بازاریابی اینترنتی

تبلیغات ویدیویی آنلاین و پاسخ مصرف کننده

تبلیغات ویدیویی آنلاین برای برندسازی بسیار عالی تلقی می شوند. با این حال ، یافته های DoubleClick نشان می دهد که تبلیغات ویدیویی آنلاین حتی در معیارهای پاسخ مستقیم مانند CTR عملکرد بسیار خوبی دارند. در حالی که تبلیغات تصویری دارای نرخ٪ 0.1 کلیک به بالا است. در مقابل ، در تبلیغات ویدیویی آنلاین CTR 0.74٪ است. هزینه آنها فقط 0.6٪ از همتایان تلویزیون است. اگر شبکه های تبلیغاتی بتوانند راهی را برای هدف قرار دادن فیلم ها در متن پیدا کنند ، باید در هزینه تبلیغات آگهی های آنلاین موج ببخشد. پیش بینی می شود تبلیغ کنندگان ایالات متحده امسال 775 میلیون دلار برای تبلیغات ویدیویی آنلاین هزینه کنند.

مصرف آنلاین فیلم با 62٪ از کاربران اینترنت یک بار در هفته تماشای محتوای ویدیو افزایش یافته است. بیشتر مصرف کنندگان ترجیح می دهند محتوای ویدئویی را در خانه مشاهده کنند. بیشترین محتوای مشاهده شده در اینترنت شامل کلیپ های خبری (62٪) ، تریلر فیلم (38٪) و فیلم های موسیقی (34٪). کاربران گروه سنی 18-34 سال بیشتر تماشای فیلم ، برنامه های تلویزیونی و محتوای ایجاد شده توسط کاربران را بصورت آنلاین مشاهده می کنند. این کاربران همچنین ممکن است محتوای ویدیویی تولید کنند. برای مقایسه ، بیش از 35 سال از کلیپ های جدیدتر ، کلیپ های ورزشی و محتوای ایجاد شده توسط کاربر استفاده شده است. 69٪ از کاربران اینترنت که محتوای ویدیوی آنلاین را پخش می کنند ، بیش از 35 سال سن دارند.

مصرف کنندگان 8٪ بیشتر از تماشای آگهی های ویدئویی تکمیل شده با طول 15 ثانیه در مقایسه با مواردی که 30 ثانیه طول دارند ، دیدن می کنند. با این حال ، فرمت تبلیغ ویدیویی قبل از عمل از قالب های 5- و 15 ثانیه از نظر میزان کلیک فراتر است.

مصرف کنندگان نسبت به فیلمهای سرگرمی در تبلیغات ویدیویی که در فیلمهای اطلاع رسانی ظاهر می شوند ، بازتر هستند. از آنجا که مصرف کنندگان قبلاً به دنبال مطالب مرتبط با یک محصول یا خدمات بودند ، بیشتر برای تبلیغات مربوطه باز بودند. سایتهای ویدئویی غنی از محتوای کلیک 0.72٪ نسبت به سایتهای پریمیوم با 0.35٪ نرخ کلیک را دارند. مصرف کنندگان می گویند که بیشتر از کلیک می توانند تبلیغات نشان دهند (بازدید از سایتهای تبلیغاتی بدون کلیک روی تبلیغات).

منابع:

  1. DoubleClick TouchPoints IV “چگونه رسانه دیجیتال تصمیمات خرید مصرف کننده را ادغام می کند” (کاغذ سفید)
  2. تحقیقات ویدئویی دوسالانه آنلاین: نیمه اول سال 2007 در مقابل نیمی از نیمه 2006 “چه کسی ، چه چیزی ، چه زمانی و چه چیزی در مصرف و تبلیغات آنلاین فیلم” (Advertising.com)

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا