بازاریابی

بهینه سازی موتور جستجو ، رسانه های اجتماعی و مدیریت شهرت آنلاین – سه گانه بازاریابی اینترنتی

SEO گاهی اوقات با رسانه های اجتماعی و مدیریت شهرت آنلاین (ORM) اشتباه گرفته می شود ، جایی که تعداد زیادی از مردم تصور می کنند این سه نفر مشابه هستند. علاوه بر این ، تقاطع آشکاری وجود دارد ، این سه تمرکز کاملاً متفاوت هستند و نتایج بسیار متفاوتی را دنبال می کنند. در اینجا در این مقاله قصد داریم درباره اهمیت و کاربردهای آن بیشتر صحبت کنیم.

گفته می شود سئو و مدیریت شهرت از طریق اینترنت و رسانه های اجتماعی سه گانه بازاریابی آنلاین هستند. بیایید ابتدا کمی در مورد سئو ، رسانه های اجتماعی و ORM صحبت کنیم.

چرا بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

SEO به طور کلی نگران رتبه بندی وب سایت در موتورهای جستجو یا رتبه بندی بهتر محصولات و / یا اصطلاحات جستجوی مرتبط با خدمات است. این فقط یک فرایند برای افزایش شانس شما در لیست وب سایت شما در صفحه اول یا اولین بار در نتایج جستجو برای موتورهای جستجوگر محبوب مانند Google ، Yahoo ، Bing و غیره است.

 • اهمیت بهینه سازی موتور جستجو : این یک مرکز بازاریابی کارآمد است که می تواند واجد شرایط ترین تجارت آینده نگر شما و همچنین مشتریان باشد. این می تواند بازده بهتری نسبت به اشکال سنتی بازاریابی ، به عنوان مثال تلویزیون و یا تبلیغات چاپی داشته باشد. از نظر برند و برند مناسب است. سئو می تواند ترافیک را به سمت تجارت سوق دهد و دید بی نظیری به مشتریان می بخشد.

چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی؟

بازاریابی رسانه های اجتماعی مجموعه ای از فناوری ها و استراتژی ها برای ارتقاء آگاهی از یک برند ، انتشارات ، محصول و غیره (نام تجاری ، انتشارات یا محصول می تواند شخصی یا تجاری باشد) ، در رسانه های اجتماعی ، به ویژه با تشویق به اشتراک گذاری مطالبی که این امر به جذب تعداد نهایی افراد به یک وب سایت خاص کمک می کند.

 • اهمیت رسانه های اجتماعی : گاهی اوقات از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی بویژه برای بازاریابی اینترنتی استفاده می شود ، پس از آن رسانه های اجتماعی نام خود را به عنوان بازاریابی رسانه های اجتماعی تغییر داده اند. این می تواند باعث افزایش آگاهی از برند شما شود. رسانه های اجتماعی می توانند در زمینه بازاریابی اینترنتی به اعتبار برندها کمک کنند. هنگامی که حضور در رسانه های اجتماعی شرکت شما به درستی انجام شود ، به مشتریان می گوید که نام تجاری شرکت شما فعال است و بر رونق ارتباط با مشتریان متمرکز است. روشی هدفمند برای تبلیغ برند شما به مشتریان بالقوه شما ارائه می دهد. این می تواند باعث افزایش ترافیک به وب سایت شما برای افراد یا مشاغل شود ، یک انجمن هوادار و پیروان زیادی ایجاد کند و به سرعت بتواند تجارت جدیدی ایجاد کند. رتبه بندی جستجوی شما همچنین می تواند کمک کند.

چرا اعتبار آنلاین را مدیریت می کنید؟

مدیریت شهرت آنلاین قصد دارد نام شخصی یا نام تجاری شما را بهبود ببخشد یا موقعیت تجاری شما را ارتقا بخشد. این امر با رویارویی یا از بین بردن واکنش های منفی موجود در اینترنت – غلبه بر آنها با نظرات ، نظرات یا نظرات مثبت تر برای بهبود اعتبار و مشتریان شما. به نام و نام تجاری خود اعتماد کنید.

 • اهمیت ORM شهرت آنلاین تصویر شما در اینترنت است. امروزه شهرت آنلاین برای انواع مختلفی از مشاغل برای نظارت ، تعریف و تأثیرگذاری بر اعتبار دیجیتالی برند ضروری شده است. نه تنها برای محافظت از آنچه در گذشته دارید مهم است بلکه از شهرت آنلاین خود به عنوان بخشی از کمپین بازاریابی خود برای هدایت مشاغل جدید و افزایش فروش استفاده کنید.

فناوری در اطراف ما با سرعت نمایی در حال توسعه است. ما هرگز در تاریخ بشریت توانایی واقعی سازمانها و افراد را در دستیابی ، تعامل ، تعامل و برقراری ارتباط با تعداد نهایی افراد ، بصورت محلی و جهانی ، قطعاً در زمان واقعی نداشته ایم. رسانه های دیجیتال مفهوم بازاریابی مدرن را تغییر داده و آن را محکوم تر کرده است ، و این باعث می شود که سازمان های تجاری ، سازمان های کوچک و بزرگ به طور یکسان محکوم شوند که از طریق اینترنت صدایی در این زمینه داشته باشند.

به عنوان مثال ، رسانه های دیجیتال و بازاریابی ، بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و مدیریت شهرت آنلاین ، با ارائه ویژگی های قدرتمند زیر ، ارزش خود را برای شرکت ها در انواع و اقسام ثابت کرده اند.

 • ارتباط فوری – رسانه های دیجیتالی و بازاریابی اجازه انتقال در زمان واقعی بین مشاغل و مشتریان و اعضای آنها را می دهند.
 • عکس العمل ها شرکت ها می توانند با تعامل و درخواست یادداشت ، اطلاعات کیفی و کمی را در مورد اتفاقات موجود در بازار هدف بدست آورند.
 • تبلیغات – رسانه دیجیتال روشی هدفمند برای تبلیغ نام تجاری شما به مشتریان بالقوه ارائه می دهد.

مزایای استفاده از سئو ، رسانه های اجتماعی و ORM

وقتی نوبت به افزایش رتبه جستجو ، ارتقاء مشاغل و ایجاد آگاهی مثبت می رسد ، ساخت و حفظ اعتبار یک شرکت به صورت آنلاین زمان و تلاش زیادی می برد. SEO ، رسانه های اجتماعی و ORM می توانند چنین چیزی را ارائه دهند. مزایای آن عبارتند از:

 • به افزایش ترافیک ، یعنی بازدید کنندگان به سایت هدف و قرار گرفتن در معرض آن ، کمک کنید.
 • پیروان و هواداران خود را تشویق کنید.
 • رتبه بندی جستجو را بهبود بخشید.
 • یک شهرت آنلاین بسازید ، نام و ارزش برند را بسازید.
 • گسترش تجارت و بهبود فروش.
 • دید بازار را نشان دهید.
 • اعتماد و اعتبار بسازید.

سئو و رسانه های اجتماعی مدیریت شهرت آنلاین نیستند . بدون شک خدمات مدیریت شهرت شامل سئو و مؤلفه رسانه اجتماعی است. با این حال ، وقتی صحبت از کمپین های جامع مدیریت شهرت آنلاین می شود ، SEO از کل داستان فاصله دارد. بیایید به تفاوت های اصلی بین سئو ، رسانه های اجتماعی و مدیریت شهرت به صورت آنلاین بپردازیم.

برای درک تفاوتهای اساسی بین سئو ، رسانه های اجتماعی و ORM ، باید خریداران را درک کنیم. پرواز سفر خریداران شامل سه مرحله مهم است:

 • آگاهی: خریداران می توانند به راحتی نیاز یا مشکلی را بیان کنند ، اما حتی هیچ راه حل ممکن را متوجه نمی شوند. او ترجیح می دهد به جنوب شرقی آسیا برود اما ممکن است ایده هایی درمورد اینکه در آنجا بماند یا چه کاری انجام دهد ، داشته باشد ، بنابراین می تواند به جستجوی “مقصد در جنوب شرقی آسیا” ، “کارهایی در جنوب شرقی آسیا” ، و غیره
 • ج در نظر بگیرید: او اکنون می داند که یک هفته وقت دارد و بودجه مشخصی را در ذهن خود دارد اما باید یک برنامه سفر ایجاد کند ، مانند مکان بازدید ، انجام کارها ، غذا ، چیزهایی برای خرید و غیره. “کارهایی که باید در هنگ کنگ انجام شود” و “متل یا رستوران در شانگهای.”
 • قطعنامه: خریدار برنامه سفر خود را دارد و باید در قسمت های مقصد یا مقصد خود از جمله “زندگی در هنگ کنگ” ، “کابل هونگ کونگ” ، “برج دوربین مدار بسته در شانگهای” و غیره ارائه دهندگان خاصی را پیدا کند.

سرانجام ، اما دست کم ، حداقل ، مدیریت شهرت آنلاین اغلب از آنچه ممکن است در نظر گرفته شود یا برخی از تاکتیک های خشن که خارج از سئو سنتی و رسانه های اجتماعی است استفاده می کند. این که آیا کسب و کار شما با بررسی در انتشارات تأثیرگذار به صورت آنلاین زندگی می کند و می میرد ، باید این سایتها را به درستی بهینه کرده و آن دسته از نوشته های منفی مانند یادداشت های افترا ، محتوای کپی شده ، مطالب نادرست و غیره را که کنترل نمی کنید ، مرتفع کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا