عمومی

تأثیر رسانه های اجتماعی بر سئو و بهبود وب سایت


رسانه های اجتماعی راهی عالی برای ارزیابی آنچه مردم واقعاً درباره یک وب سایت خاص فکر می کنند ، ارزیابی می شود. موتورهای جستجو می توانند سایتها را براساس آن تعیین کنند و از این اطلاعات برای تعیین نحوه رتبه بندی وب سایت استفاده کنند. در زیر تأثیر رسانه های اجتماعی بر سئو و بهینه سازی وب سایت آمده است.

پیوندهای رسانه های اجتماعی ممکن است رتبه بندی جستجوی وب سایت شما را بهبود ببخشند.

آیا Google پیوندهای ارسال شده در بک لینک های حساب های اجتماعی (BACKLINKS) را در نظر می گیرد؟ وقتی یک پست وبلاگ در توییتر محبوب می شود ، آیا این پیوندهای جدید رتبه بندی جستجوی پست را بهبود می بخشند؟

بسیاری از بازاریابان بر این باورند که پیوندها به وب سایت شما از طریق حساب های رسانه های اجتماعی تأثیر عمده ای در رتبه بندی سایت شما دارد.

در حالی که اشتراک اجتماعی ممکن است یا ممکن است بر موقعیت صفحات وب در لیست جستجوی مرورگر شما تأثیر نگذارد ، پروفایل های رسانه های اجتماعی شما به طور قطع بر محتوای نتایج جستجوی سایت شما تأثیر می گذارد. در واقع ، پروفایل های رسانه های اجتماعی اغلب در بین بهترین نتایج جستجوی نام های تجاری قرار می گیرند. هنگامی که “GENERAL ELECTRIC” را در Google جستجو کردید ، پرونده های INSTAGERAM و PINTEREST به ترتیب در رتبه های پنجم و ششم قرار گرفتند و حساب های توییتر آنها در رتبه هشتم قرار گرفت.

کانال های اجتماعی می توانند شخصی تر از صفحات وب باشند و بهترین راه برای درک ویژگی ها و ویژگی های شرکت به دور از فشار و شلوغی هستند. وقتی که شرکتی را جستجو می کنم ، درباره آن چیز زیادی نمی دانم و معمولاً مستقیماً به صفحه توییتر و فیس بوک آنها می روم. بنابراین اگر حساب رسانه های اجتماعی من نتایج جستجو را در صدر قرار دهد ، من تمایل بیشتری به کلیک بر روی آنها دارم تا در وب سایت آنها.

شکی نیست که پروفایل های رسانه های اجتماعی شما از نظر Google اهمیت ویژه ای دارند ، خصوصاً برای افرادی که به دنبال شما در دنیای آنلاین هستند. داشتن تعدادی کانال فعال رسانه های اجتماعی می تواند تجربه آشنایی شما و شغل خود را جذاب تر ، لذت بخش و شخصی تر کند. همچنین ، در حالی که برخی ممکن است GOOGLE + را یک کانال اجتماعی غیر ضروری بدانند ، بازاریابان نباید این واقعیت را نادیده بگیرند که GOOGLE + اولین منابع جستجو برای نمایش و کلیک بر روی آن است. همچنین ، شما پروفایلهایی دارید که حاوی اطلاعات به روز و محتوای جذاب هستند.

این روزها ، مردم نه تنها برای جستجوی چیزها به GOOGLE و BING می روند ، بلکه از کانال های رسانه های اجتماعی نیز استفاده می کنند تا آنچه را می خواهند دریافت کنند و به جستجوی آنها بپردازند.

این کار به دو روش انجام می شود: اول ، اگر شما در TWITTER فعال هستید ، بسیار محتمل است که افراد پس از جستجوی توییت های مرتبط در موتور جستجوی TWITTER و توییت های بازاریابی ، برنامه جدید توزیع محتوای شما را کشف کنند. . به همین ترتیب ، مارک هایی که به زیبایی هرچه بیشتر مطالب خود توجه دارند می توانند از مشاهده و نمایش محتوا در PINTEREST و INSTAGERAM با استفاده از هشتگ و شناسه بهره مند شوند.

علاوه بر این ، همانطور که در بخش اول گفته شد ، اگر افراد بخواهند به شرکت شما نگاهی بیندازند ، تمایل دارند که حساب های توییتر و فیس بوک شما را باز کنند و یک جستجوی سریع برای دیدن کانال انجام دهند ، نوع فردی را که شما هستید دریافت می کنید. YOUTUBE و البته GOOGLE + نیز موتورهای جستجو هستند.

فقط به این دلیل که گوگل می گوید سیگنال های رسانه های اجتماعی اخیراً در رتبه بندی موتورهای جستجو برای وب سایت ها تاثیری نداشته اند ، این بدان معنی نیست که همیشه اینگونه خواهند بود. رسانه های اجتماعی هیچ نشانی از تبدیل شدن به جزئی مهم از نام تجاری یا آنلاین بودن ندارند. علاوه بر این ، با توجه به استراتژی های ساختمانی مانند ارسال نامه برای مهمان ، رسانه های اجتماعی به روشی کم هزینه برای نشان دادن کیفیت یک صفحه وب تبدیل شده اند و اکنون به نظر می رسد موتورهای جستجو به دنبال استانداردها و سیگنال ها هستند. مورد دیگر تعیین SEO و بهینه سازی وب سایت است.

بی اعتنایی گوگل به پرتوهای رسانه های اجتماعی توسط موتورهای جستجوگر گوگل نباید باعث شود رسانه های اجتماعی از تأثیر رسانه های اجتماعی بر سئو و بهبود وب سایت چشم پوشی کنند. درعوض ، بازاریابان باید مفهوم جستجو را گسترش دهند و SEO و بهینه سازی وب سایت باید از چند طریق مورد توجه قرار گیرد تا افراد بتوانند به راحتی مطالب مورد نظر خود را در وب پیدا کنند. آنها همچنین باید در مورد تأثیرات مثبت افزایش ترافیک از طریق رسانه های اجتماعی ، که می توانند رتبه بندی جستجوی آنها و همچنین نمایش پروفایل های اجتماعی در صدر نتایج جستجوی اولیه باشند ، فکر کنند.

پس از همه ، وب همه چیز در مورد ایجاد روابط ، پرورش مخاطبان ، ابراز هویت و به اشتراک گذاری ایده ها است … این اساساً اجتماعی است و هیچ دلیلی وجود ندارد که بهترین شیوه های سئو و رشد و توسعه وب سایت سئو در این راستا کار کند ، به خصوص وقتی در نهایت ، قوانین SEO و SEO به معنای لذت بخش تر شدن وب سایت ها و تبدیل شدن به آنها به مکانی مفید و مفید می باشد. برای درخواست افراد

منبع: در اینجا

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: تأثیر رسانه های اجتماعی بر سئو و بهبود وب سایت

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا