بازاریابی

به فکر برون سپاری SEO White Label هستید؟ موفق ترین شرکت ها را پیدا کنید

روش های زیادی وجود دارد که یک شرکت می تواند وب سایت خود را بسازد. آنها می توانند یک مدیر وب یا مدیر داخلی استخدام کنند. آنها همچنین می توانند یک مشاور برای تبلیغات یا بازاریابی استخدام کنند. با این حال ، داشتن یک طراح وب سایت داخلی بسیار گران است و همچنین استخدام مشاور تبلیغات نیز گران است. گزینه بعدی استخدام یک مدیر وب است که می تواند وب سایت را برای تجارت شما ایجاد کند. در حالی که ممکن است یک حرفه ای باشد ، یک مدیر وب نمی تواند همه کارها را یک باره انجام دهد. برای انجام کارهای مختلف مختلف مانند طراحی وب سایت ، نوشتن محتوا و سایر کارها به افراد زیادی احتیاج دارد. شرکت های برون سپاری روش هایی اندیشیده اند که به مدیران وب سایت ها کمک می کند کار خود را در ایجاد وب سایت از طریق SEO برچسب سفید انجام دهند.

استراتژی ای تحت عنوان Value Add Reselling یا VAR توسط شرکتهای بزرگ برای فروش مجدد محصولات سایر شرکتها استفاده شده است. این شرکت ها به نوبه خود در ازای خدماتی که ارائه می دهند سود کسب می کنند. بنابراین سئو ، تنوع مفهوم VAR است. بهینه سازی موتور جستجو Whitewash نوعی فعالیت بهینه سازی است که توسط شرکت های برون سپاری SEO برای وب مسترها ، مشاوران سئو یا آژانس های تبلیغاتی طراحی شده است.

دقیقاً چگونه کار می کند؟ شرکت های سئو آمادگی لازم را برای تهیه وب مورد نیاز خود دارند. این شرکت ها دارای کارمندانی هستند که سخت ترین وظایف مورد نیاز یک مدیر وب یا مدیر وب را دارند. حتی اگر شرکت برون سپاری بیشتر کارها را انجام دهد ، کار به نام مدیر وب سایت خواهد افتاد. در واقع یک ویترین فروشگاهی است که تقریباً تمام خدمات مانند تبلیغات یا تصاویر برای ساخت وب سایت ارائه می شوند. کارکنان یک شرکت سئو همیشه آماده دریافت این نوع درخواست ها هستند.

مزیت استخدام یک شرکت SEO با برچسب سفید این است که مشتریانی که وب سایت خود را می خواهند تمام خدمات مورد نظر خود را دریافت می کنند. شرکت های موتور جستجوی یقه سفید برنامه های فروش آسان را برای مشتریان خود ارائه می دهند. مدیران وب یا آژانس های تبلیغاتی می توانند متناسب با نیازهایشان پروژه های بزرگ و کوچکی را به این شرکت ها اختصاص دهند. شرکت های برون سپاری می توانند بلافاصله خدمات مورد نیاز را ارائه دهند زیرا کارکنان باتجربه ای آماده برای اداره کار دارند. مدیر وب می تواند گزارش پیشرفت را درخواست کند ، و ویرایشگر به آنها اجازه می دهد تا مطابق با درخواست مشتری تغییراتی ایجاد کنند. SEO با برچسب سفید می تواند بسته های سفارشی SEO را متناسب با نیازهای مشتریان و مدیران سایت ارائه دهد.

شرکت های برون سپاری SEO می توانند اطلاعات محرمانه ای درباره وب مسترها و مشتریان ارائه دهند. مدیر وب سایت همچنین می تواند چهره حرفه ای خود را حفظ کند زیرا شخص دیگری این کار را برای او انجام می دهد. برای اطمینان از مطابقت وب سایت و مطابقت با مشخصات مشتری ، ارتباط منظمی بین مدیر وب سایت و شرکت برون سپاری SEO وجود دارد. برای شرکت های برون سپاری ، برچسب سفید SEO یکی از راه های کسب سود است زیرا شرکت سئو درصدی از سود را از مشتری می گیرد.

هرکسی می تواند از بهینه سازی موتور جستجوی یقه سفید استفاده کند ، از جمله مشاوران سئو ، شرکت های طراحی وب ، مشاوران تبلیغات و آژانس های بازاریابی اینترنتی. از برچسب سفید SEO می توان برای درآمدزایی بیشتر استفاده کرد. این استراتژی به این شرکت ها این امکان را می دهد تا خدماتی را که بیشترین سود را برای آنها دارند ، دوباره بفروشند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا