دانش و فناوری

تبلت گلکسی تب S8 اولترا سامسونگ در بهار ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد

انتظار می رود که سامسونگ تبلت بعدی خود با نام گلکسی تب اس 8 را در اوایل سال 2022 عرضه کند. در همین حال، گزارش هایی مبنی بر آغاز تولید تبلت های سامسونگ در پایان ژانویه 2022 (اوایل فوریه 1400) وجود دارد. راس یانگ نیز در توییتی این موضوع را تایید کرد. مشاور لینک مانیتورینگ همچنین در پیامی توییتری اعلام کرد که تولید گلکسی تب اس 8 اولترا، اس 8 پلاس و گلکسی تب A8 از اواخر ژانویه سال آینده آغاز خواهد شد.

تولید انبوه گلکسی تب اس 8 اولترا از اوایل فوریه آغاز خواهد شد

انتظار می‌رود سری تب اس 8 سامسونگ در بهار آینده عرضه شود. جالب اینجاست که گلکسی اس 22، گوشی هوشمند آینده سامسونگ. اکنون وارد فاز تولید انبوه شده است. اما احتمالا همزمان با تبلت های فوق الذکر معرفی خواهد شد.

توییت راس یانگ: تبلت های جدید سامسونگ به تولید انبوه نزدیک می شوند. ال سی دی گلکسی تب A8 در اواسط دسامبر (اواخر آذر) و صفحه نمایش گلکسی تب اس 8 اولترا و اس 8 پلاس OLED در اواخر ژانویه (اوایل فوریه) عرضه می شوند.

ارائه Galaxy Tab S8 Ultra با بریدگی عریض

انتظار می‌رود سری گلکسی تب اس 8 دارای سه دستگاه باشد: گلکسی تب اس 8، گلکسی تب اس 8 پلاس و گلکسی تب اس 8 اولترا. به نظر می رسد مدل اولترا کاربران زیادی را به خود جذب کند. یکی از دلایل این امر ممکن است اندازه صفحه نمایش باشد. این تبلت با صفحه نمایش 14.6 اینچی عالی OLED در دسترس خواهد بود. درز اطلاعات اخیر نشان می دهد که لبه بالایی تبلت بسیار کوچکتر خواهد بود و از یک بریدگی برای قرار دادن دوربین سلفی استفاده می کند.

Galaxy Tab S8 Ultra یکی از چهار تبلت اول خواهد بود ویژگی بارز چنین طراحی داده شده. سامسونگ می خواهد این میز پرچم تا حد ممکن کاربردی باشد. با این حال، بسیاری از عملکرد این تبلت به این بستگی دارد که سامسونگ چگونه می تواند پلتفرم اندروید را گسترش دهد.

Galaxy Tab S8 Ultra دارای باتری 1.55 میلی آمپر ساعتی و صفحه نمایش 14.6 اینچی خواهد بود.

درست در آن زمان منبع اخبار همچنین می گوید، گوگل باید باشد اندروید 12L در اوایل سال 2022 توجه کنید. Android 12L نسخه ویژه ای از سیستم عامل اندروید برای دستگاه های صفحه نمایش بزرگ مانند میز و گوشی های تاشو خواهد بود. بنابراین، باید دید که آیا سری گلکسی تب اس 8 سامسونگ با اندروید 12 ال به صورت خودکار عرضه می شود یا چه تغییراتی سیستم عامل اندروید را برای میزها و گوشی های تاشو آماده کرده است؟

آیا میزهای رده بالای سامسونگ برای شما جذاب هستند؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا