بازاریابی اینترنتی

تأثیر طراحی وب در بازاریابی آنلاین شما

بسیاری از مدیران کسب و کار وقتی صحبت از عملکرد بازاریابی می شود ، ارزش طراحی وب را درک نمی کنند. در واقع ، این می تواند به موفقیت یا عدم موفقیت کمپین شما منجر شود ، به خصوص اگر بازاریابی آنلاین انجام دهید. بازاریابی شرکت شما می تواند توجه بینندگان را به خود جلب کند و آنها را وادار به اقدام کند ، اما طراحی وب شما مشخص می کند که آیا این اقدام را انجام خواهد داد یا خیر.

برخی از استدلال های قوی که ثابت می کند طراحی در یک بازاریابی مهم است ، به شرح زیر است:

طبق تحقیقات انجام شده ، 75٪ از کاربران اینترنت می گویند که بر اساس طراحی وب سایت تجاری می توانند بگویند آیا یک تجارت قابل اعتماد است یا خیر. ظاهراً مردم تمایل به خرید از مشاغلی دارند که اعتبار خوبی دارند. اگر سایت شما از طراحی ضعیفی برخوردار است ، به احتمال زیاد مشتری خود را از دست خواهید داد. بنابراین شما باید اطمینان داشته باشید که وب سایت شما با طراحی با کیفیت خوب ، تجارت شما را به عنوان قانونی و قابل اعتماد منعکس می کند.

یک استدلال قدرتمند در طراحی وب این است که به طور مستقیم بر تبدیل اثر می گذارد. ایجاد تغییراتی در عناصر طراحی صفحه وب برای یک کمپین بازاریابی می تواند تبدیل را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. از نظر کانال های تبلیغاتی ، تنها چند پیشرفت تبدیل می تواند به شما امکان دهد تا از سطح رقابت بالاتر بروید. وقتی از تبلیغات بیشتری درآمد کسب می کنید ، می توانید در تبلیغات سرمایه گذاری بیشتری کنید و سایر تبلیغات را مجبور کنید.

حتی اگر به صورت آفلاین تبلیغ کنید ، افراد برای بررسی سایت شما به صورت آنلاین جستجو می کنند. این نشان می دهد که وب سایت شما دقیقاً مانند کارت ویزیت دیجیتال است. شما باید مطمئن باشید که طراحی وب شما نیز تلاشهای بازاریابی شما را در معرض دید شما قرار می دهد. هنگامی که یک نمایش بصری ترتیب داده نشود ، بازاریابی شما تاثیری را که انتظار دارید داشته باشد نخواهد داشت. بنابراین بهتر است طرح خود را متناسب داشته باشید تا احتمال تبدیل از اولین تماس آفلاین باشد.

هنگام تبدیل ، مطمئن شوید که وب سایت شما پیام مارک شما را به وضوح بیان می کند. از آنجا که ارائه بصری نقش بسیار مهمی در پیام اصلی برند شما دارد ، طراحی وب شما باید بتواند چیزهای زیادی در مورد برند شما ارائه دهد. در اصل ، شما می خواهید سایت خود را به عنوان اولین احساس خوب ماندگار.

طراحی فقط یک نمایش بصری از یک وب سایت نیست بلکه بسیار بیشتر از این است.

طراحی وب از معماری وب ، رابط کاربری و قابلیت استفاده در زیر سطح تشکیل شده است. بهبود این جنبه ها باعث می شود زمان بیشتری در سایت صرف شود ، میزان رها کردن پایین تر ، منجر به افزایش بیشتر و تبدیل بهتر شود. برای به دست آوردن بیشترین نتایج از نتایج کمپین بازاریابی خود ، باید تلاش بیشتری برای بهبود این جنبه های طراحی کنید.

اکنون که به این نکات رسیدید ، از اهمیت طراحی وب در یک کمپین بازاریابی مطلع هستید. این تأثیر مستقیم و غیرمستقیم بر اثربخشی مبارزات انتخاباتی دارد. به همین دلیل ، اگر سایت شما در حال حاضر خیلی خوب عمل نمی کند ، انتخاب یک طرح با کیفیت یک سرمایه گذاری عاقلانه است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا