بازاریابی اینترنتی

به تحقیقات بازار کمک کنید – هزینه های نظرسنجی آنلاین را بپردازید

محققان بازار متهم شده اند که بازارها می خواهند چه چیزی را مصرف کنندگان ترجیح می دهند. اطلاعاتی که محققان بازار جمع آوری می کنند تعداد ، انواع و انواع محصولات و خدماتی را که تولید کنندگان برای فروش ارائه می دهند ، شکل می دهد.

تحقیقات بازار امروز مشخص می کند که فردا کدام کالاها و خدمات در دسترس همه ما خواهد بود.

برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود در مورد ترجیحات مصرف کننده ، محققان بازار از تعدادی ابزار استفاده می کنند ، از جمله نظرسنجی ها ، گروه های متمرکز ، آزمایشات محصول ، بازاریابی آزمایشی و موارد دیگر.

مصرف کنندگان از اینکه از آنچه فکر می کنند هیجان زده می شوند ، خسته می شوند و علاقه چندانی به پر کردن پرسشنامه ها با اطلاعاتی که محققان بازار به آنها نیاز دارند ، ندارند. برای پی بردن به این عدم تمایل طبیعی شرکت کنندگان ، بررسی های بیشتر و بیشتر بر اساس مبلغی بخصوص بررسی های آنلاین انجام می شود.

بنابراین اکنون می توانید به تحقیقات بازار کمک کرده و از نظرسنجی های آنلاین هزینه دریافت کنید. پاسخ به چند سوال در فرم نظرسنجی کار سختی نیست؛ در حقیقت اکثریت فکر می کنند این یک نوع سرگرم کننده است! و هزینه خوبی را برای زمان در نظر گرفته شده پرداخت می کند.

برای پر کردن پرسشنامه نظرسنجی که فقط 5 تا 30 دقیقه طول می کشد می توانید 10 تا 50 دلار دریافت کنید. با نرخ ساعتی 120 تا 100 دلار در ساعت می آید!

به خودی خود ، یک پرداخت نظرسنجی پول زیادی ندارد ، اما هزاران نظرسنجی در هر هفته انجام می شود. ایده این است که بسیاری از آنها را دعوت کنید.

برای دعوت به شرکت در نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین ، باید اطلاعات و مشخصات تماس خود را در پایگاه داده های دریافت کنندگان نظرسنجی اعمال کنید و دریافت کنید. از آنجا که بیش از 700 مورد از این قبیل در ایالات متحده وجود دارد (و بیش از 3،000 در سراسر جهان) ، اعمال هر کس کار کوچکی نیست!

علاوه بر این ، اگر می خواهید نظرسنجی کنید و می خواهید از دردسرهای فروش جلوگیری کنید ، فقط می خواهید برای گیرندگان نظرسنجی “خوب” ثبت نام کنید. چیزی کمتر از نیمی از آن خواهد بود.

برای یافتن موارد خوب و جلوگیری از موارد مشکل ساز ، به یک راهنما با لیستی از به روز و مشخص کردن اینکه چه کسی است ، نیاز دارید. چند صد نفر از افراد خارج وجود دارند که لیست را نگه می دارند ، و با هزینه ای ناچیز ، یک نسخه از لیست آنها را تهیه می کنید و در شروع کار به شما کمک می کنند.

هنگام انتخاب شرکت دایرکتوری یا سایت بررسی پولی خود ، به دنبال یک قوی ضمانت 60-90 روزه که توسط یک بانک یا شرکت مالی مانند PayPal یا ClickBank نیز پشتیبانی می شود کم نرخ بازپرداخت نرخ بازپرداخت قوی ترین شاخص رضایت مشتری است. نرخ بازپرداخت پایین به معنای مشتریان خوشحال است ، نرخ بازپرداخت بالا به معنی بسیاری از مشتریان ناراضی است.

به دنبال نرخ بازده 3-5٪ (ایده آل) باشید ، از هر چیزی با نرخ بازپرداخت ناشناخته یا یکی بالاتر از 10٪ خودداری کنید.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟ این امر در درجه اول به میزان دقت و جمعیت شما بستگی دارد. با این حال ، جدی ترین شرکت کنندگان در نظرسنجی درآمد ماهانه بین 200 تا 600 دلار را گزارش می کنند که برخی از آنها 1000 دلار در ماه و بیشتر گزارش می دهند.

بنابراین در اینجا شانس شما برای انجام کارهای مفید (کمک به تحقیقات بازاریابی) و پرداخت هزینه آن (از طریق نظرسنجی آنلاین پرداخت شده است!) بدون هیچ گونه تعهد و کار از خودتان است!

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا