اخبار بازار

بی دردسر – کاما

شرکت راه اندازی
شرکت راه اندازی

“از طرف دوست پسر”

ما از ابتدای سال تاکنون در کنار هم بوده ایم. موضوعاتی از قبیل ثبت شرکت ، عضویت در شرکت های دانش بنیان ، مالیات ، بیمه ، سازمان تجارت رایانه ، نمایشگاه ها و موارد دیگر. در این میان ، تنها چیزی که همیشه به تیم ما می دهد (می دهد و می خواهد) و ما را به حرکت در می آورد ، یک استارتاپ پیچیده یا کلمه استارتاپی است.

این کلمه آنقدر شما را گمراه می کند که وقتی وارد آن می شوید دیگر نمی توانید تفاوت شکست یا پیروزی را احساس کنید یا بدانید اکنون در کدام مرحله از تجارت هستید. این کلمه ای است که از ابتکار عمل به وجود آمده و می تواند ما را به سرعت از نقطه 1 به نقطه 2 برساند ، اما آیا این یک خواب است؟ چرا؟

برای پاسخ به این سؤال (که ما در حال حاضر برای پاسخگویی صحیح روی آن کار می کنیم) ، ابتدا باید کلمه عملیاتی ایرانی را برای شرکت استارتاپ و شخصیت آن تعریف کنیم و تفاوت بین یک شرکت نوپا با یک تجارت یا شرکت دیگر را بدانیم. چه خبر است (لازم به ذکر است که کلمه startup بر خلاف شخصیت آن است زیرا هنوز هیچ شرکت راه اندازی وجود ندارد ؛ شاید کلمه راه اندازی یک اصطلاح دقیق تر برای راه اندازی باشد).

موارد مهم برای راه اندازی یک شرکت نوپا
موارد مهم برای راه اندازی یک شرکت نوپا

به نظر ما ، یک شرکت جوان به این شرح است:

نتیجه ای حاصل نشده است
نتیجه ای حاصل نشده است

2. بدون زحمت:
مهمترین عاملی که شما را از بقیه مشاغل جدا می کند ، تلاش شما برای رسیدن به توقف و توقف مطمئن در اولین توقف است. این بدان معناست که شما نیازی به نمودار سازمانی قوی ، سوابق قانونی و حسابداری و سیستم و چارچوب کلی ندارید. کار این است که از یک نقطه شروع کنیم. با کشف یک نیاز یا کشف یک مورد جدید یا قدیمی شروع کنید.

همه ما نیازهایی داریم. نیازهایی که مشاغل ایجاد می کنند که آن نیازها را برآورده سازند. بنابراین کسب و کار A مدتی است که در مرحله طراحی و تولید یک محصول یا خدمات است ، شروع و فروش آن. حال اگر Business B ایده جدیدی را ارائه دهد که نیازهای ما را به طور کامل تکمیل کند و عملکرد بیشتری را به آن اضافه کند ، کالای عمومی به آن منتقل می شود (حتی اگر قیمت با کیفیت-مخاطب- چگونه به بازار- و غیره). گرفتن) نوع B یک شرکت نوپا است. آنها به زودی قادر به دریافت بررسی های بازار در مورد محصول خود خواهند بود.

در نوع B ، معمولاً در صورت رشد سریع تجارت و رسیدن به نقطه امن ، این مورد معمولاً ناپدید می شود (نکته ای که به نظر می رسد با حاشیه نسبتاً کم باشد اما برای توسعه تجارت خود بسیار سودآور است). در اینجا لازم است تا مشاغلی که ابتدا ایده جدیدی را به بازار معرفی کرده اند ، آن را توسعه دهند ، روش تولید و توزیع را بدست آورند و سپس مهمترین کار را انجام دهند ، وارد بازار شوند یا شرکت را معرفی کنند. هدف از محصول یا خدمات هدف است. این شرکت جوان باید بتواند بازخورد خود را از رفتارهای مخاطبان خود بر اساس مهارت و توانایی اعضای تیم جمع کند و بعد از این مدت تیم باید کاملاً نسبت به ایده های خود شکاک باشد. اگر ایده با یک برد بتواند از این دو مرحله بیرون بیاید ، مطمئناً می تواند در جامعه مخاطبان آن جای بگیرد.

یه نکته ای در مورد موضوع این بخش هست؛ دقت داشته باشین تلاش هیچ وقت بدون نتیجه نخواهد ماند:
“هیچ وقت”
هیچ وقت تلاشِ کسی از بین نخواهد رفت: “هیچ وقت”
هیچ وقت استعداد و تیزهوشی جای تلاش و کوشش مستمر را نخواهد گرفت: “هیچ وقت”
هیچ وقت ما بدون تلاش به هیچ جایی (ماهم نفهمیدیم منظور از این کلمه جایی چیه/خودتون می فهمید دیگه) نمیرسیم: “هیچ وقت”
اما بدون پول، بدون استعداد و بدون پشتیبان می توانیم با تلاش و کوشش مستمر برسیم به نقطه ای که می خواهیم برسیم
 کد پستی
کد پستی

1. کد پستی:
در کلیه مشاغل ، تعیین اهداف و چشم انداز کاملاً مشهود است و در ابتدای روند کارشان ، آن را تعریف می کنند.

اما استارتاپ ها در ابتدا هیچ هدف مشخصی برای تجارت ندارند وقتی می توان یک یا چند نیاز بازار را مشخص کرد و راه حلی را پیدا کرد که احتمالاً عملی باشد ، برای آزمایش ایده. اما آنها هیچ تصوری از آینده شغلی خود ندارند و فقط برای تأمین نیاز موجود تلاش می کنند. در اینجا و پس از یک دوره بسیار کوتاه ، آنها استراتژی و بازخورد مشتری خود را مرور می کنند. این مرحله اعتبار سنجی ایده است که هنوز چشم انداز روشنی برای آینده ندارد. در این ایستگاه آنها درست هستند ، ایده ها را در مورد نیازهای موجود تجزیه و تحلیل می کنند و اگر ایده های آنها با بازخورد مشتری خوب حاصل شود می توانند ایده بهتری از توسعه محصول و آینده بگیرند. . اما باید توجه داشت که مهمترین نکته هر مشاغل ، نقطه شروع است. استارتاپ هایی که با ایده خوب اما با انتخاب بازار بد یا ایده خوبی اما با هزینه زیاد و نامناسب شکست خورده اند ممکن است ناموفق باشند.

به همین دلیل مهمترین عامل برای در نظر گرفتن استارتاپ ها KPI یا شاخص اصلی عملکرد محصول یا خدمات است. این متریک براساس نوع خدمات یا محصول ، زمان رشد بازار ، تعداد مشتری های به دست آمده ، بررسی کارفرمای یا مشتری (در صورت وجود) ، تجزیه و تحلیل استفاده کاربر یا محصول ، نتایج نظرسنجی و غیره است. … واضح باش

هنگامی که این اطلاعات جمع آوری می شود ، باید از آنالیز آنها برای به دست آوردن معیارهای عملکرد برای حل آنها استفاده شود. در حقیقت ، این شاخص کلیدی عملکرد ، معیاری برای ارزیابی یک کارآفرین است و می تواند به سؤالات پرسیده شده در مورد تجارت پاسخ دهد. بنابراین ، بازخورد مشتری و کشف نقاط ضعف تجاری بسیار مهم است ، حتی اگر مشتریان کاملاً از محصول یا خدمات ارائه شده راضی باشند.

تغییر
تغییر

تغییر 1:
تغییر و توسعه یک سرویس یا محصول اغلب می تواند در هر شغلی لذت بخش باشد. وقتی می توانیم با یک انگشت شست ، یک چرخ یا یک چرخ کار دو دست انجام دهیم ، مطمئنا می توانیم تجربه بهتری داشته باشیم.

جوهر یک شرکت نوپا و تجارت آن در یک کلمه است. “نه
گفتن “نه” به وضع موجود محصول
گفتن “نه” به عملکرد سرویس فعلی
گفتن “نه” به یک محصول یا خدمات

و این به یک ایده ، یک راه حل ، یک ایدئولوژی تبدیل می شود که سبک زندگی فرد یا فرد را تغییر می دهد.

در حقیقت ، شرکت استارتاپ و مؤلفه های تشکیل دهنده آن باید بتوانند تغییر کوچکی در سبک زندگی بازار خود و افرادی که از آنها پشتیبانی می کنیم ، چه در عنوان تجاری و چه در شخصیت آن و به عنوان بنیان گذار ، ایجاد کنند. ایجاد کنید

خودمختاری
خودمختاری

خود تعیین کننده:
اگر بنیانگذاران یک شرکت نوپا نتوانند به درستی خود ، محیط و دلایل وجود خود را به درستی تعریف کنند ، آنها یک شرکت نوپا نیستند بلکه یک شرکت دست و پا گیر هستند. مطمئناً کسانی که نمی توانند با خود و محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنند ، نمی توانند با دیگر بنیانگذاران و دیگران ارتباط برقرار کنند و شبکه های خود را گسترش دهند که دیر یا زود محکوم به ترک شرکت استارتاپی هستند که احتمالاً تاسیس کرده است. او

در جستجوی ما باید به کهکشان ها ، درگاه های کم ، درختان در دهکده کاشی سیکل نگاه کنیم: باید ساعتهایی را در تنهایی در جستجوی ، به تنهایی در مخاطب بگذرانیم و کلید خانه خود را بیاد آوریم.
(در واقع نوستالژیک بود)

بیایید از منظر آینده به آینده نگاه کنیم. بیایید نگاهی به همه اقدامات و واکنش ها بیندازیم. به عنوان مثال ، تأثیر بازخورد رفتاری که شما در ابتدای کار خود ارائه می دهید چیست؟ اگر کنترل یک تجارت اخلاقی خود را با مشتری اخلاقی از دست داده و مانند آن شوید و در شرکت استارتاپ خود پول خود را از دست دهید ، چگونه می توانید این تأثیر زیان آور را جبران کنید؟ یا اگر تیم شما به دلیل عدم آموزش و آموزش نحوه جذب و برخورد با مشتریان نتواند کاربران را به مشتریان خود اضافه کند ، چگونه پاسخ می دهید؟

برنامه نویسی ، آبیاری گل و لای اداری ، نظافت حمام ، نظم و انضباط در تجارت ، در دسترس بودن مشتریان و اعضای تیم ، و ایجاد یک فرهنگ تجاری مناسب برای تجارت ، رشد شخصی و تخصص در شغل شما است. وقت کافی برای تفریح ​​، نوشتن کد تمیز و داشتن یک محیط آزمایش به همراه مستندات آن … این مانند معمایی است که همه قسمت ها باید در کنار هم قرار بگیرند. این معما توسط شما ، هم تیمی های شما و دست مفقودی که همه ما به آن اعتقاد داریم کامل شده است. آنها کار خود را انجام می دهند ، ما پیشرفت را متوقف نمی کنیم و هیچ کاری را با دانش خود انجام نمی دهیم.

در واقع با توجه به تنظیمات فوق ، فکر می کنیم شرکت استارتاپ به شرح زیر تعریف و خلاصه شده است:

نتیجه ای حاصل نشده است در خط کد پستی تنظیم کنید تا برسد تغییر درست با خودتان را بشناسید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا