بازاریابی اینترنتی

تاریخچه بازاریابی اینترنتی – درباره آن بیشتر بدانید

وجود اولیه مارک اینترنت در اوایل دهه 1990 آغاز شد ، هنگامی که بیشتر وب سایتهای مبتنی بر متن و ساده برای ارائه اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات در سراسر جهان استفاده می شدند. Bristol-Myers Squibb اولین شرکتی بود که به طور رسمی یک کمپین بازاریابی آنلاین را راه اندازی کرد. شرکت داروسازی مستقر در ایالات متحده ، Bristol-Myers Squibb استفاده از بازاریابی آنلاین را به منظور توسعه آگاهی عمومی در مورد استفاده از داروی خاص به نام “اکسسترین” راه اندازی کرد.در طی فصل مالیات 1997 ، موسسات حقوقی و بازاریابی ، Excedrin را “سردرد حلال” از سایت ها اعلام کردند. تبلیغات آنلاین بریستول مایر نمونه آنلاین رایگان این دارو را در اختیار کاربران اینترنت آمریکایی قرار داد.

به گفته لیندا هیملشتاین از هفته تجارت ، استفاده از شبکه جهانی برای تبلیغ Excedrin منجر به یک سری واکنش های خوب از سوی بریستول مایرز شده است. هایمشتاین همچنین در مقاله خود نوشت که تنها در مدت یک یا دو روز ، Bertristol-Myers قبلاً 30،000 نام اضافه شده به لیست مشتریان آنلاین خود را تخمین زده بود. صنایع فناوری استاندارد مانند مایکروسافت و IBM ادغام ISP ها و برخی نرم افزارها را در برنامه های بازاریابی موجود Bristol-Meier آغاز کرده اند. هر دو صنعت همچنین تلاش کرده اند میلیون ها دلار از تلاش های بازاریابی آنلاین صرف کنند تا زمینه ای برای فعالیت های Bristol-Myer فراهم شود. تعدادی سایت مانند یاهو می گویند که آنها یکی از شرکت های آنلاین هستند که توانسته اند سود زیادی از بازاریابی کسب کنند. یاهو با موفقیت پیام های “هرگز دیده نشده” از صنعت بازاریابی آنلاین را هدف قرار داده است. قاچاقچی ترین سایت بازدیدهایی را که هر آگهی آنلاین در یک روز خریداری می کند ، ردیابی کرده است. در سال 2000 ، بسیاری از شرکت های بازاریابی آنلاین مجبور شدند درآمد تبلیغات اینترنتی خود را محکم تر کنند. در همان سال ، یاهو گزارش داد که پایگاه مشتری این شرکت در “مرحله خنک کننده” اقتصاد آمریکا کاهش یافته است.

هزینه بازاریابی اینترنتی در ایالات متحده ، کانادا و سایر کشورهای همسایه در سال 1996 300 میلیارد دلار بود. در سال 1994 ، میانگین بازاریابی آنلاین 175 میلیارد دلار بود که همه در یک کمپین سنتی یک ساله سرمایه گذاری کردند. بودجه کارآفرینان مستقر در خانه در اواسط دهه 1990 در آمریکا رو به افزایش است. بودجه صنعت تبلیغات آنلاین در سال 1997 به یک میلیارد دلار افزایش یافت. بیل مکرا ، کارشناس بازاریابی و نویسنده تبلیغات در مقاله خود نوشت که یکی از محبوب ترین شرکت های بازاریابی آنلاین در آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی امروز “بازاریابی آنلاین در هیوستون” است. خواندن ، بازاریابی آنلاین در هوستون مزایای بسیاری دارد که شامل شرکت های معروف بازاریابی آنلاین در ایالات متحده ، از جمله تعدادی از کشورهای غربی و اروپایی است.

• مصرف کنندگان آنلاین می توانند به راحتی وارد وب سایت شوند و در هر ساعت از شبانه روز با مشخصات کلی محصول یا خدمات آشنا شوند.

• این شرکت ها می توانند به دلیل نیاز به وب سایت برای کاهش نرخ نیروی فروش و هزینه های تبلیغات آنلاین ، درآمد بیشتری را پس انداز کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا