بازاریابی

بهینه سازی موتور جستجو – بازاریابی آنلاین آنلاین

SEO یک بازاریابی آنلاین مدرن است که به وب سایت شما کمک می کند تا با کلیک های بالا و ترافیک با کیفیت بالا روبرو شود. اگر وب سایت شما در صدر صفحات نتایج موتور جستجوگر شما قرار دارد ، در مقایسه با رقبای خود ترافیک بیشتری کسب خواهید کرد.

تبلیغات طی چند سال گذشته بسیار گران تمام شده است. بنابراین ، اگر قصد دارید شرکت خود را از طریق تلویزیون تبلیغ کنید ، به یک جیب عمیق نیاز دارید. همچنین ، بیشتر SME ها قصد ندارند بودجه خود را صرف تلویزیون و سایر رسانه های گران قیمت کنند. با ظهور اینترنت ، مردم شروع به درک پتانسیل اینترنت و اهمیت داشتن مشاغل آنلاین کردند.

SEO یک بازاریابی آنلاین مدرن است که به وب سایت شما کمک می کند تا با کلیک های بالا و ترافیک با کیفیت بالا روبرو شود. اگر وب سایت شما در صدر بسیاری از موتورهای جستجوگر محبوب مانند گوگل ، یاهو و بینگ قرار دارد ، در مقایسه با وب سایت های دیگر از ترافیک برجسته تری برخوردار خواهید شد ؛ SEO می تواند به وب سایت شما کمک کند تا کلیک ها و بازدید کنندگان بیشتری ایجاد کند. بنابراین ، SEO آخرین فناوری ارتقاء وب سایت است که می تواند به بهبود دید وب سایت شما کمک کند و این باعث می شود وب سایت شما برای کاربران موتور جستجو قابل دسترسی تر باشد.

بازاریابی سئو پس از خدمات بازاریابی آنلاین بسیار مورد نیاز است و به همین ترتیب ، بازاریابی SEO یا SEO می تواند به وب سایت شما کمک کند تا کلیک های بیشتری را تولید کند و مستقیماً از طریق موتورهای جستجو هدایت شود. بسیاری از مشتریان مستقر در انگلستان ، کانادا ، استرالیا و ایالات متحده وجود دارند که غالباً به دنبال بهترین راه حل بازاریابی سئو برای وب سایت خود با قیمت مناسب هستند. با رونق صنعت IT ، بسیاری از شرکتهای خدمات سئو به طور کلی خدمات سئو را برای مشتریان ارائه داده اند.

چگونه می توانید رتبه بندی موتورهای جستجوگر بالاتر را در گوگل ، یاهو و بینگ کسب کنید؟ در زیر یک راهنمای اساسی در مورد چگونگی بهینه سازی وب سایت خود برای رتبه بندی بهتر موتورهای جستجو ارائه شده است.

1) جستجوی کاملی از چندین کلید واژه در مورد شغل خود انجام دهید. انتخاب مجموعه مناسب از کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا روی بازدیدکنندگانی که علاقه مند به خدمات و محصولات شما هستند ، تمرکز کنید و این به بهبود بازده کلی سرمایه گذاری شما (ROI) کمک می کند.

2) می توانید به ابزار کلید واژه گوگل بروید و بسیاری از کلمات کلیدی را جستجو کنید که به شما در تمرکز بر روی مشتریان مناسب در دنیای مجازی کمک می کند.

3) بر کلمات کلیدی متمرکز شوید که به شما کمک می کند به جای تنها کلیک ، منجر به تولید بیشتر شود. بنابراین ، شما باید کلمات کلیدی را که دقیقاً با مشتریان شما مطابقت دارد ، تعیین کنید. از هدف قرار دادن کلمات کلیدی مربوط به میزان قابل توجهی از ترافیک خودداری کنید ، که این کار فقط بودجه شما را پس خواهد گرفت.

4) می توانید وب سایت خود را با استفاده از مقالات تبلیغاتی ، شبکه های اجتماعی و سایر کانال های بازاریابی موجود تبلیغ کنید.

5) وب سایت خود را بهبود بخشیده و مطمئن شوید که برچسب های TITLE مناسب در صفحات شما وجود دارد. برچسب TITLE باید مهمترین خدمات تجاری و محصولاتی باشد که وب سایت شما ارائه می دهد. علاوه بر برچسب TITLE ، برچسب های متا مانند برچسب توضیحات نیز مهم هستند.

6) باید سعی کنید چگالی کلمات کلیدی را 3-5٪ حفظ کنید. این به شما کمک می کند تا صفحات وب شما در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی هدفمند شما بالاتر باشد.

7) تمرکز باید بر روی بازیابی لینک ها از وب سایت های مختلف مانند سایت های مقاله ، سایت های انجمن و غیره باشد.

8) برای بهبود حضور آنلاین وب سایت می توانید کتاب های اجتماعی را برچسب گذاری کنید.

9) از چربی بیش از حد صفحات وب با کلمات کلیدی هدفمند خودداری کنید.

10) دستور زبان و سایر خطاهای املایی در محتوا را بررسی کنید.

11) وب سایت شما نباید نقص عمده ای در طراحی داشته باشد. فرض کنید مثلاً اگر برچسب را بدون بستن رها کنید ، می توان آن را تلاشی ناخواسته از موتورهای جستجو دانست. سعی کنید وب سایت W3C خود را تأیید کنید ، زیرا این کار به شما در جلوگیری از عوارض ناشی از سئو کمک می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا