت شما مورد توجه قرار گیرد.

این بینش از طریق SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یا SEM (بازاریابی موتور جستجو) بدست می آید.

اگر می خواهید یک تجارت آنلاین موفق داشته باشید ، SEO باید کاملاً مناسب باشد تا بتوانید مشتریان بالقوه خود را پیدا کرده و از آنها خرید کنید.

برای بهبود دید در موتورهای جستجو می توانید چندین کار را با وب سایت خود انجام دهید.

موارد مهم عبارتند از:

  1. محتوای قوی
  2. سهولت در ناوبری
  3. سرعت
  4. ارتقا Mobile موبایل
  5. پست های وبلاگ
  6. شبکه های اجتماعی
  7. خطای وب سایت

علاوه بر بهبود SEO شما ، موارد فوق همچنین می تواند آگاهی از برند شما را بهبود بخشد ، رابطه شما را با چشم اندازها بهبود بخشد و خود را به عنوان یک متخصص معتمد در زمینه خود قرار دهید.

اگر با جزئیات بیشتر در بالا نگاه کنیم:

محتوای قوی

کلمات کلیدی تمرکز اصلی موتورهای جستجو برای دریافت محتوا در وب سایت هستند. تمرکز بر روی این کلمات کلیدی همانند وبلاگ ، عنوان وب سایت و متن اصلی مقاله از تکرار نشدن بیشتر است.

اگرچه این محتوا برای جلب مشارکت مشتریان شما برای اطمینان از ماندن در صفحه و نه فقط پرش به سایت ، لازم است.

سهولت در ناوبری

هنگام طراحی وب سایت ، باید برای کاربران شما آسان باشد. به عنوان مثال ، میزان کلیک کاربر برای ورود به یک صفحه باید 3 یا کمتر باشد ، به طوری که کسانی که انتظار دارند در حداقل مراحل ممکن خواسته های خود را پیدا کنند.

اگر وب سایتی با هزاران صفحه دارید ، ممکن است این امکان وجود نداشته باشد ، با این وجود می توانید پیوندهایی داشته باشید که از صفحه هایی عبور می کند که فقط محتوای آنها در داخل است.

سرعت

جستجو مدت زمان لازم برای باز کردن یک صفحه وب را نشان می دهد و مشتریان احتمالی که به آن صفحه باز می گردند احتمال بازگشت آنها کمتر است. زمان برای خریدار مهم است ، زمانی که آنها منتظر می مانند تا بشقاب بهتر پایین بیاید.

داشتن یک صفحه وب که در عرض 2 ثانیه بارگیری می شود ، به خریداران این امکان را می دهد که مدت طولانی در آن صفحه بمانند و همچنین در آینده برای افزایش سئو سایت خود به صفحه بازمی گردند.

ارتقا Mobile موبایل

اکنون هر وب سایت باید بهینه سازی موبایل را بصورت استاندارد داشته باشد زیرا 52٪ وب سایت ها از طریق تلفن همراه مشاهده می شوند و هر ساله به سرعت در حال رشد است.

اگر وب سایت شما برای موبایل بهینه نشده باشد ، این چیزی است که می تواند تغییر کند زیرا احتمال ترک بازدیدکنندگان وب سایت شما زیاد است زیرا آنها نمی توانند آن را در دستگاهی که استفاده می کنند مشاهده کنند.

پست های وبلاگ

وبلاگ ها به وب سایت شما کمک می کنند تا جایگاه بالایی در سئو داشته باشد. یک وبلاگ مهارت های شما را در زمینه فعالیت شما به نمایش می گذارد تا بتوانید خود را به عنوان یک شخص یا شرکت عالی جای دهید.

وبلاگ شما می تواند به س questionsالات مشتریان در مورد محصولات و خدمات شما پاسخ دهد و همچنین می تواند به صفحات مرتبط پیوند داده شود.

شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی با تبلیغ محتوا از رتبه بندی سئو پشتیبانی می کنند. رسانه های اجتماعی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ ، پیشنهادات ، صفحات ، به روزرسانی ها و غیره

رسانه های اجتماعی ممکن است تأثیر مستقیمی بر روی SEO شما نداشته باشند ، با این حال ، تبلیغات شما در این ابزار با افزایش میزان مراجعه کنندگان به وب سایت شما ، باعث افزایش رتبه غیر مستقیم می شود.

تعامل می تواند از طریق رسانه های اجتماعی زیاد باشد ، جایی که مقالاتی که به اشتراک می گذارید می تواند با دیگران به اشتراک گذاشته شود و منجر به افزایش سریع بازدیدکنندگان از سایت شما شود.

خطای وب سایت

خطاهای وب سایت و صفحات / پیوندهای خراب می توانند بر روی SEO شما تأثیر بگذارند زیرا Google این مناطق را بررسی نمی کند. به عنوان مثال ، اگر پیوندی به وب سایت شما یا از آن وجود دارد که نادرست است ، دیدگاه های شایسته خود را نمی گیرید.

بسیاری از ابزارهای تأیید رایگان توسط شرکت ارائه شده است ، بنابراین شما می توانید نقص وب سایت خود را ببینید و می توانید مشکلات را برطرف کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا