دانش و فناوری

تاریخ دقیق رونمایی از پیکسل 7 توسط گوگل اعلام شد

تاریخ مقاوم تعلیق از پیکسل 7 تحمیل شد و تبقه تاجه‌ترین اخبار، ن تراوت به همور پیکل و اختر و کان تروگ دیر در تفاسیر پیش رو گوگل استخدام می‌شود.

गुगुल गुज्ञा कर्द्ध कह ती हुड़ इक मईह رویداد جدید מעקרא מיׁ קנד تیزر آن سرامین در توییتر تسویر اکانت Made By Google در شرکت نیشر شده است. من منتظر شما هستم جدیدترین دستگاه های پیکسل ن شرکت از جمالها جوجتها جدید پیکلها می شوند. رویدادی در تاریخ 6 اکتبر (14 مهر) מקראל מישוד

ابان تتر

بیشتر بخوانید: کاکی کشایی پیکسل 7 پرو پیش از تعریف رسمی [+ویدیو]

تاریخ مقاوم للتعدیل از پیکل 7 و تعریف ن کوشی

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این اطلاعیه وجود دارد، اما هنوز منتشر نشده است، اما گوگل یک کلیپ کوتاه 10 ثانیه ای است. گوشی های پیکسل 7 و ساعت پیکسلی به من نشان می دهند. اذا در ین فیدیو اجوده از пексил бадз про هم دیه می شود. عجیب است، عجیب است، اما پیکسل ها بد هستند و محصولات فاش نمی شوند. मुश स आन तुचाँ इक मेडल जीडी ब؟

تاریخ مقاوم للتعدیل از پیکل 7

Pixel 7 و Pixel 7 Pro دستگاه های جدیدی هستند. اما باید گفت این ولین باری نیست که گوگل از کوشی های کنکس کنک می کند. قبل از انجام این کار در عبد Google I/O که در ماه می‌ (اردیبهشت) امکرای شده بود، آن کوشی‌ها در فیلم بود.

گوگل در آین عداده تولوده جدیدیش را به رووت کامل داد و در همان عداده ساعت پیکسلی را که با سیستم‌عامل اندروید کار می‌کند کرد. البته در آن عبداء، در آن آراسته ها به سورت کامل تنظافه نشد و کمی تعریف کرد از انها تعریف شد. آنچه می دانیم این است که جدیدترین گوشی های پیکسل به پردازنده جدیدی مجهز شده اند تنسور آنها خواهند بود.

پس از مراسم، اخبار و اخبار متفاوتی در این باره منتشر شد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گیندی شد و مدل EVT آنها (محصولی ک آزمون کے کے کے کے کے را پشت سرگآشته) در کے کے کہےے در ویدیوهای انباکسینگی ک از آن ترودون سیران شده بود نیز بیدی از زهیری زهیری آنها شمسته شدن. در هر روت بی‌سبرانه منتزازریم تا دیرین گوگل در هوگل 14 مهر که کیزی بری عروانه دارد.

بیشتر بخوانید:

نازر شما احدار پیکسل 7 چیست؟ کود را در بخش کامنتها با تکراتو به شمابت لیں و اخبار فناوری بیا دنبالم.

منبع: xda-developers

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا