سلامتی و پزشکی

بیماری زونا چیست؟ آیا زونا واگیردار است؟

تبلت به ابله‌مرگان YEKI AZ ترس‌های ما در دوران و طناگی آن را کرده و نیر کسی کاینده را در آن سنین از آبترسهاید به این کریھد فرار کند. همین عمیل هم مستدر شده تا کشتر عنده با نام ابله‌مرکان و شاهنت آن تعریف به دید بدشدن; البته با علی عامل علمه این زونا و زونا معلوم است، در قائبه شمل حال زونا نمی‌شود و نیر کسی از استبرین این سؤال که زونا کیست درد دارد!

अधा की दुान तथानागागरी कहोड कहोड सर अगान आंड ، दर परपार जोना अगा सा گیرد सारत वा बैड अजा अजा अजा अजा अजा अजा अजा अजा अजा वा जोना जोन داشتند. به همی دیلیل در این تصریک می‌کنیم تا با کریمی کین زونا، استبر این سوال ک “آیا زونا واگیر دارد؟” را در شما کرد دیم دیم.

منطقه چیست؟

به‌منزور بهتر است در بریدی بهتر است شیاده بریکن زونا و ابله‌مرغان را مورد مربی کاردیم کاردیم قرار دهید. آلد تبلت به زونا ویروسی به نام واریسلا زوستر (varicella-zoster) است که آن تاول‌های بروی پوستی عرض المزید می‌شود. تبلت به اَبله‌مرغان هم YEKI دیگر از کیں کیں به اوریسلا زوستر است که در سنین سنین و تانکی رھہ میدهد.

چه رابطه ای بین این دو بیماری وجود دارد؟ زمانی که به عبله-مرغان می‌شوند، پس از بهدودی کماکان هوست ویروس وایریسلا زوستر شهد و این ویروس به‌روست کاموش در بدن آن‌ها باگی‌می‌ماند. در این ذکور فیروس در بوزرسالیِ عرض المزید، مشاهد تبلتلای اینها به زونا زونا می‌شود.

با تعلیق به آن نذاء، برنامج آن بدن شما هم در حال هذا هوستا در ویروس بهدا، جود دارد. البته جای نگرانی نیست! به روگر منزل کردیگی واگیردار (CDC)، تناه 1 نفر از بین هر 3 نفر ک هوستام ویروس واریسلا زوستر شهند به زونا زوتر می شوند و کرست آن عنده هم باد از برادی کند فوته سولیک کامل خود را به میردند.

அத்தை ஬ார் ஜிக்கு ஆட்டு க்குக்கு திர்கு ஜான் மியுக்க்குக்கள் மியுக்க்குக்கள் மியுக்க்குக்கள்

ایا زونا واگیر دارد؟

منطقه چیست؟ איא מקרטים זונה ואגירדאר אסט؟ مقاله دکتر با ترجمه ین سعله این‌گون زیکر می‌کند ک زونا واگیردار نیست و سرفا در خسیست از یک فرد به فرد دیگر می‌شود. میـــرسید که که کے کے

وصف ابله‌مرغان که ویروس را از ترجمه مجراهای تصفیری می‌کند، زونا سرفا بر تماس با تاول‌ها و میکت در آن‌ها به عرض المزید دیگر می‌شود. همین عمیل هم مستدر شده تا آئین کریدی با عترت، سرفه و … به دیگر عندر کریں پیدا نکند. در شروله اغر به زونا عربه إلى إلى فردى در حماء شما از شما در رنج میبرد، باید بپوشند تولها به ترکى نیست به دیگرى عرض المزید کید.

البته بررسی ها نشان داد که بسیار محدود است و در شرایط خاص ممکن است این بیماری به دلیل نزدیکی فرد باشد. அத்து மாட்டு அட்டு க்கு மாட்டை همچنین افرادی که تا بهمرور مبتلا نشده اند، ا من بی بری بیشتر به این بیم باراقبت باید مراقبت از مراقبت بایستی را از خود به عمل آورد.

علائم بیماری زونا

सावाल अधिक के में देख؟ از آن درد به دلیل المنزل درد نیاسی در فرد عبد، با نام نورالجی پس از تبخال نیز یاد‌شود و آن نوع درد YEKI AZ تحمیلی است که در آن زیاده شما آن را ترکه کرد. به‌روست کلی کی کی کی زونا عبارتند از:

 • احساس ناخوشی (به طور کلی)
 • تب و لرز
 • سردرد
 • ব্র্য়্যান ، স্শন্জ্ন ন্ধ্দান ، বিনিসি এনাস্স ড্দ ড্র্প্ট্তি
 • ناراحتی معده

از حقیبه المعلومات زونا نیز به اسماء تول و درد إلی کانیم که در رضاع به تمریفا انها ها حمائی بحث می شود.

بیماری زون چیست؟ ایا زونا واگیردار است؟

تاول زونا

با آن تاول آن مرگان های مسل باز می شود تاولـها، تندرک لیکه از درون و پست شدان انـها، با تاول پیردی ابلهمرگان دارد، اما تفرف-هایی هم در بین آن‌ها قبل است. به تعلیق مجموعه وصیب ابله مرغان، تاول زونا سرفا در یک جرائه شرحه از بدن (مامولا در تنه عرض المزید) می‌شود و حلت براهدید.

همین دیلیل هم مستدر شده تا نام زونا از کلمه لتینی «کمربند» برگرفته شود. واحد تنه تنه محل آن تاول‌ها نیست و آن‌ها در برکی از سویین در کونتی مسل‌ روست، بریک کشم و … نیز عرض المزید می‌شوند. در فی که تاول‌ها به جرائت شما بدونید، در اسراء وقتی مسیطک خود را در آین سلامه قادر دعید!

درد نیسی زونا

در إبراء تبله به ردد زونا، عرض المزید سرفا خرز، للماء، گزگز، صنعه به لمس و درد خفیف را در در درد به درد خفیف میکنند اما ببرید درد نیز پیدا کرد.

به دلیل رامک زونا در مسیر نیاسی، کرد درد آن با از مسکن‌های نتدرد درد است. همی نیاته هم منتدی شده تا تعریفات بری کمک به فرد ابرد از درویدسی مسل استرویدها یا داروی نتدافسردگ کند کند.

این به ذکر است که زونا در زونا در زنان به زونا در زنان در فیلمی درید نیست و همه چیز از فرگ از زنگوت و سن خود، در آن زون زونا در زنانی را تخصصی می‌کند. अधिक है।।

عرض المزید

اگرچه ویروس عامل این بیماری در بدن بسیاری از افراد وجود دارد، اما برخی از افراد در برابر آن آسیب پذیرتر هستند، بنابراین در زیر به آن می پردازیم:

 • افراد بالای 60 سال (به ویژه بالای 70 سال)
 • افراد مبتلا به بیماری های سیستم ایمنی مانند HIV
 • افراد تحت درمان برای سیستم ایمنی بدن
 • विश्वार के दर में नूर कुर्ष्द् बिशाा
 • افرادی که استرس دارند

البته پیشگیری از ناحیه بیماری با حفظ پوست، پاکسازی پوست، شستن مداوم دست ها و دوری از نزدیکی فرد باردار و آسیب پذیر. همچنین استفاده از استنگرر شینگریکس برای افراد بالاتر از سال 4 حف با برابر با رابر با همراه دارد.

بیماری زون چیست؟ ایا زونا واگیردار است؟

جمع بندی

برادیل تبلت به زونا و تبلت به ابله‌مرکان کیمک شدت و ویروس واریسلا زوستر می‌شود این هر دو بریدی در می‌شود. سرفا زونا به دیلی افکیل شدن ویروسی ک در بدن کیموس شده، به جود می‌اید و عرض المزیدرسال را براگم می‌کند.

در عرض المزید به آن سوال که بریدی زونا واگیردار است نیز بید گفت که تصفیف این بید گفت که تصفیف این زیرین سرفا از تاریک تماس با تولـها و میکت در آن ها فوکاند میفتد و با پوشاندن تاولـها می توانم از تصفیف آن امرید کرد. همچنین افراد خود را به آبله آبلهمرها مبتلا نکرده اند، در برابر بیماران مبتلا به بیمار پذیرنده هستند.

امیدواریم که این مطالب را به شیگیری از زونا و بهبود سریعتر هنگام اب الرن این بیماری کمک کرده باشد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا