بازاریابی

بهینه سازی موتور جستجو برای نتایج ماندگار

مانند بسیاری از افراد ، برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو یا فعالیت مغز ، بهینه سازی موتور جستجو فکر می کنند و این به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد ، یا برچسب های متا و کلمات کلیدی را در سراسر سایت پراکنده می کند.

همه آنها اشتباه می کنند. بله ، بهینه سازی موتور جستجو در یک شرایط رقابتی به مهارت زیادی احتیاج دارد ، اما در یک نتیجه غیر رقابتی ، این اساس اساساً نتایج به کار گرفته می شود. اگر شرکتی فقط به بازاریابی (محصولات و خدمات) متکی باشد و برنامه هایی برای رشد در آینده داشته باشد ، یک استراتژی بهینه سازی موتور جستجو ضروری است. و این یک اسباب بازی کودک نیست!
بیایید نگاهی به آنچه بهینه سازی موتور جستجو یا سئو سایت است و ارتباط آن با بازاریابی وب سایت چیست.
بهینه سازی موتور جستجو یا SEO بخشی از بازاریابی موتور جستجو است که میزان کیفیت بازدید به وب سایت را بهبود می بخشد. این می تواند جستجوهای خاص مانند ، جستجوی تصویر ، جستجوی محلی و تحقیقات خاص صنعت را هدف قرار دهد.
سئو سریع آسان است و نتایج می تواند سریع باشد زیرا به دنبال الگوریتم های موتور جستجوی سریع و روش های وب سایت است. اما در دراز مدت ، اوضاع بسیار متفاوت است. بهبود موتورهای جستجو در طولانی مدت می تواند شامل تبلیغات پولی ، ساخت صفحات وب با کیفیت و حل مشکلات فنی در آینده باشد. علاوه بر این ، SEO پایدار همچنان ادامه دارد. در حالی که تجارت می کنید ، باید همچنان پیشرفت کنید ، در حالی که موتورهای جستجو نظر خود را تغییر می دهند و هنوز رقابت وجود دارد. مهم است که SEO را به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای وب سایت خود در نظر بگیرید. در اینجا چند نکته در مورد بهینه سازی موتور جستجو پایدار آورده شده است

کلمات کلیدی جستجو و عبارات کلیدی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

o توجه هر کس را به هر صفحه جلب کرده و کلمات کلیدی و عباراتی را در صفحات مختلف جستجو کنید. در صورت لزوم صفحات را تقسیم کنید.

o تا جایی که می توانید تلاش کنید تا کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی ، متا ، عناوین ، alt و سایر عناوین و عنوان ها را ایجاد کنید. این باید با کبد موجود آنها مطابقت داشته باشد. اگر آنها موافق نیستند ، از نویسنده خود بخواهید که محتوا را دوباره بنویسد. ایده در اینجا این است که صفحه را تا حد ممکن انسانی کنید.

o ایجاد پیوندهای داخلی و پیوندهایی که با کلمات کلیدی هدفمند و صفحات آنها مطابقت داشته باشد.

o پیوندهای خارجی به وب سایت خود دریافت کنید. پیوندها را برای مطابقت با کلمات کلیدی جستجو و صفحات آنها مرتب کنید.

o کلیه عناصر موجود در صفحه را با توجه به اصطلاح جستجوی هدفمند هر صفحه مرتب کنید.

o برای جستجو از ابزار ترجمه کلمه کلیدی پرداخت شده استفاده کنید. نتایج جستجو را با شرکت خود محاسبه کنید. گرفتن رتبه های بالا برای کلمات کلیدی ناخواسته فقط اتلاف وقت و تلاش شما است.

o فقط سایت را با glitz پر نکنید – تصاویر ، اسکریپت های تصادفی و کارتون ها خزنده ها را خاموش می کنند.

o از زبانی طبیعی و آسان برای درک استفاده کنید اما هرگز انتزاعی نیست. اطمینان حاصل کنید که برچسب های عنوان و پیوندهای لنگر شما با محتوای وب سایت قابل مشاهده شما مطابقت دارند.

عقب بنشینید و آلت تناسلی خود را بهبود ببخشید! صف کشیدن مدتی طول می کشد.

o یک برنامه هفتگی از فعالیتهای بهینه سازی موتور جستجو تهیه کنید. اگر می خواهید وارد کار شوید ، باید وب سایت خود را مرتباً به روز کنید. به روزرسانی ها شامل مقالات و پست های وبلاگ ، تبادل لینک و انجمن ها و همچنین محتوای اینترنتی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا