بازاریابی

به نقل از سئو از متخصصان بازاریابی جستجو

همه اطلاعات موجود در اینترنت مساوی و آسان برای هل دادن و کشیدن در جهت اشتباه ایجاد نمی شود. برای کمک به شما در گذر از همه درهم و برهمی ، پرسه زدن به اینترنت و یافتن 10 نقل قول برتر کلمه SEO برای راهنمای استراتژی خود باشید. حتی اگر گوگل فردا بروزرسانی خود را راه اندازی کند ، این نقل قول ها همچنان صحیح هستند.

یکی از بهترین موارد مرتبط با اینترنت دسترسی سریع به هرگونه اطلاعات مورد نیاز شماست. هنگام جستجوی سئو ، این امر به ویژه صادق است.

لذت ببر

استفاده از ترفندها یا هک های سئو مانند تلاش برای ضرب و شتم خانه در وگاس است. مطمئنا ، شما ممکن است چند برد سریع بدست آورید ، اما در دراز مدت از دست خواهید داد زیرا “خانه همیشه برنده می شود.”

به عبارت دیگر ، SEO یک دارایی است. مثل خرید ملک و سرمایه گذاری برای تغییر شکل آشپزخانه و حمام است. این مشاغل ارزش خانه شما را افزایش می دهد تا بتوانید در آینده آن را بفروشید تا سود کسب کنید.

بهینه سازی خوب موتور جستجو فقط با گذشت زمان بهبود می یابد. – جیل Whalen (jillwhalen) ، WhatDidYouDoWithJill.com

– دیو نایلور (@ دیو نایلور) ، مدیر عامل Bronco.co.UK

شما مهمترین بخش SEO را نادیده می گیرید – مشتریان هنگام طراحی وب سایت شما برای Google Spider. در پایان روز ، اگر وب سایت شما به درستی طراحی نشده باشد تا بتواند این ترافیک را به فروش تبدیل کند و منجر شود ، رتبه 1 گوگل کاملاً بی ارزش است.

هدف سئو رتبه 1 نیست. هدف از این کار تولید سرب و فروش برای تجارت شماست.

“قانون اساسی ایجاد وب سایت برای کاربر است نه یک عنکبوت.”

حتی اگر از تاکتیک های دیگری مانند رادیو ، تلویزیون و چاپ استفاده می کنید ، هنوز به یک استراتژی سئو نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که هنگام انجام آنلاین ، مشتریان خود را از دست نخواهید داد تا تحقیقات بیشتری انجام دهند.

“در مقیاس بزرگ ، من می بینم که SEO به یک سبک بازاریابی منظم تبدیل می شود ، به همان روشی که چاپ ، رادیو و تلویزیون به طور سنتی به عنوان تاکتیک های بازاریابی تلقی می شوند.” – دوان فورستر ، مدیر ارشد محصولات ، بینگ

اگر مشتریان بالقوه شما برای یافتن محصولات یا خدمات شما در گوگل ، بینگ و یاهو جستجو می کنند ، پس به یک استراتژی سئو نیاز دارید. تعداد بیشتری از افراد برای جستجوی محصولات و خدمات از چندین کانال استفاده می کنند و موتورهای جستجو غالباً بخشی از این ترکیب هستند.

این یکی از نقل قول های مورد علاقه من در مورد SEO است زیرا بسیار ساده است ، اما بسیار صحیح است. ماموریت Google این است که تمام اطلاعات را به صورت آنلاین سازماندهی کرده و آن را “بهترین” در صدر نتایج جستجو ارائه دهد.

“Google فقط وقتی همه شما را دوست می دارد ، شما را دوست دارد.” – وندی پیرلال

چگونه Google تعیین می کند که “بهترین” چیست؟

الگوریتم گوگل عوامل بسیاری را در نظر می گیرد ، اما یکی از مهمترین نشانه ها تعداد وب سایت هایی است که به اطلاعات مراجعه می کنند یا به آن پیوند می دهند. هر پیوند مانند رأی دادن به این وب سایت است تا به گوگل بگوید که لیاقت کسب رتبه بالایی در نتایج جستجو را دارد.

یکی از تصورات غلط در مورد SEO این است که همه چیز در فریب گوگل برای بالا بردن رتبه وب سایت شما است.

با توجه به این هدف ، هدف جستجوگرها این است که جستجوی وب سایت خود را آسان تر کنید (با استفاده از کد HTML مناسب ، نوشتن نسخه های مربوطه ، طراحی برای سهولت استفاده و بهبود سرعت بارگیری صفحه) و سپس دلیل گوگل برای رتبه بندی وب سایت خود. بالاتر از سایر وب سایتهای مرتبط (با ارسال اطلاعات بهتر و قدرتمندتر ، دستیابی به لینک بیشتر ، روابط عمومی بیشتر).

باز هم ، مهم است که مأموریت Google را در نظر بگیرید. آنها می خواهند تمام اطلاعات را بصورت آنلاین سازماندهی کرده و آنرا به پژوهشگر تحویل دهند تا فقط بهترین سایتها در صدر صفحه نتایج باشند.

موفقیت SEO مربوط به کلاهبرداری گوگل نیست. – Phil Frost، Main Street ROI

باز هم ، SEO رتبه 1 نمی دهد بلکه بیشتر برای ایجاد فروش و پیشرو است.

امروز در مورد “ترافیک” صحبت نمی شود – این در مورد “هدف قرار دادن و ترافیک مرتبط” است – آدام اودت ، رئیس دانش دانش ، RKG

این بدان معنی است که استراتژی سئو با پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب شروع می شود که در نهایت منجر به تبدیل برای تجارت شما می شود. برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط از ابزار برنامه ریزی کلمه کلیدی Google استفاده کنید. برای سازماندهی کلیه کلمات کلیدی موجود در دو دسته ، یک قدم دیگر بردارید:

قصد خرید

قصد جستجو

همانطور که احتمالاً حدس می زنید کلمات کلیدی که برای خرید در نظر گرفته می شوند کلمات کلیدی هستند که شخص به احتمال زیاد برای انجام خرید تحقیق می کند. کلمات کلیدی که برای تحقیق در نظر گرفته شده است ، کلمات کلیدی است که محقق تحقیق را انجام می دهد.

تلاشهای بهینه سازی موتور جستجوی خود را روی کلمات کلیدی متمرکز کنید که هدف از خرید آن هستند تا بهترین فرصت را برای افزایش فروش و پیشرو در اختیار شما قرار دهند.

حقیقت غم انگیز در مورد SEO این است که اکثر افراد وب سایت شما را پیدا نمی کنند مگر اینکه در صفحه اول نتایج جستجو قرار بگیرند. به خاطر داشته باشید که تنها 10 امتیاز در دسترس است و این امکان وجود دارد که ده ها هزار یا حتی ده ها میلیون وب سایت دیگر برای آن مکان های مورد نظر رقابت کنند.

به این فکر کنید که چند برابر تعداد بازدید کنندگان به وب سایت شما چقدر دشوار است. برای افزایش ترافیک وب سایت ، باید سرمایه گذاری بیشتری در سئو ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل و یا سایر روشهای بازاریابی انجام دهید.

حال این واقعیت را در نظر بگیرید که اگر به جای آن که بر دو برابر شدن نرخ تبدیل وب سایت خود تمرکز کنید ، تأثیر یکسانی بر تجارت خود خواهید گذاشت.

“بهترین مکان برای مخفی کردن یک جسد مرده ، صفحه دوم جستجوی Google است.” ناشناس

اعتراف می کنم ، وقتی برای اولین بار این نقل قول را خواندم ، “LOL ‘d” هستم.

“دو برابر کردن نرخ تبدیل خود بسیار آسانتر از دو برابر شدن در ترافیک خود است.” – جف آیزنبرگ

در گذشته ، انتشار مطالب بیشتر و بیشتر روشی عالی برای گسترش سئو شما بود. با ارسال مقاله بیشتر در مورد موضوعات مختلف ، وب سایت شما رتبه بیشتری در Google دارد.

“محتوای بهتر از محتوای بیشتری فراتر می رود” – رند ویشکین.

با توجه به آخرین به روزرسانی های الگوریتم گوگل ، کیفیت از کمیت فراتر رفته است. همواره این امر را در خاطر داشته باشید و در تلاش برای گسترش هرچه سریعتر گوشه ها بر روی کیفیت ، مقاومت کنید.

یک پیشنهاد قوی تر و قانع کننده تر ارائه دهید.

چیدمان صفحات خود را تغییر دهید تا نمایش شما قابل دسترسی تر شود.

اطلاعات رایگان را در مقابل آدرس ایمیل ارائه دهید تا بتوانید در مدت زمان طولانی تر پیگیری و انتقال دهید.

برای بازگشت مشتریان بالقوه (که تبدیل نشده اند) به وب سایت خود از تبلیغات تغییر مسیر استفاده کنید.

یک پنجره Lightbox اضافه کنید تا پیشنهاد خود را از دست ندهید.

بسیاری از شرکت ها این تاکتیک را به شدت سوق داده و در تلاش برای افزایش تولید مقاله با هزینه های پایین ، اقدام به انتشار مقاله های با کیفیت پایین کردند.

(ترافیک به وب سایت شما) x (نرخ تبدیل) = (فروش یا فروش).

چگونه می توانید نرخ تبدیل خود را دو برابر کنید؟ برخی از ایده های زیر را امتحان کنید:.

“آنچه اندازه گیری می شود در حال بهبود است.” پیتر دراکر

این نقل قول تغییر اخیر سئو را برجسته می کند.

بسیاری از شرکت ها این واقعیت ساده را نادیده می گیرند.

نرخ تبدیل شما تعداد فروش یا هدایتی است که شما از وب سایت خود ایجاد می کنید که براساس تعداد کل بازدید کنندگان تقسیم می شود. همانطور که از این معادله می بینید ، می توانید ترافیک را دو برابر کنید یا نرخ تبدیل را دو برابر کنید و نتیجه یکسان خواهد بود.

این ریاضی ساده است …

پیتر Darker در این نقل قول به طور خاص در مورد SEO صحبت نمی کرد ، اما نکته مهمی است که ارزش تهیه این لیست را دارد.

در سئو چه باید اندازه گیری شود؟

این ممکن است تعجب آور باشد ، اما ردیابی رتبه بندی شما به تنهایی بی فایده است! البته رتبه شما باید اندازه گیری شود ، اما آنها داستانی ناقص را می بینند.

بهینه سازی خوب موتور جستجو فقط با گذشت زمان بهبود می یابد. موفقیت SEO مربوط به کلاهبرداری گوگل نیست. بهینه سازی خوب موتور جستجو فقط با گذشت زمان بهبود می یابد. موفقیت SEO مربوط به کلاهبرداری گوگل نیست. این بدان معنی است که استراتژی سئو با پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب شروع می شود که در نهایت منجر به تبدیل برای تجارت شما می شود.

بهینه سازی خوب موتور جستجو فقط با گذشت زمان بهبود می یابد. موفقیت SEO مربوط به کلاهبرداری گوگل نیست.

مهمترین رتبه شما ترافیک وب سایت شما از SEO و تبدیل وب سایت شما از سئو است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا