اخبار بازار

تبلیغات هوشمند – کاما

سلام دوباره

امیدوارم پست های قبلی من را دوست داشته باشید و موفق به کمک آن شوید.

به دنبال پست های قبلی ، امروز می خواهم درباره شروع یک استارتاپ چیزی را برای شما تعریف کنم که فکر می کنم مفید باشد.

تقریباً در هر مشاغل جدید ، مردم پروژه را تمام می کنند و وقتی کارشان آماده استفاده است ، در مورد تبلیغات و بازاریابی فکر می کنند. خوب ، لازم نیست توضیح دهید که این یک اشتباه است.

اول ، اگر شما در حال ساختن یک محصول یا خدمات عمومی هستید ، چیزی که در بازار مصرف کننده عموم مردم است ، باید مدت ها قبل از بیرون آمدن کارتون و استفاده از آن ، تبلیغات را شروع کنید ، بنابراین باید منتظر بمانید تا یکی از آن ها را بگیرید. موفق باشید و خریداری یا استفاده کرده اید. شما باید از ابتدا تبلیغات هوشمند را تبلیغ کنید تا افراد به محض دسترسی عمومی کارتون بتوانند گزارش دهند.

می توانید بگویید که برای دیدن مردم چنین اشتیاقی به چیزی ، باید یک ایده عالی باشد ، بنابراین حق با شماست اما تا حدی. شما کمی اشتباه می کنید

برای اثبات اشتباه شما ، شما را به سال 1984 ، کالیفرنیا ، پرده برداری از یکی از محصولات اپل ، مک ، دعوت می کنم.

اگر به تحقیق در مورد این محصول بروید ، خواهید دید که این محصول در آن زمان یک خلاقیت انقلابی بوده است و بسیاری از مواردی که اکنون کاملاً از آن استفاده می کنیم در رایانه های خود مانند رابط کاربری یا همپوشانی با ویندوز یا مستطیل در گوشه است. دور! اولین بار در این رایانه ، یکی از بزرگترین خرابی های اپل بود. زیرا قیمت آن بسیار بالا بود ، حتی برای چنین کالایی بی نظیر. در واقع ، به همین دلیل استیو جابز کنترل این شرکت را از دست داد و مدتی مجبور شد اپل را ترک کند.

اما اکنون به بخشی رسیده ایم که در مورد راه میانه ، استیو جابز صحبت می کنیم.

او مدیر پروژه Macintosh بود. کاری که آنها انجام دادند تبلیغ ماهها قبل از کشف مکینتاش است و آنها حتی از مراسمی برای سایر محصولات اپل برای تبلیغ محصول استفاده می کردند. از آنجا که این پروژه در مراحل ابتدایی بوده و تا زمان قرار گرفتن در معرض آن ، تبلیغات گسترده ای به ثبت رسیده است. و سرانجام ، یک تبلیغ منحصر به فرد بین دو نیمه فوتبال پخش شد که مثل بمبی به صدا درآمد که می توانید از طریق لینک در انتهای صفحه مشاهده کنید. سرانجام ، مراسم رونمایی بی نظیر در انتهای صفحه قرار دارد.

این محصول پس از عرضه عمومی ، در هفته اول فروش بی نظیری داشت اما با گذشت زمان این فروش بالا دوام نداشت. اگرچه فروش هفته اول بسیار بیشتر از حد انتظار مدیران اپل بود ، اما در سه ماه آینده. پیش بینی اپل این بود که در 90 روز اول یک میلیون دستگاه به فروش می رساند ، اما 100،000 دستگاه نمی فروخت و همه چیز برای اپل خصوصاً خود استیو جابز بسیار بد پیش آمد.

شما احتمالاً به خودتان می گویید که من همه این داستان ها را گفتم و آقای جابز که تبلیغات بسیار هوشمندانه ای انجام داده است ، ناکام مانده است. راست میگی ، در نهایت شکست میخوره ، اما من همه اینها رو گفتم که بگن همین فروش بی نظیر در هفته اول.

در ابتدای این پست ، گفتم این همان کاری است که قابیل انجام می داد. در هیچ کس
آن آگهی هوشمند ، آقای جابز ، به ویژگی های محصول اشاره ای نکرد ، اما او تمام تلاش خود را کرد تا آن را به یک محصول انقلابی تبدیل کند ، تا مردم آنطور که خود استیو جابز به نظر می رسد ، به این وسیله نگاه کنند. البته شما این کار را کردید ، به آن تبلیغات هوشمند گفته می شد. به همین دلیل است که علی رغم قیمت غیر منطقی و قیمت بالای آن ، که البته منجر به عدم موفقیت آن شد ، مردم حتی در حالی که نمی دانستند چه چیزی است ، در برابر آن ایستادند و خط آن را خط زدند.

منظور من از تبلیغات هوشمند است. استیو جابز نگفت که در ماکینتاش UI دارد ، مردم نمی دانند آن زمان چه بود و بسیاری از مردم هنوز آن را نمی شناختند ، اما باعث می شد مردم حتی قبل از آنکه بدانند عاشق وسیله باشند. اگرچه این محصول به دلیل قیمت های بالا شکست خورده است ، اما مردم هنوز هم برای آن صف آرایی می کردند.

به تبلیغات و کارهای هوشمند توجه کنید. در اینجا پیوندهایی که ذکر کردم:

آگهی ایجاد تاریخ بین دو نیمه فوتبال https://www.aparat.com/v/g20lW/٪D8٪AA٪D8٪A8٪D9٪84٪DB٪8C٪D8٪BA_٪D8٪AC٪D8٪A7٪ D9٪ 84٪ D8٪ A8_1984_٪ D9٪ 85٪ DA٪ A9٪ DB٪ 8C٪ D9٪ 86٪ D8٪ AA٪ D8٪ A7٪ D8٪ B4_٪ D8٪ A7٪ D7٪ D9٪ BE٪ D9٪ 84

مراسم افتتاحیه سال Macintosh

امیدوارم این مقاله مفید باشد

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا