دانش و فناوری

تاریخ معرفی گوشی های سری آنر 70 مشخص شد: 9 خرداد 1401

نر درحال آماده شدن برای رونمایی از نسل بعدی گوشی های هوشمند شبه‌پرچمدار خود تحت‌عنوان سری Honor 70 در بازار چین اس این شرکت، امروز با انتشار تصویری از پنل پشتی گوشی آنر 70 با ظاهری مشابه با P50 P pocket

معرفی گوشی های سری آنر 70

امروز صبح، آنر در حساب رسمی ویبو خود اعلام کرد که سری جدید آنر 70 در تاریخ 30 می‌شود. علاوه بر این، مقامات این شرکت همچنین تیزر سری جدید را که در آن ظاهر پنل پشتی این گوشی مشابه با گوشی تاشو پی دارد.

همان طور که از تصاویر به‌اشتراک‌گذاشته شده است، آنر 70 زبان طراحی مشابه با مدل‌های قبلی خود دارد، اما دوربین این گوشی دارای همان ماژول دایره‌ای‌شکل است که در آن دایره است اکنون این ماژول از طراحی کاملاً دایره‌های خود فاصله گرفته و لبه‌های آن به صورت یکسان درآمده‌اند.

همچنین در کنار ماژول ذکر شده سد که لنز اصلی دوربین شامل یک سنسور 54 است علاوه بر این، کل قسمت پشتی دارای یک بافت الماسی‌شکل است که از هر طرف جلوه‌های کریستالی به این دستگاه می‌دهد.

معرفی گوشی های سری آنر 70

معرفی گوشی های سری آنر 70

طبق اطلاعات قبلی، انتظار می‌رود که سری آنر 70 شامل سه مدل باشد: نسخه استاندارد، پرو و ​​پرو پلاس. نسخه استاندارد دارای تراشه کاملا جدید Snapdragon 7 Gen1 بوده که هنوز آن را معرفی نکرده است. بااین‌حال، رونمایی از این چیپست برای تاریخ 30 اردیبهشت‌ماه برنامه ریزی شده است.

سپس مدل‌های Pro و + Pro را داریم که از آخرین مجموعه تراشه‌های Mediatek بهره می‌برند. انتظار می‌رود که Honor 70 Pro دارای چیپست Dimensity 8100 باشد که چیپست پرچمدار Dimensity 9000 در مدل پرو پلاس استفاده خواهد شد.

ررین م ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا . ا ا ا ا ا این یک سنسور کاملاً سفارشی بوده که به‌طور ویژه توسط سونی و با همکاری آنر طراحی شده است.

انتظار می‌رود در روزهای آینده، تیزر و مشخصات بیشتری از گوشی‌های پیش‌رو آنر منتشر می‌شوند.

دیدگاه شما درباره معرفی سری آنر 70 و طراحی و مشخصات این گوشی ها چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا