بازاریابی

بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی شرکت های وابسته

برخی از مردم فکر می کنند SEO بخشی از بازاریابی شرکت های وابسته نیست. این تا حدودی غیر معمول است.

منو بزن. دلیل اصلی عدم تمایل بسیاری از آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین به سئو به دلیل عدم درک کامل سئو و درک چگونگی اجرای یک سئو بسیار موثر در سئو است. آنها به جای اعتراف به عدم دانش خود ، دوست دارند به تکنیک های بازاریابی اینترنتی توجه کنند که می گویند خوب درک می کنند.

مزایای سئو

مطالعه فعلی MarketingSherpa نشان می دهد که بر روی سایت های ارگانیک برتر 20٪ از زمان و بر روی سایت های تبلیغاتی با پردرآمد 10٪ کلیک کلیک می شود. با این حال ، اگر سایت شما دارای جایگاه ارگانیک بالاتری در کنار جایگذاری آگهی پردرآمد باشد ، در 60٪ از زمان کلیک بر روی بک لینک هایی که به سایت می روند. این حالت منحصر به فرد است: 10 + 20 = 60.

درک ناکافی از موتورهای جستجوگر بازاریابان یک اشتباه بزرگ است. با داشتن یک وب سایت وابسته خوش ساخت و کاربرد آسان ، می توان هزینه های تبلیغات را کاهش داد.

کارآفرینان وابسته: دوست موتور جستجوی اینترنتی یا دشمن؟

کارآفرینان یا بازاریابان وابسته اغلب در دام موتورهای جستجو مانند گوگل قرار دارند. بعد از اینکه به ایمیل ناخواسته برای بازاریابی اینترنتی وابسته فکر کردم ، به تمام صفحات ورود وابسته به آمازون فکر می کنم. مردم می توانند یک سایت اینترنتی بسیار زشت باشند.

با این حال ، بهترین سایت های اینترنتی که من دیده ام ، وب سایت های وابسته هستند. به عنوان مثال ، یک مشتری مستقیماً به مشتری نمی فروشد. سایت سازمانی اطلاعاتی درباره شرکت ارائه می دهد و مقدمه ای در مورد عناصر آن ارائه می دهد ، اما مشتریان نمی توانند چیزی را در وب سایت خریداری کنند. آنها برای خرید باید به یک شریک سرمایه گذاری مشترک مراجعه کنند. در چنین مواردی ، پیوستن به یک شریک سرمایه گذاری احتمالاً برای آن مصرف کننده بسیار بهتر خواهد بود. شرکت تابعه عموماً در مجاورت مصرف کننده قرار دارد و همین امر تهیه محصول سفارشی و ارسال سریع آن را برای مصرف کننده آسان می کند.

وظیفه برنامه مشتری SEO این است که محتوای کاملاً بی نظیری را بدون بهره مندی از موتورهای جستجو ارائه دهید. علاوه بر این ، تقریباً همه مشتریان نمی خواهند یک شرکت وابسته بیش از حد مشتاق به سایت شرکت و همچنین کل شبکه وابسته دچار مشکل شود. همه باید بهره مند شوند: مشتریان ، وب سایت سازمان ، بازاریاب های وابسته.

برنامه های بازاریابی SEO وابسته

مدیریت شرکت های وابسته واقعاً یکی از م keyلفه های اصلی یک برنامه بازاریابی SEO / SEO موثر است. بیش از حد بسیاری از شرکت ها ، مدیریت وابسته را به عنوان یک فکر بعدی ، اغلب به سمت یک مانع سازمانی ، پیش می برند.

من به یک سازمان غیرانتفاعی کمک می کنم تا در موتورهای جستجو یخ بزند. متأسفانه ، کمک به سایتها در رفع انسداد مسدود کردن کاملاً طبیعی است ، هر روز بخشی از کار متخصصان سئو است. خود این شرکت هرزنامه ای را به گوگل ارسال نکرده است. استفاده از سایت بسیار آسان است و سازمان واقعاً یک مارک کاملاً تثبیت شده است. شما هیچ دلیل فنی برای فهرست نشدن وب سایت در فهرست Google پیدا نخواهید کرد. با این حال ، پس از تحقیق در مورد دلایل مجازات گوگل ، این مشکل را کشف کردیم: بازاریابان شرکت های وابسته وحشی شده اند.

به عنوان بخشی از برنامه SEO بازاریابی اینترنتی ، شرکت ها باید اهمیت ارائه محتوای کاملاً منحصر به فرد علاوه بر محتوای شرکت را روشن کنند. به عنوان مثال ، مهندسی اطلاعات کارآمد قطعاً یک م componentلفه بسیار مهم در بهینه سازی موتور است. روش هایی وجود دارد که بازاریابان شرکت های وابسته می توانند اطلاعاتی را جمع کنند و دسته بندی کنند که از روش سازماندهی وب سایت شرکت بهتر است؟ برخی از اقلام در بازارهای منطقه نسبت به موارد دیگر بهتر به فروش می رسند. به احتمال زیاد سایت وابسته به دلیل مساحت خود می تواند روی بهترین خرده فروشان تمرکز کند.

من پیوندهای متقابل به سایت های وابسته منطقه ای (مخابره داخل ساختمان ، تماس صفحه به صفحه) را دیده ام که براساس منطقه متفاوت است. با نشان دادن یک ساختار متقابل متمایز ، بازاریابان وابسته اطلاعات منحصر به فردی را در رابطه با موتورهای جستجوی تجاری با 100٪ دانش کاربرپسند دانش برای مشتریان فراهم می کنند.

علاوه بر این ، بخش س FAالات متداول ، پشتیبانی مشتری یا پشتیبانی ممکن است مختص هر سایت وابسته باشد. بسیاری از بازاریاب های وابسته مستقیماً با مشتری کار می کنند. مشتری ها چه سوالاتی را مرتبا می پرسند؟ دریافت این س questionsالات همراه با راه حل های س Quesالات متداول ما ، بخش پشتیبانی مشتری یا راهنما ، محتوای کاملاً منحصر به فردی را در اختیار مشتریان و موتورهای جستجو مانند Google قرار می دهد.

سرانجام ، یکی از بزرگترین اشتباهاتی که در وب سایتها و شرکتهای وابسته مشاهده می کنم ، مجبور کردن بازاریاب های وابسته به استفاده از عبارت دقیق کاتالوگ چاپ شده است. تایپ متن چاپی در داخل رسانه چاپی به خوبی کار می کند. همیشه با یک وب سایت کار نمی کند. از آنجا که بازاریابان شرکت های وابسته اغلب مشتریان خود را به خوبی می شناسند ، بنابراین باید توانایی تغییر مفاهیم محصول را بدون انحراف در پیام مارک شرکت داشته باشند.

نتیجه نهایی؟ سایت های وابسته به دلیل محتوای تکراری از نتایج موتور جستجو عصبی نمی شوند و مشتریان به سرعت و به راحتی آنچه را که می خواهند پیدا کنند می یابند.

در پایان می توانم بگویم که علی رغم این واقعیت که ایمیل های ناخواسته بازاریابی وابسته آنلاین ، مشکلی بزرگ برای موتورهای جستجوی وب تجاری است ، نمایندگان موتور جستجوی اینترنتی می خواهند نتایج جستجو را برای محتوای وابسته (اعم از پولی و ارگانیک) درج کنند ، خصوصاً اگر اینگونه باشد سازماندهی محتوا و محتوا بی نظیر است. مشتریان محتوای متناسب با نیازهای شخصی خود را ارزیابی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو و بازاریابی وابسته ، ما را بخوانید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا