دانش و فناوری

تبلت وان پلاس به نام OnePlus Pad در هند ارایه خواهد شد

اگر یادتان باشد 5 ماه پیش بود که برای شما یک برند وان پلاس در ترنجی نوشتیم وان پلاس پد برای تبلت آینده شما ثبت نام کردید. اخیرا تایید شده است که تبلت OnePlus با نام OnePlus Pad در هند عرضه خواهد شد.

تبلت OnePlus OnePlus Pad نام دارد

OnePlus Pad هنوز در هند در دست ساخت است و خط عرضه دستگاه اخیراً رونمایی شده است. گفته می شود این محصول در نیمه اول سال 2022 وارد بازار خواهد شد. البته بد نیست بدانید که OnePlus Pad در کنار سری OnePlus 10 عرضه خواهد شد. نخواهد شد.

بد نیست بدانید که OnePlus Pad اولین تبلت این برند است. انتظار می رود این تبلت سبد محصولات این شرکت را فراتر از تلفن ها، تلویزیون های هوشمند، محصولات صوتی و پوشاک گسترش دهد. اکنون، در حالی که این شرکت آماده رونمایی از سری OnePlus 10 در اوایل سال آینده می شود، 91mobiles به طور خاص از منابع خود دریافته است که OnePlus Pad در نیمه اول سال 2022 در هند در دسترس خواهد بود. با این حال، مشخص نیست که عرضه در چین یا بازار جهانی چقدر خواهد بود.

برند وان پلاس

برند وان پلاس

همانطور که گفتیم این تبلت در کنار سری OnePlus 10 در هند عرضه نخواهد شد. این بدان معنی است که ارائه در سه ماه اول سال 2021 بعید به نظر می رسد. متأسفانه در حال حاضر مشخصات تبلت OnePlus Pad مشخص نیست، اما امیدواریم در آینده بیشتر بشنویم.

دعوتنامه عروسی این شرکت به تازگی در CES به صورت آنلاین منتشر شده است. این نشان داد که OnePlus میزبان این رویداد در تاریخ 6 ژانویه 2014 خواهد بود. گمانه زنی هایی وجود دارد که این برند می تواند پرچم OnePlus 10 و OnePlus 10 Pro را به طور کامل در این رویداد معرفی کند یا ارائه دهد.

گزارش های قبلی نشان می دهد که OnePlus 10 Pro ابتدا در چین و سپس در بازارهای دیگر از جمله هند تا نوروز 1401 در دسترس خواهد بود. انتظار می رود هر دو مدل با چیپست Snapdragon 8 Gen1 با پشتیبانی از شارژ سریع 125 وات عرضه شوند. اینها اولین ابزارهایی هستند که به طور خودکار رابط کاربری یکپارچه OPPO-OnePlus را ارائه می دهند.

نظر شما چیه؟ به دنبال تبلت OnePlus هستید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا