بازاریابی

بیل گیتس گفت که محتوا برای دو دهه سلطنت کرده است – آیا هنوز هم در سال 2016 صحت دارد؟

در سال 1996 ، وقتی بیل گیتس ، مالک مایکروسافت گفت که این محتوا سلطان است ، او آن را به درستی درک کرد. این دو دهه پیش بود! کسانی که امروز تجارت الکترونیکی انجام می دهند می دانند که محتوا برای موفقیت در اینترنت بسیار مهم است. اما فقط چقدر مهم است؟ بیایید نگاهی به پرونده تجارت کوچک بیندازیم. با منابع محدود ، تنها چیزی که می تواند آن را از بازیکنان بزرگ متمایز کند ، محتوای قابل اعتماد آن بود. این از تجربه ناشی می شود و هزینه ای برای شما ندارد. موتورهای جستجو عاشق محتوای خوب هستند محتوای با کیفیت بالا بهترین راه برای ادعای موقعیت شما در جستجوهای محلی است. وب سایت شما بزرگترین بستر ارتباطی برای تجارت شما است. محتوا در برقراری ارتباط با کاربران نقش ذاتی دارد. این اطلاعات مربوط به تجارت و خدمات شما بوده و ارزش واقعی بازدیدکنندگان شما را فراهم می کند. به معنای واقعی کلمه می توانید از طریق محتوای خوب نوشته شده با مشتریان بالقوه خود صحبت کنید. آنها به اندازه گرافیک ، طراحی چیدمان و ساختار ناوبری سایت مهم هستند. این یک روش عالی برای ارزش گذاری بازدید کنندگان است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که می توانید زمان بیشتری را با صفحه کلید خود سپری کنید.
متوجه شوید بسیاری از صاحبان مشاغل می خواهند توجه مردم را به خود جلب کنند. این امر در صورت امکان ارائه اطلاعات مفید به صورت رایگان امکان پذیر است. فقط حقایق ساده و آموزنده ای درباره صنعت خود بنویسید. برای اینکه واقعاً بیشتر مورد توجه قرار بگیرید ، باید به عناوین خود توجه کنید. باید اثر مغناطیسی روی خواننده بگذارد. شما باید مخاطبان خود را مجبور به کلیک و خواندن کنید.

نمی توانید Google را گول بزنید نمی توانید Google را با دزدی ادبی یا محتوای بی کیفیت فریب دهید. گوگل یک موتور جستجوی هوشمند است که در تشخیص محتوای بد سرآمد است. الگوریتم Google Penguin دشمن خطرناکی است. محتوای بی کیفیت باعث می شود سایت شما برای Google کم کاربرد باشد. بنابراین ، حتما مطالب بی نظیر و با کیفیت خوب بنویسید.

ارتقا Rank رتبه رتبه پنهان نیست که محتوای خوب باعث بهبود رتبه سایت شما می شود. برای دریافت رتبه های بالاتر ، باید محتوای جدید و مرتبط داشته باشید. برای بهبود رتبه بندی از کلمات کلیدی مرتبط (چه کلمات کلیدی کوتاه و چه کوتاه) در مقاله وبلاگ خود استفاده کنید. نمایه سازی نمادین نهفته (LSI) یک روش اثبات شده برای بهینه سازی محتوای آلی برای خوانندگان انسان است.

بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید – اگر محتوای با کیفیتی در وب سایت خود دارید ، احتمالاً افراد به شما اعتماد خواهند کرد و می خواهند با شما تجارت کنند. بازدیدکنندگان روزانه می توانند به مشتریانی طولانی مدت تبدیل شوند. به زبان ساده ، محتوا برای فروش است! با “دعوت به عمل” مناسب ، می توانید نظر مشتری را در مورد فروش شکل دهید.
محتوا ستون فقرات برند دیجیتال شما است. همین عامل رشد بزرگترین مارک های بازار است. برای اینکه “پادشاه ساز” باشید باید رشته های بازی محتوا را یاد بگیرید. بازاریابی محتوا سخت تر و دشوارتر می شود. همه دارند این کار را می کنند! جای تعجب نیست که رقابت در موتورهای جستجو بسیار شدید است.
برای دیدن مقالات بیشتر در بازاریابی و بازاریابی کلیک کنید

این مقالات به طور سیستماتیک از آخرین پایگاه داده های مقاله بازاریابی جمع آوری می شوند.
کلیه مطالب سایت به عهده منابع اصلی است و اینفوجاب مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا