بازاریابیبازاریابی اینترنتی

بهینه سازی موتور جستجو: یک روش بازاریابی آنلاین باید ناشران داشته باشد

برخی از بازدیدکنندگان به دلیل اینکه هوشمندانه آن را در کارت ویزیت خود ثبت کرده اید ، بازدید می کنند و یا آن را به امضای نامه الکترونیکی خود اضافه کرده اند ، اما بیشتر بازدید کنندگان شما از موتورهای جستجو می آیند.

اگر می خواهید افراد هنگام جستجو با نام شما صفحه اصلی شخصی شما را پیدا کنند ، و به دلایلی سایت شما در نتایج موتور جستجو قرار نمی گیرد ، در بدترین حالت شما کمی مشهور و کمی ناامید خواهید بود.

با این حال ، اگر مسئولیت به حداکثر رساندن تعداد مشتریانی بالقوه را که به وب سایت شرکت شما مراجعه می کنند ، به مراتب جدی تر باشد تا بتوانند از طریق فروشگاه شرکت شما اقلام آنلاین را خریداری کنند. اگر بنا به دلایلی موتورهای جستجو سایتهای رقبای شما را قبل از شرکت شما نشان دهند ، می تواند تفاوت بین شرکت شما یا از دست دادن پول و تبلیغ به یک دفتر گوشه یا گوشه خیابان باشد.

محبوبیت عظیم موتورهای جستجو در بین کاربران وب دلیل اصلی این است که چرا شرکتهای تجاری – به ویژه آنهایی که درآمد آنها در درجه اول از فروش آنلاین حاصل می شود – مایل هستند برای به دست آوردن بهترین رتبه بندی موتورهای جستجو منابع قابل توجهی را در تنظیم دقیق وب سایت های خود سرمایه گذاری کنند. لیست ها این عمل ، و اکنون حرفه ای ، “بهینه سازی موتور جستجو” (SEO) یک مؤلفه مهم بازاریابی آنلاین است.

موتور جستجو چگونه کار می کند

صدها عامل درگیر در هنگام رتبه بندی موتورهای جستجو در سایت های جستجوی ارگانیک هستند. شگفت آور ، آنها می توانند میلیاردها داده را در مدت زمان 0.5 ثانیه تجزیه و تحلیل کنند! اقداماتی که برای بهینه سازی سایت خود انجام می دهید به طور مستقیم بر رتبه سئو شما تأثیر خواهد گذاشت. مؤلفه هایی مانند برچسب H1 ، کلماتی که در توضیحات متا سایت شما استفاده می شود ، چگالی محتوا و مشاهده کلمات کلیدی ، پیوند مجدد و لینک دهنده مواردی هستند که می توانید برای بهبود رتبه خود از آنها استفاده کنید.

برچسب ها H1: این عناوین بزرگتری است که در عنوان محتوای خود استفاده می کنید. به عنوان مثال ، H1 این مقاله با عنوان “مبانی اصول بهینه سازی موتور جستجو” خواهد بود. ممکن است وقتی شخصی به جستجوی کلمات کلیدی در برچسب H1 مانند “SEO” و “اصول SEO” بپردازد ، این صفحه مقاله در نتایج جستجوی Google ظاهر شود. اطمینان حاصل کنید که برچسب های H1 شما به کلمات کلیدی مورد نظر برای نمایش آنها مرتبط است.

تراکم کلمات کلیدی: این تعداد دفعات کلمه کلیدی است که مخاطبان برای جستجو در وب سایت شما جستجو می کنند. مطمئن شوید که کلمات کلیدی خود را نه تنها در برچسب های H1 بلکه در بدنه محتوای خود مشخص کنید. در حالی که شما اغلب می خواهید کلمات کلیدی خود را وارد کنید ، محتوای خود را بیش از حد پر نکنید. به یاد داشته باشید ، Google همچنین استفاده از مترادف را در نظر خواهد گرفت.

ابتدا ، لیستی از تمام عباراتی را که فکر می کنید ممکن است افراد برای یافتن سایت شما استفاده کنند ، ایجاد کنید – عبارات مختصر که به بهترین وجه شغل شما را توصیف می کنند. سپس لیست را به دوازده عبارت محتمل اصلاح کنید. اگر در ایجاد لیست کلمات کلیدی مشکلی دارید ، Wordtracker را که به شما کمک می کند تا لیست کلمات کلیدی خود را بهینه کنید ، بررسی کنید. آنها در حال حاضر یک آزمایش رایگان ارائه می دهند.

این کلمات کلیدی می توانند و باید در متن هر صفحه قرار بگیرند که برای کسی که صفحه را در یک مرورگر وب مشاهده می کند قابل مشاهده است. علاوه بر این ، کلمات کلیدی را می توان در عناوین ، زیرنویسها ، عناوین تصویر ، تصاویر و ویژگی های متن جایگزین قرار داد () ، هدرهای صفحه و هرجای دیگری که مناسب به نظر برسند.

توضیحات متا: این توضیحی است که شما در موتورهای جستجو ارائه می دهید برچسب های HTML توضیحات متایی که در سایت خود استفاده می کنید باید شامل کلمات کلیدی مورد نظر مخاطبان مورد نظر شما نیز باشد.

این مسئله را در خاطر داشته باشید که چرا برخی موتورهای جستجوگر سایت جدید شما را نادیده می گیرند ، این را در خاطر داشته باشید. این فقط یک سوزن در یونجه بزرگ است. اما امید را از دست ندهید

پیوندهای ثابت: این به URL های ثابت مخصوص سایت شما مربوط می شود. این یک مزیت است که کلمات کلیدی خود را در این پیوندها اضافه کنید تا در Google بالاتر در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال ، اگر یک سایت محوطه سازی دارید و می خواهید مصرف کنندگان شما کلمه کلیدی “محصولات چمن زنی” را پیدا کنند ، با یک صفحه پیوند مطلوب مانند: http://www.gardening.com/lawn-products.

بک لینک: این زمانی است که سایر سایتها با دادن URL به بینندگان خود ، به سایت شما باز می گردند. به عنوان مثال ، اگر Forbes از مشاغل شما در وب سایت خود نام برد و پیوندی را برای خوانندگان آنها به سایت شما درج می کند ، این یک بک لینک محسوب می شود. هرچه بیشتر داشته باشید ، شانس خود را برای رتبه بندی با کلمات کلیدی خود بهتر خواهید کرد. با این حال ، منبع پیوندهای آنلاین شما نیز یک عامل رتبه بندی دارد. Google از کیفیت و ارزش استفاده از کد منبع شما (به عنوان مثال Forbes ، New York Times ، دولت و غیره) بیشتر ، احتمال دارد که موتورهای جستجوگر خود را بهینه کنید.

بهینه سازی موتور جستجو رومیزی در مقابل موبایل: آیا وب سایت شما موبایل دوستانه است؟

موتورهای جستجو دائماً در حال تحول هستند و الگوریتم خود را تغییر می دهند تا از فناوری جدید در حال تحول استفاده کنند. با ظهور دستگاه تلفن همراه ، تعداد بیشتری از افراد در حال جستجو هستند. گوگل متوجه افزایش ترافیک کاربران خود شده و علاوه بر این ، معیارهای رتبه بندی آنها را نیز منتشر کرده است. اگر سایت شما دوستانه تلفن همراه نداشته باشد (پاسخگو ، بهینه سازی شده برای مشاهده اندازه های مختلف صفحه نمایش تلفن همراه) ، Google سایت شما را در رتبه بندی جستجو پایین تر قرار می دهد. با این حال ، این تنها بر رتبه بندی جستجوی تلفن همراه شما تأثیر می گذارد. رتبه جستجو از یک دستگاه غیر متحرک ، مانند دسک تاپ یا کامپیوتر لپ تاپ تحت تأثیر قرار نمی گیرد. این چیزی است که باید در نظر داشته باشید اگر می دانید که بازار هدف خاص شما احتمالاً کلمات کلیدی شما را در یک دستگاه تلفن همراه جستجو می کند (یعنی محصول شما یک برنامه تلفن همراه است).

گواهی SSL. Google اخیراً سایتهایی را با مجوز SSl در نظر گرفته است. امروز یک گواهی SSL بخرید. Uniquenameregistration.com گواهینامه های مختلف SSL را با نرخ خوبی ارائه می دهد.

طراحی وب و سایر عوامل

در حالی که جاسازی کلمات کلیدی با هدف در سایت شما مهمترین تکنیک برای تبلیغ سایت شماست ، عناصر مفید دیگری نیز وجود دارد: طراحی وب هوشمند ، پیوندهای متقابل و محتوای صفحه جذاب. برای اینکه سایت شما در حد امکان از عناصر موتور جستجو استقبال کند: صفحات و پیوندها را در یک سلسله مراتب منطقی سازماندهی کنید ، بخش های CSS را به جای جداول تو در تو انتخاب کنید ، از متن به جای تصاویر برای پیوندهای ناوبری استفاده کنید (یا حداقل معیارهای تصویر بی عیب و نقص آلتا) و نقشه سایت را وارد کنید ( که برای نمایه سازی پیوندها به صفحات شما استفاده می شود) اگر سایت دارای بیش از ده ها صفحه باشد.

پیوند متقابل مناسب زمانی است که دو یا چند سایت به یکدیگر پیوند می خورند ، که به طور طبیعی ناشی از محتوای اطراف هر سایت است. این کاملاً متفاوت است – و بسیار مؤثرتر از به اصطلاح “مزارع پیوند” ، که صفحات کاملاً عاری از محتوا هستند و هیچ چیزی جز لینک به پرداخت سایتهای مشتری ندارند. چندی پیش شرکت های موتور جستجوگر گرفتار این فریب شدند. در نتیجه ، پرداخت کسی برای پیوند دادن به سایت شما در بین هزاران نفر دیگر ، نه تنها هدر دادن پول شما نیست بلکه می تواند به سرعت سایت شما را در نتایج جستجو جریمه کند ، یا حتی به طور کامل در لیست سیاه قرار بگیرد.

بهترین راه برای جذب بازدید کنندگان جدید به سایت شما ، چه آنها انسان باشند چه عنکبوتی ، ارائه مطالب با کیفیت به صورت رایگان است. این باعث می شود بازدید کنندگان بشر به بازگشت و غالبا دیدن مطالب جدید ترغیب شوند و همچنین پیوندهایی را به سایت شما در سایت ها و وبلاگ های خود ارسال کنند. همیشه ارزیابی سایت شما توسط موتورهای جستجو را افزایش می دهد. استفاده از محتوای تازه که با کلمات کلیدی و عبارات هدفمند شما مطابقت دارد ، منجر به رتبه بندی موتورهای جستجو نیز می شود ، زیرا آنها همیشه کلمات را در متن مطالب اطراف مورد بررسی قرار می دهند.

استراتژی SEO شما باید یک فرایند طولانی مدت باشد

موقعیت در صفحه اول جستجوی Google یک شبه اتفاق نمی افتد. استراتژی SEO شما باید یک فرایند مداوم باشد. با تکامل فناوری ، موتورهای جستجو نیز با تغییر الگوریتم های خود که تعیین می کنند چگونه سایت شما رتبه بندی می کند ، با این تغییرات سازگار می شوند. با استراتژی سئو خود به روز بمانید و اطمینان حاصل کنید که آن به روز است.

استراتژی سئو شما با حفظ و نگهداری مناسب راه طولانی را برای شما و تجارت شما طی خواهد کرد. نه تنها مشتری فعلی خود را در اختیار شما قرار می دهید بلکه می توانید با قرار گرفتن در پنج جستجوی برتر کلمات کلیدی خود ، به صورت غیرفعال ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. مشتریان می توانند به راحتی در جستجوی اطلاعات مربوط به شغل شما و تجارت شما باشند. یک قانون خوب برای پیروی از استراتژی سئو شما این است که تاکتیک های مورد استفاده رقبای خود را کشف کنید. کلمات کلیدی خود را کشف کنید و ببینید چه کسی در پنج جستجوی برتر قرار دارد و سپس وب سایتهای آنها را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید چگونه و چرا رتبه بالایی دارند

بهینه سازی موتورهای جستجو یک مؤلفه مهم و مهم در ارتقاء وب سایت هوشمند است. در حالی که یک مقاله فقط می تواند در مباحث اصلی سئو لمس کند ، شما احتمالاً می توانید ببینید که این روشها برای بهبود رتبه سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو چقدر مهم است و بنابراین برای کاربران وب که اکنون “گوگل” آنها کار می کند ، مهم است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا