فیلم و هنر

بیوگرافی سوگل طهماسبی مجری مسابقه تلویزیونی «شوتبال»

به گزارش تیتربرتر سوگل طهماسبی مجری «شوتبال» بانوان در فصل جدید که از شنبه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود منتشر شد.

مجری مسابقه تلویزیونی «شوتبال» کیست؟


مجری مسابقه تلویزیونی «شوتبال» کیست؟
مجری مسابقه تلویزیونی «شوتبال» کیست؟

مسابقه تلویزیونی «شوتبال» به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد م

اجرای «شوتبال» بانوان را در فصل جدید سوگل طهماسبی، بازیگر تلویزیون و سینما برعهده خواهد داشت. مجری «شوتبال» آقایان نیز علی عاملهاشمی است.

این مسابقه تلویزیونی که فصل جدید آن در نوروز 1401 با اجرای علی عامل‌هاشمی پخش شد، پس از هر هفته در چهار قسمت که دو قسمت به بانوان و دو قسمت به آقایان اختصاص داشت، روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

«شوتبال» مانند فصل‌های گذشته، در این نوبت هم با ایجاد فضای پرشور و میزبان همچنین قهرمانانی از تیم‌های ملی کاراته، تکواندو، فوتبال، ووشو، هندبال، والیبال و رشته‌های متعدد و افتخارآفرین در بازی‌های قالب‌های المپیک، جهانی و آسیایی در تیم‌های جذاب در آن حضور دارند و با رقابت‌هایی که می‌خواهند به رقابت بپردازند.

«شوتبال» به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد و مسعود رجبیان و کارگردانی محمد پیوندی از شنبه تا ‌ ن

بیوگرافی سوگل سهماسبی


بیوگرافی سوگل سهماسبی
بیوگرافی سوگل سهماسبی


سوگل طهماسبی ایجاد شده است 25 بهمن 1364 در اهواز ، بازیگر است.

تحصیلات سوگل طهماسبی


سوگل طهماسبی فارغ التحصیل رشته گرافیک در تهران سو، می گوید یک اهوازی خونگرم هست و تحت هر شرایطی با مردم خوش برخورد باشد، و و و و و

خانواده سوگل طهماسبی


سوگل طهماسبی دو خواهر بنام ساغر و سحر و یک برادر بنام سینا دارد، پدرش استاد مینیاتور وه که فوت کرده و در حال حاضر با مادرش زندگی می کند.


مسوگل طهماسبی موید مهاجرت در 16 ماه به تهران بزرگترین تصمیم زندگی ام بود. سال های اول در خانه خواهر زندگی می کردم، بعد از قبولی در دانشگاه و دوران دانشجویی مستقل شدم ، مدتی بعد از فوت پدر ، مادرم هم به تهران آمد و حالا با هم زندگی می کنم.

ازدواج سوگل طهماسبی


سوگل طهماسبی 24 مرداد 98 خبر ازدواج خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

شروع فعالیت سوگل طهماسبی


سوگل طهماسبی بازیگری را از سال 1372 وقتی 8 ساله بود از تئاتر شروع کرد و سال 82 بهترین بازیگر جشنواره استانی اهواز شد که کیانوش عیاری اینم عکس شهر

به این ترتیب سال 84 در 16 هفته به دعوت عیاری برای بازی در چند سکانس سریال روزگار قریب راهی تهران شد سپس در سریال یوسف پیامبر هم بازی کرد.


سوگل طهماسبی اولین بار چهره اش در سال 1389 مانند سریال فاصله ها دیده شد، سپس بازی در سریال مهرآباد و بال های خیس او را شناخته تر کرد و با سریال کیمیا و برادر نیز به شهرت رسید.


فرودگاه ها:

بازی سوگل طهماسبی در سریال ۲اندو ۲


بیوگرافی سوگل سهماسبی
بیوگرافی سوگل سهماسبی


سوگل طهماسبی در سریال گاندو 2 در کنار بازیگرانی داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی، صالح آقا میرزای، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، آزیتا ترکاشون. و… نقش عطیه را بازی می کند.

معرفی سریال گاندو 2


۲اندو ۲ نام سری فصل دوم گاندو گروه فیلم و سریال شبکه سه جمهوری اسلامی ایران است. این سریال در قالب اجتماعی امنیتی است که اولین قسمت آن در ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ از شبکه سه تیویزیون ایران با کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مهدی امینی پخش شد.

خلاصه داستان سریال گاندو


«اندو «گاندو» نام گونه های از کروکودیل در ایران اسـت. وی را شکارچی کمینگر نامیده اند کـه قدرت بالایی دارد. سریال ارگردان ، جواد افشار کـه پیش از این سریال کیمیا از او بـه نمایش درآمده گفته اسـت داستان سریال بر اساس یک داستان جاسوسی ساخته شده اسـت.


داستان گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان خبرنگار روزنامه واشینگتن پست اسـت کـه 2 مرداد 93 بـه جرم جاسوسی شد. رضائیان در ۲۶ دی ۱۳۹۴ آزاد شد. پیام دهکردی در نقش «سیسون رضاییان» فردی بازی کرده اسـت.


دهکردی با نقش مایکل هاشمیان، کاراکتر این شخصیت را به نمایش گذاشته است. او که کارنامه‌ای کم‌تعداد نسبت به سال‌های حضورش در عرصه نمایش و تصویر دارد، می‌گوید انتخاب شخصی او بوده است، اما بازی در گاندو را پذیرفته است، چون آن را فرصتی تکراری برای خود دارد، چه به‌عنوان بازیگر و چه به‌عنوان علاقه مند به تاریخ این سرزمین می‌دانند. کمک.


دنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علی اکبر رضایی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا