بازاریابی

بهینه سازی موتور جستجو

اگر به دنبال گسترش دانش اینترنتی خود هستید ، بهینه سازی موتور جستجو بسیار مهم است ، اما به نظر می رسد بسیاری از افراد از عملکردهای بد SEO (بهینه سازی موتور جستجو) رنج می برند. انتقاد اصلی این است که بسیاری از مردم برای کالاهای کم و یا هیچ کالایی بیش از حد هزینه می کنند. علاوه بر این ، بسیاری از آنها در فنون بد SEO قرار می گیرند. اگر در آینده قصد استخدام یک SEO حرفه ای را دارید ، من شما را تشویق می کنم قبل از استخدام یک شرکت SEO یا فرد زیر ، مراحل زیر را دنبال کنید:

الف) قبل از صحبت ، ببینید که شرکت SEO چقدر شناخته شده و باتجربه است.

آیا آنها لیست مشتریان زیادی دارند؟

آیا آنها آنجا هستند؟

ب) نمونه کارها را بررسی کنید.

نتایج چیست؟

با چند مشتری آنها تماس بگیرید. آیا آنها از کار SEO انجام شده راضی بودند؟

ج) روش های آنها را تجزیه و تحلیل و تأیید کنید؟

چگونه آنها می توانند وب سایت شما را برای موتورهای جستجوی اصلی برای دستیابی به کلمات کلیدی شما بهینه کنند؟

آیا آنها از روش های ارگانیک استفاده می کنند؟ برخی از افراد یا شرکت ها از صفحات خانه به خانه استفاده می کنند ، متن را در پشت صحنه پنهان می کنند ، از لید پشت به پشت و سایر سیاه نماها استفاده می کنند. از این موارد خودداری کنید زیرا موتورهای جستجو این تکنیک ها را هرزنامه می دانند.

د) حداقل سه توصیه از سایر شرکت های جستجوگر سئو دریافت کنید.

به هرکدام خوب نگاه کنید. آیا شباهت هایی وجود دارد؟ این نکات به شما کمک می کند بفهمید کدام شرکت ها کار درستی انجام می دهند و کدام یک سعی در فروش چیزی دارند که به درد شما نمی خورد.

قیمت چند است؟ آسانترین همیشه بهترین نیست؛ با این حال ، حداکثر هزینه ممکن است در یک رویکرد جامع و عملی لحاظ نشود. سعی کنید شخصی یا شرکتی را پیدا کنید که آنچه را که در برنامه مالی SEO خود به دنبال آن هستید به شما ارائه دهد.

ه) همه موارد را یادداشت کنید.

به مستندات خوب نگاه کنید. اطمینان حاصل کنید که همه مواردی را که بحث کرده اید ، شامل چگونگی دستیابی به نتایج مورد نظر را در بر می گیرد. از هر دو طرف بخواهید امضا کنند. اگر کار زیاد است ، ممکن است بخواهید از یک وکیل سوال کنید.

و) مدت پرداخت را به روشنی بیان کنید.

در حالی که اکثر شرکتهای سئو کار رایگان انجام نمی دهند و یا معیار اندازه گیری نتایج را نمی پذیرند ، بسیاری از متخصصان آگاه در زمینه سئو سایت پایه و بسته های تشویقی را ترک نخواهند کرد. من اعتقاد جدی به پیش توافق ندارم. بیشتر متخصصان سئو 50٪ قبل ، 50٪ بعد از ضوابط تکمیل احترام می گذارند. اطمینان حاصل کنید که تمام شرایط مالی بسته به اندازه واقعی کار در قرارداد به روشنی مشخص شده است. این امر از کلیه طرف های درگیر در پرونده در برابر تحقق انتظارات محافظت می کند.

به طور کلی ، سعی کنید تمام تلاش خود را برای آموزش خود در زمینه سئو انجام دهید. دانش پایه ای در مورد اصطلاحات سئو و متدولوژی سئو دارد. هرکسی که خدمات جستجوگرها را ارائه می دهد مشکلی در توضیح چگونگی قصد نتیجه گیری ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا