بازاریابی

تأثیر خدمات سئو در کسب و کار

امروزه افراد روز خود را با بررسی و جستجوی محتوای آنلاین آغاز می کنند. مردم بیشتر از طریق استفاده از مرورگر خود از طریق موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنند. 93٪ از تجربه های آنلاین این روزها با یک موتور جستجو شروع می شود. یک موتور جستجو کلمه شخصی را که جستجو می کند با مرتبط ترین صفحه وب مرتبط می کند. 75٪ از آن 93٪ مردم حتی صفحه اول را نمی گذرانند. تحقیقات نشان می دهد روزانه 6،586،013،574 جستجو انجام می شود.

بهینه سازی موتور جستجو برای رتبه بندی وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) انجام می شود.

برخی از بهترین روشهای سئو عبارتند از:

1. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما از نظر SEO مناسب است.

2. محتوای منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنید.

3. از کلمه کلیدی خود در میان برچسب های مختلف وب سایت خود استفاده کنید.

4. محتوای خود را در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

5. برای کمک به شما در ردیابی وب سایت خود ، ابزارهایی مانند Google Search Engine ، Google Analytics و غیره را پیاده سازی کنید.

چرا باید موتورهای جستجوی سایت خود را بهبود ببخشیم؟

هنگامی که وب سایت خود را ایجاد کردید ، باید بازدیدها را به سمت وب سایت خود هدایت کنید. این کار را می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق ایمیل ، خدمات جستجوگرها و … انجام دهید. از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل می توانید مخاطبان کمتری نسبت به استفاده از خدمات جستجوگرها را هدف قرار دهید.

وب سایت شما ممکن است جذاب باشد ، اما در موتورهای جستجو نمایش داده نمی شود مگر اینکه از نظر SEO مناسب باشد. داشتن یک تجارت آنلاین و بازدید نکردن به خودی خود یک اشکال است. اجازه می دهید ترافیک ، سرنخ و فروش از طریق انگشتان شما سر بزند چیز خوبی برای تجارت شما نیست.

تحقیقات ثابت کرده است که جستجوی محلی 50٪ بازدید کنندگان تلفن همراه را به بازدید از فروشگاه ها در طی یک روز وا می دارد و 18٪ جستجوهای محلی منجر به فروش در یک روز می شود. با انجام سئو در وب سایت خود ، تعداد بازدید کنندگان سایت شما افزایش می یابد که در واقع فروش شما را افزایش می دهد. خدمات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) از بهترین خدمات بازاریابی دیجیتال برای مشاغل و کارآفرینان محلی است.

از این رو به این نتیجه رسیدم که فقط داشتن تجارت آنلاین این روزها هیچ فروشی به شما نمی رساند. شما باید مخاطبان خود را از طریق رسانه های اجتماعی ، ایمیل ها و خدمات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) از وب سایت خود آگاه کنید تا بازدید کنندگان وب سایت خود را افزایش دهید که باعث فروش غیر مستقیم شما می شود. همچنین باید SEO خود را بهبود ببخشید تا رتبه بالاتری برای سایت خود کسب کنید و ضمن رقابت ، این رتبه را حفظ کنید. با وب سایت های دیگر. یک نتیجه خوب سئو سایت شما را در بالاترین موقعیت قرار می دهد در حالی که جریمه نمره سئو شما را کاهش می دهد که در رتبه بندی سایت شما تأثیر می گذارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا