بازاریابی

تاثیر پیوندهای برگشتی بر SEO محلی و نحوه بدست آوردن آنها

برای کسانی که می خواهند بفهمند بک لینک ها واقعا چیست و هدف آنها چیست ، پاسخ کوتاه این است که آنها مانند دروازه ای به دنیای دیگر هستند ، در حفره ای که ما آن را “اینترنت” می نامیم. هر کدام شما را به مکان متفاوتی مربوط به مکان قبلی می برد.

قبل از اینکه به جزئیات بک لینک ها بپردازیم ، آنها چه کار می کنند و چگونه آنها را بدست آوریم ، ایده خوبی است که سئوی خود را به یک آژانس SEO محلی بسپارید. اگر به دنبال شخصی هستید که از SEO شما در دبی مراقبت کند ، هیچ آژانس کمبودی وجود ندارد که بتواند این کار را برای شما انجام دهد.

بک لینک ها چه کار می کنند؟

برای اینکه بدانید موتورهای جستجو از الگوریتم های AI برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کنند ، لازم نیست یک بازاریاب یا خالق با تجربه باشید. تمام هدف این است که یک تجربه در حال توسعه برای مرورگر کلی اینترنت ارائه دهیم. شما می توانید کل وب سایت خود را با بالاترین کیفیت محتوا پر کنید اما تا زمانی که قوی ترین شبکه بک لینک به سایت محلی خود را ندارید ، شانس شما برای جلب توجه موتورهای جستجو بسیار ناچیز است.

آنها مانند تأییدهای معتبر از وب سایت های دیگر هستند. هرچه پیوندهای بیشتری به وب سایت های مرتبط با صنعت برگردید ، در موتورهای جستجو جالب تر خواهید بود.

بزرگتر بهتر است؟

بله ، برای مبتدیان ، داشتن برخی از پیوندها بهتر از نداشتن آنها است ، اما مطمئناً داشتن بک لینک از وب سایت های معتبر کمک می کند. این مانند گرفتن گواهی از سایتی است که در واقع توسط گوگل احترام گذاشته می شود.

بنابراین آیا دریافت بک لینک از سایت های معتبر کمک می کند؟ اگر بخواهیم اینطور باشد ، نه. روابط صنعت در اینجا کلیدی است. دریافت پیوندهای پشتیبان از Time یا BBC به وب سایت شما ممکن است به اندازه دریافت پیوندها از سایر پلتفرم های آنلاین که برای اخبار / وبلاگ نویسی محبوب هستند ، به شما کمک نکند ، هرچند که هر دو حتی دارای ترافیک بین المللی Time و BBC هستند. وقتی به دنبال یافتن محلی هستید. اگر فکر می کنید این کار بیش از حد برای شما کار می کند ، می توانید برای ایجاد یک شبکه بک لینک قوی برای شما به خدمات SEO محلی مراجعه کنید.

چگونه آنها را بدست آوریم

اگر مطمئن نیستید که پیوندها را از کجا تهیه کنید ، همیشه می توانید به رقبای خود که قبلاً رتبه بندی شده اند ، نگاه کنید. ببینید پیوندهای آنها از کجا آمده است و می توانید به همان سایت ها بروید و پیشنهاداتی را برای آنها ارسال کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا