بازاریابی اینترنتی

تئوری های اساسی بازاریابی اینترنتی

زندگی توسط قوانین ، اصول یا نظریه ها اداره می شود. از این رو نتیجه می گیرد که اگر واقعاً بخواهید موفق شوید ، باید هر شغلی را که در زندگی انجام می دهید مطابق با قوانین مربوطه ، مستقر و طبیعی انجام شود.

در بازاریابی اینترنتی ، درست مانند هر مشاغل دیگر ، تئوری های زیادی وجود دارد. اولین تئوری در این زمینه ، تئوری سرعت نامیده می شود. این تئوری بیان می کند که شما باید در نظر داشته باشید که چه میزان محصول یا خدمات شما در مقایسه با رقبا سریع تولید یا تحویل می شود. این نظریه در مدیریت توسعه نرم افزار بسیار قابل توجه است. اغلب انتظار می رود نرم افزار سریع اجرا شود.

در حقیقت ، اگر تحویل محصولات و خدمات شما سریعتر از رقبای آنها در همان افراد محلی باشد ، محصولات و خدمات شما را نسبت به رقبا ترجیح می دهید. بنابراین شما باید در صورت مشغله خود در هر زمینه ای از بازاریابی اینترنتی ، نظریه سرعت را در نظر بگیرید.

نظریه دوم به عنوان یک تئوری هزینه شناخته می شود. آقای عزیز بازاریاب اینترنتی ، اثربخشی مقرون به صرفه برای یک محصول یا خدمتی که ارائه می دهید یک عامل بسیار مهم در یک مدرسه بازاریابی اینترنتی است. باور کنید مردم مهم نیست که چطور وانمود می کنند محصولات ارزان قیمت را دوست دارند. بنابراین باید تا حد امکان سعی کنید کالاها و خدمات خود را “ارزانتر” از مخالفان خود قرار دهید. من شما را تشویق می کنم که قیمت محصولات و خدمات رقبای خود را بررسی کنید تا قیمت مناسب حفظ شود. تا آنجا که ممکن است تلاش کنید تا قیمت بهتری داشته باشید.

سوم ، نظریه کیفیت وجود دارد. آیا به فکر ارائه محصولات فرومایه به مشتری خود هستید؟ بنابراین شما همچنین باید در مورد ناکامی در طاقچه ای که انتخاب کرده اید نیز فکر کنید. اگر از من بپرسید ، میزان عدم موفقیت شما 99.9 درصد است. این بدان معناست که شما به دلیل فروش محصولات فرومایه یا ارائه خدمات تحتانی به احتمال زیاد شکست خواهید خورد. اگر واقعاً انتظار دارید درآمد بسیار بالایی داشته باشید ، محصولات و خدمات شما باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند – فقط می توانید از آنچه کاشت می کنید برداشت کنید. فقط سارقان یا مجرمان شناخته می شوند آنچه را که سزاوار آن نیستند ، می گیرند. بگذارید قبل از از دست دادن به شما هشدار بدهم ، حتی فقیرترین مردم ، کالاها و خدمات باکیفیت را دوست دارند – با وجود فقر.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا