دانش و فناوری

تاریخ رونمایی وان پلاس ایس (OnePlus Ace) مشخص شد

وان پلاس ایس اولین گوشی از سری آس خواهد بود که از هفته آینده، رسما کار خود را آغاز می کند. این گوشی با تراشه مدیاتک و سیستم شارژ 150 واتی به بازار می‌آید.

ند روز است که اخبار و گزارش‌هایی درباره گوشی جدید وان پلاس به گوش می‌رسد. این شرکت تایید کرد که این گوشی جدید با اسم OnePLus Ace در حال ساخت است و در 21 آوریل (1 اردیبهشت) رسما رونمی.

سرویس رسانه تکراتو

وان پلاس همچنین تصاویری از این گوشی را منتشر می کند که دقیقا با تصویری که از گوشی وان پلاس 10R منتشر شده بود، مطاب است.

رونمایی از وان پلاس آیس

پنل پشتی گوشی از یک طراحی کاملاً متفاوت این است. قسمتی از پنل پشتی به‌صورت راه‌راه طراحی شده و قسمت دیگر، کاملا صاف و یکدست است. اینطور که از شواهد پیداست، پنل پشتی از جنس پلاستیک ساخته شده است.

OnePlus Ace شونمایی وان پلاس ایس (OnePlus Ace) شد

انتظار داریم شرکت وان پلاس از یک گوشی با پنل فلزی رونمایی کند. اما اینطور که به نظر می‌رسد، وان پلاس ایس آن گوشی مد نظر نیست.

هیر از طراحی متفاوت پنل پشتی ، ظاهر این گوشی. این دو گوشی از نظر مشخصات هم به آنها شبیه هستند که از جمله می‌توان به سیستم شارژ 150 و تراشه مدیاتک دایمنسی.

Rarnd Ace از سری OPPO Ace گرفته شده و وان پلاس هیچ مشکلی با اعتراف این موضوع ندارد. وان پلاس اعلام کرده است که اسم گوشی را از برند اوپو ایس گرفته و کار می کند گوشی های بهتری روا نسبت به

وان پلاس همچنین گفته است که سری گوشی‌های Ace از طراحی متفاوت و رده‌بالا، کیفیت مطمئن این احتمال وجود دارد که OnePlus Ace و OnePlus 10R در واقع یک گوشی هستند که در ار ز هستند

این شرکت قصد دارد رویدادی را در 28 آوریل (8 اردیبهشت) رونمایی از OnePlus Nord CE 2 Lite 5G و Nord Buds جدید برگزار کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تاریخ نمایش وان پلاس ایس چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

منبع: androidauthority

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا