دانش و فناوری

تبلت و گوشی مقاوم جدید سامسونگ ۲۲ تیر ۱۴۰۱ معرفی می شوند

چند روز پیش بود که رندره الکسی ایکس کاور ۶ پرو را با هم دیدیم. سامسونگ به شکل پیوسته اما آهسته سری محصولات مقاوم خود را به روز می کند. سری XCover و محصولات Active مقاوم سامسونگ را می‌دهند. هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. نام این محصولات گلکسی تب اکتیو ۴ پرو و ​​گلکسی ایکس کاور پ پرو است.

تبلت و گوشی مقاوم جدید سامسونگ

سامسونگ به صورت رسمی تاریخ رونمایی گوشی هوشمند مقاوم گلکسی XCover6 Pro را که مدتی در شایعات بود را اعلام کرد. این دستگاه در تاریخ ۲۲ تیر ۱۴۰۱ و در یک رویداد آنلاین نیازمند به دعوت نامه، عرضه می شود و تبلت مقاوم Galaxy Tab Active4 Pro نیز به آن ملحق خواهد شد.

ووشی و تبلت مقاوم جدید سامسونگ

ووشی و تبلت مقاوم جدید سامسونگ

کلسی XCover6 Pro اولین گوشی هوشمند گلکسی مقاوم پس از مدت‌ها خواهد بود و یک برای اطلاعات بیشتر هم ارائه می دهد. ر ا ا ا ف X X X X X X X X X X X Galaxy XCover6 Pro ک ط طراحی معمولی ر آنچه انتظار دارید این گوشی با گواهی IP68 ارائه شود.

در شنیده ها داشتیم که این گوشی دارای صفحه نمایش 6.56 اینچی با ناچ قطره، تراشه اسنپدراگون 778G با 6 حافظه رم و 128 حافظه حافظه داخلی و دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در کنار یک دوربین دوم نامشخص است. منابع آگاه همچنین به ظرفیت باتری 450 میلی متری آمپر ساعتی اشاره می کنند.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این تبلت نداریم، اما تیزرها بدنه مقاوم طبیعتا ما انتظار نداریم که تبلت یک باتری قابل تعویض به همراه داشته باشد.

موشی مقاوم سامسونگ با باتری قابل تعویض را ببینید: Galaxy XCover 6 Pro 5G

نظر شما چیست؟ ی ی ر ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا