دانش و فناوری

تاریخ رونمایی سری ویوو ایکس 80 مشخص شد؛ طراحی گوشی را تماشا کنید

ویوو تاریخ رونمایی از سری ویو ایکس 80 را اعلام کرد. این گوشی در مرحله اول، در چین راه‌اندازی می‌شود و سپس به بازارهای جهانی می‌رسد. اما تاریخ راه‌اندازی و عرضه آن در بازارهای جهانی هنوز مشخص نیست.

یوو اخیرا از گوشی های Vivo X Note ، Vivo X Fold و تبلت Pad رونمایی شده است. از رونمایی رسمی این دستگاه‌ها، پیش‌بینی می‌شد که تاریخ رونمایی سری ویو ایکس 80 نیز نزدیک باشد. و حالا با اعلام رسمی ویو، مشخص شد که این پیشبینی درست بوده است.

تاریخ رونمایی سری ویو ایکس 80

ویو با انتشار پستی در پلتفرم اجتماعی ویبو اعلام کرد گوشی های سری ویو ایکس 80 را در 25 آوریل (5 اردیبهشت) رسا. دقیقاً مشخص نیست که منظور ویوو از سری Vivo X80 ویست و از کدام گوشی‌ها رونمایی می‌کند. اما گزارش های قبلی، جزییاتی از این سری را فاش کرده اند.

تاریخ رونمایی سری ویو ایکس 80 مشخص شد. طراحی گوشی را تماشا کنید

سری ویوو X80 احتمالا شامل گوشی‌های Vivo X80 Pro، Vivo X80 و Vivo X80 Pro Plus خواهد بود. ویوو تیزر را نیز منتشر کرد که گوشه‌هایی از طراحی این گوشی‌ها را به نمایش می‌گذارد.

مه در صه در ص ل ل ل ل ل ل ل ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش پنل پشتی نارنجی رنگ گوشی به یک دوربین دوربین بزرگ با چهار لنز دوربین مجهز است و فلش LED هم کنار آنها دیده می‌شود. در نمای جلویی هم به‌خوبی می‌توان سوراخ پانچ را دید.

تاریخ رونمایی سری ویو ایکس 80 مشخص شد. طراحی گوشی را تماشا کنید

قابلیت‌های دوربین گوشی‌های سری X80، مانند نسل قبلی X70 بسیار پیشرفته است. سیستم دوربین گوشی‌های ایکس 80 از برند برند زایس هستند. علاوه بر این، گفته می‌شود که این گوشی‌ها از تراشه پردازش تصویر ویوو، یعنی + Vivo V1 بهره‌مند خواهند شد. خبرهایی هم درباره لنز اصلی این گوشی‌ها به گوش می‌رسند که احتمالاً از نوع Sony IMX886 هستند.

اما درباره مشخصات فنی این گوشی‌ها باید گفت که ویو ایکس 80 احتمالاً به سیستم روی تراشه دایمنسیتی 8100 می‌شود. نسخه پرو نیز به تراشه دایمنسیتی 9000 و مدل رده‌بالاتر پرو پلاس، از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 خواهد شد.

انتظاری که در روزهای آینده، اخبار بیشتری از این گوشی‌ها منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد سری ویو ایکس 80 چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا