بازاریابی اینترنتی

تبلیغات بنر آنلاین – انتخاب عملی برای تجارت شما

تبلیغات بنر در اصل تبلیغاتی است که در برخی وب سایت ها وجود دارد و بسیاری از تبلیغ کنندگان آنلاین فضای بنر را به صاحبان خانه های مختلفی که می خواهند ترافیک بیشتری به وب سایت هایشان هدایت شود ، می فروشند. مشابه تبلیغات چاپی ، این تبلیغات معمولاً از یک برنامه تصویر یا اسکریپت ساخته می شوند. بازدیدکنندگان از این سایتها می توانند روی این آگهی ها کلیک کنند و سپس مرورگر صفحه ای را که به آن هدایت می شود بارگیری می کند. بسیاری از بازاریابان آنلاین بابت اضطراب تبلیغات بنری را برای فعالیتهای بازاریابی خود حک می کنند.

پیدا شده است که بنرها در صورت طراحی مناسب ترافیک بیشتری ایجاد می کنند و سپس در سایت های دیگر قرار می گیرند. بنرها در واقع می توانند در سادگی و طراحی خود ترافیک فوری را به سایت شما جذب کنند. برای اینکه این بنرهای تبلیغاتی شگفت انگیزتر و چشمگیرتر شوند ، می توانید آنها را با انیمیشن و با ایده های درخشان بسازید که به تصاویر و کلمات معنی دار تبدیل می شوند. محتوای این تبلیغات بنر باید حداقل و مرتبط باشد. برای ایجاد بنری که ترافیک زیادی را به خود جلب کند ، به مهارت های خوب نوشتن مقاله نیاز است. همچنین عنوانی که برای آگهی بنر نوشته شده است باید چنان تحریک کننده باشد که از مردم بخواهد تا روی سایت کلیک کرده و مرور کنند.

اندازه بنر باید با دقت برنامه ریزی شود. در اصل اندازه های مختلف استانداردی وجود دارد که عموماً برای طراحی بنر مانند بنرهای 468 x 60 و 728 x 90 پذیرفته می شوند که معمولاً در انتهای صفحات وب قرار می گیرند. یکی دیگر از سایزهای معروف بنر که توسط بسیاری از وب سایت های معروف مورد استفاده قرار می گیرد 300 x 250 است. شما همچنین باید مطمئن شوید که تبلیغ بنر خود را در وب سایت صحیح قرار داده اید. بنری که در یک صفحه وب خاص قرار داده شده است باید مستقیم یا غیرمستقیم با صفحه فرود آگهی ها مرتبط باشد.

تبلیغات بنر آنلاین [http://www.rupizads.com] مهارتی است که پس از کسب آن می تواند به کسب و کار شما آن ارتقاء ارتفاعات را که می تواند درآمد زیادی از منبع تبلیغ دیگری به همراه روش های تبلیغاتی پذیرفته شده شما ایجاد کند ، به دست آورد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا