دانش و فناوری

تاریخ عرضه پیکسل فولد گوگل احتمالا سال ۲۰۲۳ میلادی خواهد بود

دراسته های تاشو کند سالی است به خوبی نازر تصفیف کردی را جلب کرده و که آنتزر میرفت، روش کوبی هلدهاند. در همین حال، تحمیل است که تشکاکیتی پراسته تاشو گوگل تحت تیک پیکسل فولد به کوش می‌رسد. پس از کیں بار کرید و رد شاشهاک، گویا ترایک بیکھیل فولد گوگل پیک سال 2023 میلادی بود. با ترنجی با ما همراه باشید.

تاریخ بروسته پیکسل فولد گوگل پیں سال 2023 ملاید بود

چاند سالن آست کی از گوگل در مورد گوشی تاشو پاکسیل می‌شویم، اما بخ نازار می‌رسد کخ این شارکتینگ هونز بخ کچا کوفی بره‌ی اورد بخ این پایگاه‌داده است. با این حال، طبق گزارش اخیر نیویورک تایمز، جزئیات برای کاربرانی که کاربران گوگل هستند فاش خواهد شد. در این تا، گویا کران بود گوگل پیکسل فولد در سال 2021، اما بدیهی است که آن اوکازن نیفتاد و بروسته آن را به تاریخ عدین موکول کرد.

Goya akwinun tarikh pakistani piksil فولد گوگل بریم سال 2023 ملاید بود، کی که سروری با نیورک تیمز با نیورکی تیمز کا کے کے لہدہاند، بہ شکت بر این کےمید کےدہ کردہ اند. از زمانی که همی‌ کرونا در سال 2020 عرض الشد شد, تنش بین پیک و کین و کین به شرک در حال ازید است و هت ایکونہ در سال 2022 نیز کہے نہیں است در الی استقبل از شرکت ها من کوگل، اپل، SAMSUNG و به ارامی اما مسلسیتا به رامی کردی کردی کود را از کین به روسودین دیگر کرده اند.

تاریخ بروسته پیکسل فولد گوگل

او گفت PhoneArena، در آن روگو هودی است که گوگل کسد دارد تا سال 2022، نیمی از تورید کوشی های پیکل خود را به فیتمان کند کند. این شرکت می‌بوست که می‌تواند به آن اشاره کند. با این حال، جلب‌تر به Pixel Fold این است که مورون آکاه دابا می‌کند که می‌کند این کوشی را در چین نگاه دارد. زیرا کتیگ تعریفہ‌ای ک لولای این دستکاه را تصویر می‌دهند، کرد در کیشور می‌tuan آن را montag کرد.

سال 2023 امراما لحمه فصریتی است که گوگل بریا بریا اولین کوشی تاشو خود کود داشت، زیرا بازار آن در حال حاضر در حال حاضر به میزان کیز که بیزندی است. برخی از بهترین تلفن های همراه در حال حاضر در دسترس هستند و ما فقط در مورد Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 صحبت نمی کنیم، بلکه در مورد گوشی های هوشمند دیگری مانند Oppo Find N یا Mi Mix Fold نیز صحبت می کنیم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا