بازاریابی

به سازندگان پیوند جدید کمک کنید تا احتمال یک لینک را ارزیابی کنند

برای افرادی که در جستجوگرها پیوندها و فعالیتهای تبلیغاتی ایجاد می کنند ، یکی از خطرناکترین و مهمترین چیزهایی که باید هنگام شروع کار بدانند ، نحوه ارزیابی احتمال ایجاد لینک است. دانستن اهمیت پیوند نه تنها پایه ای برای ایجاد لینک بلکه ایجاد محتوای با کیفیت بالا است. بیشتر مواقعی که نویسنده محتوای اصلی برای گروه خاصی از افراد هستید ، باید بدانید که چگونه می توانید یک لینک بالقوه را ارزیابی کنید تا ببینید که آیا این مشکل را دارد؟

چه طور باید شروع کرد

یکی از بهترین مواردی که بیشتر وب مسترها در توضیح چگونگی رتبه بندی سرب مفید هستند ، شناخت اصطلاح وابسته در بحث داخلی شما است. رتبه بندی صفحه چقدر مهم است؟ اگر یکی از وب سایت ها در یاهو پیوندهای بیشتری دارد ، اما سایت دیگر رتبه گوگل بالاتری دارد ، که مفیدتر است؟ در مورد تاریخ بافر چطور؟ آیا این امر بر روند ارزیابی لینک منبع تأثیر می گذارد؟

بستگی دارد

این بسته به کوکی های بک لینک ، رقابت با کوکی های بک لینک ، ماهیت و محبوبیت کلمه کلیدی و عبارت مورد نظر برای رتبه بندی و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است. گویی یک هدف جامع عمل کنید: شما در حال ارزیابی احساس همبستگی در الگوریتمی هستید که نمی توانید هنگام تلاش برای فکر کردن به طیف گسترده ای از عوامل مختلف ، کاملاً بدانید. این واقعاً بستگی دارد ، و با اطمینان 100٪ اطمینان ندارید که تمام زمانها کدام یک از مؤثرترین لینکها هستند.

با توجه به این نکته ، SEO هنوز نیاز به تمرکز روی اقدامات کاربر دارد ، بنابراین برای آنها ضروری است که به کدام سایتهایی دسترسی پیدا کنند و به کدام سایتهایی که محتوا را باید طراحی کنند ، انتخاب کنند.

نکات بیشتر

از آنجا که همه افراد سازندگان پیوند را دوست دارند که به سرعت کار شرکای پیوند هدفمند خود را ارزیابی کنند ، ایده خوبی است برای استفاده سریع از برخی از معیارهای سریع و سطح بالا از Firefox و نوار ابزار SEO استفاده کنید.

به شاگرد نگاهی بیندازید به SER. این امر فرصتی را برای شما فراهم می کند که نه تنها به آنها کمک کنید تا کارهایی را که باید انجام دهند را بشناسند و درک کنند ، بلکه درک درستی از چگونگی اهمیت پیوندها را حتی در میان سئوهای متفکر مشابهی تلقین می کنند. همه از درک عواملی که باید بهتر به موقع و عقل در نظر گرفته شوند ، برخوردار نیستند.

برای سازندگان پیوند بسیار مهم است که از طریق SERP تصاحب کنند تا به آنها در درک کامل نحوه نمایش لیستی از اهداف بالقوه کمک کند. یک بررسی سریع فرصتی را برای شما فراهم می کند که وب سایت های Authority را با صفحات منبع مشاهده کنید. آنها را از این امر آگاه کنید و به آنها کمک کنید تا درک کنند که گرچه پیوند بسیاری از آنها غیرممکن است ، اما این یک کار خوب است زیرا دیگران در آخر این کار را انجام می دهند.

در مورد اصول ایجاد پیوند بیشتر بدانید و مطمئناً مسیری طولانی را طی خواهید کرد. دستیابی به موفقیت برای کسانی که برای آن سخت تلاش می کنند غیرممکن نیست!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا