اخبار بازار

تأثیر به روزرسانی مقالات سئو

در این مقاله می خواهیم پاسخی جامع به سه سؤال زیر ارائه دهیم
با مقالات قدیمی در سایتی که مکان خوبی دارند اما محتوای آنها مفید نیست چه باید کرد؟
آیا حذف مقالات باعث از بین رفتن اعتبار سایت می شود؟
چه مشکلی با این مقالات قدیمی وجود دارد؟

در اوایل دهه 2000 ، تجارت بزرگ با ارزش بود مقالات ویژه و تولید محتوا (متن ، صدا ، فیلم) موجود در داخل بازاریابی دیجیتال از او به عنوان یک بازوی قدرتمند افزایش فروش، میزان تعامل را افزایش دهید و آگاهی از برند را افزایش دهید استفاده شده.

در همین حال ، برخی از مشاغل کوچک از فرصت استفاده وبلاگها برای جذب تبلیغات و در نتیجه کسب درآمد استفاده کرده اند که این نیز موفقیتی بوده است.
البته نکته مهمی که در آن سالها مورد توجه قرار نگرفت ، تجسم مخاطب و بهبود کیفیت مقالات بصری بود محتوا وجود داشت.

مشاغل معمولاً بدون بررسی کیفیت یا مقالات از یکدیگر کپی می کنند به روزرسانی مقاله آنها آن را در صفحات یا وبلاگهایی که ایجاد کردند بارگیری کردند.
حدود سال 2011 بود که گوگل الگوریتم پاندا را برای مبارزه با این سیستم به دلیل عدم رضایت کاربر از نتایج جستجو و کیفیت پایین توزیع محتوا در وب معرفی کرد.
یکی از بزرگترین مبارزات پاندا ، از بین بردن وب سایت هایی به نام مزارع محتوا بود – این وب مسترها غالباً مقالاتی بی ارزش یا کم ارزش منتشر می کردند که عملکرد Google را به کلی تضعیف می کرد.

مقالات قدیمی آنها مانند کتابهای قدیمی و اشیاء ارزشمندی هستند که باید هر از چند گاهی از کتابخانه بیرون بیایند ، دور بریزند و محو شوند.
اما اگر کتابخانه ما دارای کتابهایی با محتوای ناسازگار یا نامربوط است ، آیا باید آنها را در جعبه بگذاریم و آنها را از کتابخانه بیرون بیاوریم یا آنها را نگه داریم؟

اکنون این مثال از فضای اینترنت و مقالات وبلاگ اگر از لحاظ فنی به آن توجه کنید ، از دست دادن مقالات قدیمی و بی ارزش می تواند عملکرد کارگران گوگل را در وب سایت شما بهبود بخشد.

مدت زمان خزیدن ربات های خزنده مقالات شما در سایت شما محدود است و شما نباید آن زمان را صرف مرور مقاله های قدیمی و بی ارزش در سایت خود کنید.
اما از طرف دیگر ، محتوای شما نشانه برند شما است و می تواند آن را بهبود بخشد اعتبار خود را افزایش دهید و مقدار شما در کنار کاربران خواهید بود.
بنابراین به جای حذف مقالات ، ما باید تا حد امکان ویرایش و به روز رسانی کنیم.

برای این کار ابتدا امتحان کنید اطلاعات و آمار کامل و جامع درباره مقالات قدیمی با استفاده از ابزارهایی مانند کنسول را جستجو کنید یا تجزیه و تحلیل داده های Google نجات.
این اطلاعات باید کاملاً کمی و مربوط به بازدیدها ، نظرات ، نرخ تعامل و غیره باشد.

پس از جمع آوری این اطلاعات ، شما باید مقالات را مرور و مقایسه کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آنها را حذف یا به روز کنید. پنج معیار مهم من شما را با این کار دشوار آشنا خواهم کرد.

محتوای مفید (متن ، صدا ، فیلم) در اصل محتوا است که باعث تقویت یا سرگرمی آگاهی کاربر می شود.
محتوای مفید باید سوالی را در ذهن مخاطب ایجاد کند یا به یک سؤال برای کاربر پاسخ دهد ، مشکل کاربر را حل کند یا برای آن جذاب باشد.

محتوایی که آمار ترافیکی بالایی دارد و مخاطب را به اشتراک و یا اظهار نظر تشویق می کند ، محتوای ارزشمندی است.
لازم به ذکر است که با ارزش ترین مطالب ، محتوایی است که با دکمه CTA هوشمندانه کاربر را به صفحه خرید جذب می کند.

در تمام وبلاگ های ما ، حتی وبلاگ های ما ، مقالاتی وجود دارد که کاملاً وجود دارد کیفیت محتوا استانداردهای بالا وجود داشت ، اما به دلایل فنی مانند نکات نوشتن ، گرفتن عکس های جذاب و مرتبط ، لینک سازی داخلی خوب و … ضعیف بود. این محتوا که غالباً در مقالات گنجانده شده است ، پاسخ این سؤال است.

مطمئناً محتوای شما باید مربوط به سایت و زمینه کار شما باشد ، در غیر این صورت دلیلی برای نگهداری از این مقالات وجود ندارد. حتی محتوای ارزش افزوده نیز در صورت عدم ارتباط با زمینه کاری شما ، باید از سایت حذف شده و محتوای مرتبط و با کیفیت جایگزین شود.

هنگام ارزیابی و بررسی مقالات ، ممکن است با موضوعاتی روبرو شویم که مشابه مباحث هستند و در موارد نادر کاملاً تکراری به نظر می رسد.
این مقالات می توانند باعث ایجاد مواردی مانند محتوای کپی شده یا cannibalization در سایت شما شوند.

به خود یا تیم محتوا یکی جدول استراتژی به روزرسانی محتوا ماهانه چندین مقاله بنویسید و بهبود ببخشید ، می توانید به راحتی از معیارهای فوق استفاده کنید. مقالات قدیمی با استفاده از Redirect 301 مقالات بی ارزش را به مطالب مرتبط یا صفحات فرود تصمیم بگیرید و تحویل بگیرید.
در اینجا چند روش برای توضیح آن برای شما آورده شده است مقالات را به روز کنید شما می توانید از آنچه من پرداخت کردم استفاده کنید.

اولین کاری که خودم انجام می دهم مقالات را به روز کنید کاری که من انجام می دهم تغییر مقالات از نظر نوشتن ، پیروی از قوانین املایی ، بهبود ساختار جمله ، طبق اصول پاراگراف نوشتن و غیره است.

همانطور که در مقاله های قبلی گفتم نکات SEO را دنبال کنید بهبود و بهبود قرار دادن محتوای خود برای کلمات کلیدی خاص بسیار مهم است.
قرار دادن پیوندهای داخلی برای اینکه مخاطب بتواند از طریق صفحات سایت شما حرکت کند ، کلمات کلیدی را بهبود و بازبینی کند ، از کلمات کلیدی در پاراگرافهای اول و آخر استفاده کند ، وضعیت متون متناوب ، متون لنگر و غیره را به روز کند یا بهبود بخشد. مجموعه ای از نکات مربوط به محتوای سموم این کاری است که شما باید انجام دهید یا اگر نقصی داشته باشد ، باید آن را بهبود بخشید.

دانستن رنگ در زیر عنوان ها ، خلاصه ها و نکات ، اضافه کردن عکس یا فیلم به محتوا ، بهبود پاراگراف و مواردی از این قبیل مواردی است که در مرحله سوم برای بهبود آنها نیاز دارید.

در تجربه ، یکی از مهمترین عواملی که Google به آنها توجه زیادی می کند مقاله های اخیر او در اصل ، مدتی بعد ، کاربران و گوگل به مطالبی که هیچ اطلاعاتی به روز و دسته اول ندارند ، بی اعتماد می شوند. بنابراین یکی از بهترین راه ها برای بازیابی مقالات قدیمی به روزرسانی مطالب آنهاست

مقاله شما نه تنها کلمات کلیدی با ارزش را رتبه بندی می کند بلکه شانس شما در جذب بازدید کننده را 74 بار نیز افزایش می دهد ، افزودن اطلاعات جدید ، قوانین ، رویدادها و غیره. این یکی از کارهایی است که می توانید برای آنها انجام دهید از مطالب پیشرفته در مقالات قدیمی خود استفاده کنید.

اگر در بهبود مطالب خود وقت و هزینه می کنید ، باید محتوای خود را با این فرم جدید به اشتراک بگذارید ، بنابراین من به شما توصیه می کنم که با تغییر تاریخ انتشار مقاله صفحه اول خود را در سایت خود به اشتراک بگذارید.

مرحله آخر در همه فعالیتها قطعاً است ارزیابی این ، پس از در حال بروز رسانی یا مقالات را حذف کنید زمان آن است که تغییرات را ثبت کرده و نتایج را مقایسه کنید.
برای این کار از کنسول جستجوی Google این به شما کمک می کند این آمار را در این روش با هم مقایسه کنید رتبه بندی کلمات کلیدی، CTR ، CTR و قبل و بعد از به روزرسانی ها را با هم مقایسه کنید.
نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است بهبود و محتوا را به روز کنید بهتر است این کار را بطور مداوم انجام دهید. در حقیقت ، یکی از وظایف تیم محتوا است مقالات قدیمی را به روز کنید او
در دو هفته آخر ماه مه سال 2020 ، من و Ammange محتوای قدیمی را مطابق با به روزرسانی اصلی گوگل به روز کردیم. این امر نه تنها مانع از سقوط رتبه شد ، بلکه تعدادی از مقاله های ما با پیروی از این نکات ساده در صفحه اول رشد کردند.
اگر تجربه مشابهی با این استراتژی هوشمند دارید ، به ما اطلاع دهید

آکادمی علی ساکا / بامنگ

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا