دانش و فناوری

تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه نویسان OpenAI مشخص شد [+جزئیات ثبت نام و شرکت در رویداد]

با اعلام رسمی غول صنعت هوش مصنوعی، تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه نویسان OpenAI مشخص شد و علاقه مندان می توانند نسبت به ثبت نام برای این رویداد اقدام کنند.

اولین کنفرانس برنامه نویسان OpenAI روز دوشنبه 15 آبان به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. برنامه نویسان در سراسر جهان می توانند این رویداد را به صورت آنلاین مشاهده کنند.
بیشتر بخوانید: تحول سیری در iOS 18 با هوش مصنوعی ؛ اپل هم وارد بازی شد!
تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه نویسان OpenAI

در خبری که روی وبلاگ OpenAI منتشر شده از برنامه نویسان سراسر جهان دعوت شده تا در رویداد یک روزه DevDay برای پیش نمایش ابزارهای جدید و تبادل ایده ها شرکت کنند. برای ثبت نام در کنفرانس برنامه نویسان OpenAI می توانید از لینک زیر استفاده کنید:
OpenAI DevDay

در اطلاعیه این شرکت با اشاره به روند راه اندازی API و به روزرسانی های پیوسته آن گفته شده توسعه دهندگان اکنون می توانند به سادگی با یک فراخوان ساده API از قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی در پروژه های خود استفاده کنند. اکنون بیش از 2 میلیون توسعه دهنده از GPT-4، GPT-3.5، DALL·E و Whisper برای طیف وسیعی از کاربردها مانند طراحی دستیارهای هوشمند در برنامه های کاربردی گرفته تا ساخت سرویس های کاملاً جدید استفاده می کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، devday.openai.com را بررسی کنید تا زمانی که ثبت نام در هفته های آینده باز می شود، اعلان دریافت کنید.
بیشتر بخوانید:

    هوش مصنوعی جدید گوگل اشتباهات گرامری را رفع می کند
    شرکت هوش مصنوعی ایلان ماسک ترکیبی از تسلا و توییتر است
    پاندمی بعدی توسط هوش مصنوعی آغاز می شود!

نظر شما در مورد تاریخ برگزاری نخستین رویداد برنامه نویسان OpenAI چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار فناوری را از ای جی مارکت دنبال کنید.
.
منبع: پیوست
 

دکمه بازگشت به بالا