اخبار بازار

بیاموزید که چگونه ترافیک وب سایت را افزایش دهید (بروزرسانی 2020)

آیا تمام راه های افزایش ترافیک به سایت خود را امتحان کرده اید اما هنوز ترافیکی دریافت نکرده اید؟

از سایت خود برای یک کابوس درآمد کسب کنید و نمی توانید از این طریق ترافیک سایت خود را افزایش دهید (ترافیک واقعی در سایت انسانیآیا شما شاهد بخت و اقبال خوبی بوده اید؟ نگران نباشید ، در این راهنما راه هایی برای افزایش ترافیک وب سایت به شما نشان خواهیم داد که شما نه تنها می توانید برای افزایش ترافیک سایت خود استفاده کنید بلکه می توانید با افزایش ترافیک سایت ، فروش خود را نیز افزایش دهید.

به خاطر داشته باشید که افزایش ترافیک وب سایت ممکن است به قیمت یا زمان کم نیاز داشته باشد.

راهنمای زیر به شما در افزایش ترافیک سایت خود ، تولید مشتری بیشتر و بهبود فروش و بازده سرمایه گذاری کمک می کند.

چرا افزایش ترافیک وب سایت مهم است؟

اگر از هر ناشری یا مشاغل اینترنتی سؤال کنید ، بیشترین چه چیزی را می خواهند؟ آنها به شما مشتریان و فروش بیشتری خواهند گفت. برای اینکه بتوانید مشتریان و فروش بیشتری را تجربه کنید ، باید میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

افزایش ترافیک سایت

مشکل این است که هرچه بازدید کنندگان بیشتر به سایت مراجعه کنند فرصت بازدیدکنندگان بیشتر برای تبدیل شدن به مشتری بیشتر می شود.

به همین دلیل مراجعه به وب سایت یکی از مهمترین عناصر هر کسب و کار آنلاین است. اما اغلب متوجه خواهید شد که افزایش ترافیک وب سایت منجر به فروش بیشتر نخواهد شد. از آنجا که افراد بیشتری ممکن است از سایت شما بازدید کنند ، این بدان معنی نیست که همه از شما خریداری می کنند و به محصولات و خدمات شما نیاز دارند. همچنین می توانید از روشهایی برای افزایش ترافیک وب سایت استفاده کنید که منجر به ترافیک هدفمند نشود.

بنابراین بسیار مهم است که به نحوه افزایش ترافیک سایت خود توجه ویژه داشته باشید.

قبل از اطلاع از بهترین راه های افزایش ترافیک وب سایت ، باید برخی از مهمترین اصطلاحات مربوط به ترافیک وب سایت را بدانید. ما در بقیه این آموزش بارها این اصطلاحات را ذکر خواهیم کرد بنابراین لازم است آنها را بفهمید.

ترافیک سایت هدفمند

ممکن است هنگام استفاده از روشهایی برای افزایش ترافیک سایت ، با اصطلاحات خاصی روبرو شوید.

همچنین ممکن است برای تجزیه و تحلیل و بررسی ترافیک سایت این عبارات را بیابید:

ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Google Analytics اغلب تعداد بازدیدهای صفحه یا بازدیدهای صفحه و تعداد کاربران بی نظیر را به شما نشان می دهند.

صفحه بازدیدها تعداد دفعات بازدید از صفحات سایت شما است ، در حالی که یک بازدید منحصر به فرد نشان می دهد که چند نفر از سایت شما بازدید کردند. به عنوان مثال ، یک کاربر ممکن است وارد سایت شما شود و 5 صفحه را در سایت شما ببیند. در این حالت نمای صفحه شما 5 و بازدید بی نظیر شما یک نفر خواهد بود.

بنابراین بازدید از صفحات وب سایت با تعداد بازدید کنندگان بی نظیر متفاوت است.

مورد بعدی که با آن زیاد سروکار خواهیم داشت بازدید کننده و بازدید کننده ارسالی یا ارگانیک پرداخت شده یا خریداری شده است.

اگر از روشهایی برای افزایش ترافیک وب سایت های کاملاً رایگان مانند SEO یا محتوای عالی رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، این بازدید کننده به سایت شما ارگانیک است ، به این معنی که برای هدایت آن ترافیک پولی پرداخت نکرده اید. . از طرف دیگر روشهای مالی از جمله تبلیغات برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد. اگر از این روش ها برای افزایش ترافیک سایت خود استفاده کنید ، بازدید کننده ای که از این طریق وارد سایت شما می شود توسط به اصطلاح بازدید کننده هزینه یا خریداری می شود. بنابراین باید تفاوت بین این دو را بدانید.

افزایش ترافیک سایت نیز بسیار مهم است.

منبع ترافیک وب سایت

نرخ بازده سرمایه گذاری را می توان با بررسی نوع حسابرس ارزیابی کرد. به خاطر داشته باشید که بهترین نوع بازدید معمولاً Organic Traffic وب سایت Organic است که بسیار هدفمند بوده و می تواند مشتری و خریدار محصولات و خدمات تجاری را بسیار آسان تر کند. در این راهنما با تمام راه های جذب بازدید کننده به سایت آشنا خواهید شد.

چگونه می توان میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش داد؟

راه های افزایش ترافیک سایت بسته به نوع بازدید کننده ای که جذب می کنیم (ارگانیک یا پرداخت شده) و همچنین منبع ترافیک متفاوت است. برخی از راه های افزایش ترافیک وب سایت پرداخت می شود ، به این معنی که برای جذب بازدید کننده باید هزینه پرداخت کنید. و برخی از این روش ها هیچ هزینه ای ندارند و کاملاً رایگان هستند ، اما از طرف دیگر به زمان نیاز دارد. برای افزایش ترافیک به سایت شما ، ابتدا راه هایی برای افزایش رایگان ترافیک سایت به شما نشان می دهیم.

افزایش ترافیک وب سایت به صورت رایگان

در این بخش شما را با روش های افزایش بازدید رایگان وب سایت آشنا خواهیم کرد ، توجه داشته باشید که برای افزایش ترافیک سایت شما ، بهتر است از همه این موارد استفاده کنید و به همین روش ادامه دهید. از طرف دیگر ، افزایش تعداد بازدید رایگان از وب سایت نیاز به دید طولانی مدت دارد و شما باید مدتی صبر کنید تا ببینید چگونه می توانید با استفاده از این روش ها تعداد بازدیدها به سایت خود را دو برابر کنید.

بنابراین عجله نکنید و از همه این روش ها با هم استفاده کنید.

تولید محتوای آسمان خراش با کیفیت بالا

یکی از بهترین و ابتدایی ترین راه ها برای افزایش ترافیک وب سایت ، تولید محتوای با کیفیت است. تکنیک آسمان خراش ، که به عنوان یک آسمان خراش نیز شناخته می شود ، روندی چهار مرحله ای است که توسط برایان دین ارائه شده است. چهار مرحله زیر است:

سطح 1: موضوعات و مطالب محبوب و اشتراکی را که در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، پیدا کنید

سطح 2: حداقل ده برابر محتوای بهتر از رقبای خود تولید کنید

مرحله 3: سایت ها و شبکه های اجتماعی را که به محتوای قبلی پیوند دارند ، مرور کنید و از مطالبی که ایجاد کرده اید پیوند دهید.

مرحله 4: برای ایجاد محتوای بیشتر ، مراحل 1 تا 3 را تکرار کنید

برای انجام این کار ، شما باید به بازار هدف و سایت های رقیب خود نگاهی بیندازید و ببینید کدام محتوا بیشترین بازدید ، اشتراک و محبوبیت را دارد. سپس سعی کنید حداقل 10 برابر محتوای بهتر برای سایت خود تولید کنید. به عنوان مثال ، اگر محتوای یک موضوع به طور متوسط ​​3000 کلمه باشد ، می توانید یک راهنمای جامع 8000 کلمه ایجاد کنید. برای ایجاد محتوا که بازدید کنندگان مناسب و هدفمند را به وب سایت شما جلب می کند ، باید نیازهای اصلی و مشکلات مخاطبان هدف خود را بدانید. هنگامی که مخاطبان خود را می شناسید ، می توانید محتوایی را ایجاد کنید که برای سایت شما جذاب باشد. اما چگونه می توانید یک پست وبلاگ خوب بنویسید تا مخاطب مناسب را به خود جلب کند؟

برای این کار ، این پنج مرحله را دنبال کنید:

مشخصات مشتری ایده آل خود را ایجاد کنید: شما باید سعی کنید از مخاطب مورد نظر خود مانند جنسیت ، گروه سنی ، مسائل و نیازها ، علایق ، محل زندگی و این داده ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مشخصات مخاطب هدف

کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کنید: چه موضوعات و عباراتی با جستجوی Google مرتبط با مخاطبان شما مرتبط هستند؟

ایجاد محتوای ارزشمند: در این مرحله ، تولید محتوا شروع کنید که سؤالات و نیازهای اصلی مخاطب را برآورده کند. می توانید از روش آسمان خراش استفاده کنید. محتوای خود را ارسال کنید: پس از اتمام کار تولید و ویرایش محتوا ، باید مطالب را در سایت خود منتشر کنید.

ارتقاء محتوا: سرانجام ، شما باید با به اشتراک گذاشتن مطالب خود در رسانه های اجتماعی و ارسال آن به لیست ایمیل خود ، محتوای خود را تبلیغ کنید تا بازدید کنندگان بیشتری را به سایت خود وارد کنید.

برای محتوا ، میزان ترافیک وب سایت را از طریق SEO افزایش دهید

SEO یکی از راه های قدرتمند برای افزایش ترافیک هدفمند و ارگانیک وب سایت است. اگر این روش را یاد بگیرید ، می توانید بدون هدر دادن پول واقعی پول خود را تهیه کنید و از نتایج متعجب شوید. تنها کاری که باید انجام دهید ارتقاء محتوای سایت خود به صفحه اول Google است تا ببینید چند بار بازدید و فروش سایت شما افزایش می یابد.

برای اینکه بتوانید سایت خود را تبلیغ کنید ، باید محتوای با کیفیت و ارزشمند تولید کنید.

اکنون که مطالب خود را در مرحله قبل ایجاد کرده اید ، می توانید از روشهای زیر برای تبلیغ محتوای سایت خود استفاده کنید.

ارتقاء صفحه

آنچه می تواند در به حداکثر رساندن نتایج خود به شما کمک کند یادگیری راهکارهای مناسب SEO و بهترین راه های استفاده از کلمات کلیدی هدفمند است. با جستجو در کلمات کلیدی و تنها بهینه سازی محتوای آن عبارات می توانید SEO خود را در صفحه بهبود بخشید. اگر به یاد داشته باشید ، ما در دستور العمل قبلی گفتیم که باید عبارتی را پیدا کنید که مخاطب هدف شما به دنبال آن است.

اکنون که لیستی از این عبارات را در اختیار دارید می توانید:

کلمات کلیدی را در عنوان محتوای خود قرار دهید.

کلمات کلیدی را در زیر عنوان ها و کل محتوای محتوا قرار دهید.

کلمات کلیدی را در برچسب alt یا متنی که جایگزین تصاویر است وارد کنید.

تا حد امکان پیوندها و URL های منحصر به فرد را در سایت خود بهینه کنید.

اطمینان حاصل کنید که یک عبارت کلیدی در عنوان و توضیحات عنوان وجود دارد.

برای بهینه سازی محتوای سایت می توانید از افزونه هایی مانند Yoast SEO استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روشهای بهینه سازی سایت و اصول سئو ، توصیه می کنیم از لیست بررسی تبلیغات سایت استفاده کنید.

همچنین آموزش زیر را از دست ندهید تا بتوانید از طریق Yoast SEO محتوای سایت خود را تبلیغ کنید.

بیاموزید که چگونه محتوای SEO را ایجاد کنید

تکنیک تولید محتوای حرفه ای را برای وب سایت خود بیاموزید. با یادگیری نحوه تولید محتوای SEO ، فروش وب سایت خود را چند برابر کنید. اگر می خواهید به سرعت ترافیک سایت خود را افزایش دهید ، باید محتوای سایت خود را با عبارت کلمه کلیدی بهینه کنید. به عنوان مثال ، اگر شما در زمینه کفش کوهستانی کار می کنید ، ارزیابی این عبارت بسیار دشوار است. بهترین راه این است که از یک کلمه کلیدی طولانی تر و طولانی تر مانند “خرید چکمه های پیاده روی ارزان” استفاده کنید.

درست است ، جستجوی کمتری وجود دارد ، اما رقبای کمتری وجود دارد و با داشتن محتوای اصلی SEO می توانید به سرعت به صفحه اول گوگل برسید و میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

برای یافتن این عبارات می توانید از Google یا Keyword Planner Google استفاده کنید.

افزایش ترافیک وب سایت از طریق شبکه های اجتماعی. علاوه بر سایت خود ، باید پروفایل هایی در شبکه های اجتماعی محبوب مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، لینکدین و توییتر نیز داشته باشید. با ایجاد نمایه در این شبکه های اجتماعی ، می توانید هر زمان که محتوای جدید ایجاد کنید ، آن را با پیروان و پیروان خود به اشتراک بگذارید. همچنین با نصب برنامه های افزودنی به اشتراک گذاری محتوا در سایت خود ، می توانید به بازدید کنندگان اجازه دهید تا محتوای شما را در نمایه خود به اشتراک بگذارند.

تأثیر شبکه های اجتماعی بر افزایش ترافیک وب سایت. این یکی از بهترین راه های افزایش ترافیک وب سایت است. البته این را بخاطر بسپار که مطالب شما باید به اندازه کافی خوب باشد تا افراد حاضر باشند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

یکی از بهترین افزونه های به اشتراک گذاری محتوا ، افزونه Monarch است که می توانید از سایت Jackets بارگیری کرده و در سایت وردپرس خود نصب کنید.

پیام های مهمان ارسال کنید

دریافت بک لینک از سایتهای دیگر یکی از عوامل رتبه بندی گوگل و راه خوبی برای افزایش ترافیک سایت شماست. پیوندهایی که به سایت شما منتقل می شوند backlinks هستند.

پیوندهای ورودی به موتورهای جستجو نشان می دهد که محتوای شما به رسمیت شناخته شده است و بسیار خوب است که سایر سایتها به شما پیوند می دهند.

برای ایجاد بک لینک چندین روش وجود دارد ، اما یکی از بهترین راه ها ارسال پست های مهمان به سایت های دیگر است. برای انجام این کار ، شما باید سایتهایی را که مربوط به حوزه تخصص شما است ، پیدا کنید و ببینید که آیا این امکان را برای شما فراهم می کند که پیام های مهمان ارسال کنید یا نه. یک روش ساده برای این کار ، جستجوی عبارت زیر در Google است:

اگر سایت شما توانایی ارسال پست های مهمان را ندارد ، می توانید با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به شما اجازه دهند این کار را انجام دهید.

وب مسترها به دنبال تولید محتوای با کیفیت برای سایت خود هستند.

بنابراین به خاطر داشته باشید که اگر بتوانید برای پست مهمان خود محتوای عالی تولید کنید ، بیشتر وب مسترها معمولاً خوشحال هستند که محتوا را در سایت خود قرار می دهند.

سپس می توانید در این محتوای ارسال شده به سایت خود پیوند دهید. با این کار ، برای خودتان بک لینک ایجاد کرده اید و بخشی از بازدید سایت مقصد را به سایت خود جذب می کنید. اگر محتوای شما از کیفیت پایین و بی ارزش باشد ، هیچ کس نمی تواند پست های مهمان را برای شما ارسال کند.

منابع:

https://docs.google.com/document/d/1HynBKBCDBnPVuLvsyAGTJeaIJY2rhRQlj3HmMxrk66Q/edit؟usp=sharing

https://docs.google.com/document/d/1MqUH-itWHMZMq0t7Xr0spS1PabVsxY27OwQDDLTAOjUg/edit؟usp=sharing

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا