دانش و فناوری

تاریخ انتشار One UI 5.0 برای گلکسی S22 مشخص شد

سری گلکسی S22، اولین گوشی‌هایی هستند که نسخه بتای One UI 5.0 و اندروید 13 را دریافت می‌کنند. این احتمال وجود دارد که این سیستم‌عامل‌ها برای گوشی‌های گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 هم عرضه می‌شوند.

Onearbran گوشی های سامسونگ منتظر انتشار نسخه بتای عمومی One UI 5.0 ا و و سامسونگ هنوز اعلام نکرده است که نسخه‌های بتای سیستم و رابط کاربری را در چه عامل تاریخی عرضه می‌کند. اما برخی‌ها از انتشار آن در گزارش آینده نزدیک خبر می‌دهند.

مستر بلیط

تاریخ انتشار One UI 5.0 رلکسی S22 در آینده نزدیک

ایش از این اعلام شد که سامسونگ می‌خواهد در یکی از روزهای تیرماه، نسخه بتای رابط One UI 5.0 را راه‌اندازی ک. م ا ا رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب

تاریخ انتشار One UI 5.0 برای گلکسی S22 مشخص شد

یکی از منابع همچنین مدعی عرضه عمومی One UI 5.0 برای اندروید 13 از ماه اکتبر (مهر تا اوایل آبان) آغاز می‌شود. سوشی‌های سری S22 هم اولین دستگاه‌هایی هستند که این نسخه‌ها را می‌گیرند. سامسونگ به مرور زمان، نسخه‌های جدید سیستم‌عامل را برای سایر دستگاه‌های واجد شرایط نیز منتشر می‌کند.

اگر نسخه‌های خوب سامسونگ در انتشار نسخه جدید سیستم‌عامل را در نظر بگیریم، باید بگویم که راه زیادی تا انتشار جدیدترین نسخه‌های کاربری و سیستم‌عامل اندروید باقی نمانده است. این شرکت سال گذشته، اندروید 12 و رابط One UI 4.0 را به سرعت در اختیار کاربران گوشی‌های واجد شرایط قرار داد.

سری گلکسی S21 در آبان ماه سال گذشته، سیستم‌عامل‌های جدید را وارد کردند و پس از آن، نوبت به گوشی‌ها.

گزارش‌های جدید درست باشند، پس از سری گلکسی S22، یک ماه زودتر از نسل گذشته در 21 به جدیدترین نسخه رابط کاربری.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تاریخ انتشار One UI 5.0 برای گلکسی S22 چیست؟ نظر خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

منبع: sammobile

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا