اخبار بازار

تاج پشت مرورگر Chrome

امروز من به دنبال یک نویسنده محتوا برای انتشار در وب سایت شرکت محتوا بودم ، که طبق معمول در اینستاگرام و توییتر منتشر می شد و بسیاری از کارها را می پرسید. من همیشه می گفتم ، خدا ، ای کاش پول داشتم. همه به اندازه من جوان بودند اما این گپ در گفتگوی اختصاصی گفت که من آماده خدمت هستم.

اما ، از بین تمام انتخاب هایی که من باید انتخاب کنم ، چندین انتخاب برای تصمیم گیری در مورد شخص داشتم.

من گفتم که خانم را انتخاب می کنم زیرا آنها همیشه از نظر زنان و شغلشان در کشور ما هستند و همیشه مشاغل ارزان قیمت هستند بنابراین بهتر است درآمد کسب کنیم.

دوم ، جنسیت من زنانه است بنابراین باید جنسیت خود را بهتر بشناسیم.

سوم اینکه ، وقتی با یک آقا کار می کنید ، ممکن است فکر کنید (آقایان خود را در لباس خواب نبینید و آن را بخوانید ، اما افراد زیادی در آنجا هستند ، بنابراین لطفاً از آنها خودداری نکنید) اصلاً مشکلی نبود. من الگوی کاری ندارم که سریعترین پسر عموی شوم.

من در پایان دو نفر را انتخاب کردم و این یکسان نبود ، اما من به هر یک از آنها دو چیز جداگانه دادم تا ببینند که چگونه آنها موفق می شوند. یک کارمند خداوند یک بار گفت که من برای اولین محتوای مطالب پرداخت نمی کنم و گرم کردن آن دست گرم است.

از طرف تلنگر ، می خواستم بگویم که کارتون کارناک سریع در رسانه های اجتماعی اقدام کرد. این روزها همه منتظر کار در خانه هستند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا