بازاریابی

بهینه سازی طبیعی موتورهای جستجو برای صاحبان مشاغل محلی

من بیش از یک دهه است که یک بازاریاب آنلاین هستم و تغییراتی را که به ویژه در گوگل و به روزرسانی الگوریتم ها اتفاق افتاده است مشاهده کرده ام و مطمئن هستم که بسیاری از شما از نحوه بهبود وب سایت یا وبلاگ خود می ترسید. بیشتر نه.

صحبت های زیادی در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد ، اما در مورد بهینه سازی موتورهای جستجوی ارگانیک اصلاً صحبت نمی شود. بنابراین من می خواهم ابتدا در مورد آن موضوع صحبت کنم. بنابراین ، بهینه سازی موتورهای جستجوی ارگانیک دقیقاً چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو مانند یک فعالیت سنتی بهینه سازی موتورهای جستجو است ، زیرا راهی برای بهینه سازی طراحی وب سایت شما برای یافتن نتایج موتور جستجو ، پس از تجزیه و تحلیل محتوا ، با استفاده از لیست کلمات کلیدی تهیه شده است. موتورهای جستجو به وب سایت شما رتبه بالاتری در لیست های بدون دستمزد یا طبیعی می دهند. اغلب این موارد را در زیر تبلیغات پولی در بالای صفحات Google مشاهده خواهید کرد.

بهینه سازی طبیعی موتورهای جستجو اغلب به عنوان بهینه سازی طبیعی موتورهای جستجو نامیده می شود ، تفاوت چندانی با بهینه سازی موتورهای جستجو به طور خاص ندارد ، اما تمرکز در اینجا این است که برای بدست آوردن بهترین رتبه بندی در نتایج کار کنید. موتور طبیعی.

اگر در این زمینه از بهینه سازی وب سایت تازه کار هستید ، شاید وقت شما برای سرمایه گذاری در یک متخصص سئو در مشاغل کوچک ارزش داشته باشد. آنها ابتدا یک بررسی سایت برای شما رایگان انجام می دهند و سپس گزارش مفصلی از مناطقی را که معتقدند برای بهبود موقعیت شما نیاز به توجه دارند ، تهیه می کنند. شما باید دریابید که قیمت مناسب است و بهتر است ، اما به شما این فرصت را می دهد که کمی یاد بگیرید و بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید ، به جای اینکه سعی کنید همزمان روشهای جدیدی را بیاموزید ، به نظر من ارزش وقت شما را ندارد.

تیم SEO انتخابی شما وب سایت شما را با دقت بررسی می کند تا بهترین راه را برای بهبود عملکرد وب سایت شما بیابد. آنها سعی می کنند هر گونه مشکل فنی که ممکن است باعث ایجاد مشکل شود را شناسایی کرده و شما را از ثبت نام مناسب برای وب سایت شما در طی فرایند سازمان بهینه سازی موتورهای جستجو منع کنند.

یکی از راه هایی که بدون شک آنها می خواهند در مورد آنها صحبت شود این است که کمترین کلمات کلیدی یا عبارات رقابتی را پیدا کنند که می تواند هدف شما باشد و شما را برای کسب رتبه و بهبود بازدیدکنندگان بازدید کند.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی باید بسیار دقیق باشد ، باید طبیعی باشد ، در غیر این صورت شما یک جمله غیر جذاب خواهید داشت. شما باید از کلمات کلیدی مو بلند خود در یک پاراگراف استفاده کنید و محتوای معمول را پس از آن حفظ کنید. باید جزئیاتی در مورد عملیات ، خدمات و محصولات ارائه شده از طریق وب سایت شما وجود داشته باشد. همچنین باید با اهداف بازاریابی وب سایت شما (افزایش ترافیک) مطابقت داشته باشد. این تلاش می کند تا بهترین تأثیر ارگانیک بهینه سازی موتورهای جستجو برای موتورهای جستجو و کاربران نهایی را به دست آورد.

یک متخصص بهینه سازی موتورهای جستجوی ارگانیک لیستی از کلمات کلیدی و عبارات موردنظر قبلی را در اختیار شما قرار می دهد که نحوه استفاده جستجویان قبلی اینترنت از آنها را به شما نشان می دهد.

SEO بیولوژیکی با محاسبه عنوان مناسب و محتوای متا ، توسعه متن در صفحه با تمرکز بر محتوا و قالب شروع می شود و پس از اتمام این کار می توانید ایجاد پیوندهای داخلی را شروع کنید. با صفحات یا محتوای دیگر به طوری که بازدیدکنندگان می توانند راه خود را ببینند. اگر شما یا تیم شما از دستورالعمل ها پیروی کنید ، ارزش کلمات کلیدی مناسب و تغییرات صفحه اولویت های شما را افزایش می دهد.

بسیاری از شرکت های سئو هنوز می خواهند یک وب سایت را به صورت دستی به موتورهای جستجوی مختلف ارسال کنند ، اما این یک گام بزرگ نیست و من معتقدم که ارسال دستی م thanثرتر از ارسال خودکار نیست. من فکر می کنم که اتوماسیون در صورت امکان می تواند با آزاد کردن زمان برای پیاده سازی سایر فعالیت های SEO ارگانیک ، کار را به نحو احسن انجام دهد.

شرکت SEO باید به ایجاد تکنیک های ساختار اخلاقی تکیه کند ، نه برای اینکه از امنیت اولویت های شما محافظت کند بلکه اجازه می دهد تعریف وب سایت شما تحت فهرست سایت و دسته بندی مناسب قرار گیرد. ساختار پیوند اخلاقی ارگانیک به کاربران وب سایت شما کمک می کند تا بتوانند تنها منابع مناسب را در وب سایت شما پیدا کنند.

هنگامی که تا به حال تیم SEO خود را به دست آورده اید ، به راحتی می توانید تصور کنید که این کار را انجام داده اید اما متأسفانه بهبود وب سایت شما و جایگاه آن در رتبه بندی موتورهای جستجو به همین جا ختم نمی شود. شما یا تیم SEO خود باید مرتباً بررسی کنید تا مطمئن شوید وب سایت شما موقعیت شما را حفظ می کند و ممکن است هیچ نقصی در وب سایت شما مانند لینک های خراب و غیره ظاهر نشود.

یکی از ابزارهای فوق العاده ای که شما یا تیم SEO شما بدون شک انجام خواهید داد این است که یک ابزار Google Webmaster بسازید تا مطمئن شوید از لیست Google My Business استفاده می کنید و همچنین نقشه سایت را برای وب سایت خود تنظیم کنید ، این به موتورهای جستجو کمک می کند برای رتبه بندی سایت خود را جستجو کنید. استفاده از ابزارهای مدیر وب سایت آنها می تواند اطلاعات کمی در مورد اتفاقاتی که در آن صفحه ذکر شده است به شما ارائه دهد و ببینید آیا مشکلی وجود دارد یا خیر.

در تجارت ، آنلاین و آفلاین ، شرکت های محلی باید دارای وب سایت باشند ، همچنین باید در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشند تا موقعیت خود را در بازار بهبود بخشند. جامعه و همچنین مارک ها. اما مشکلی که اکثر صاحبان مشاغل با آن روبرو می شوند این است که وقت یا مهارت های تخصصی برای مدیریت صحیح وب سایت شرکت خود و توزیع رسانه های اجتماعی را ندارند یا نه.

به دلیل سابقه و تجربه ، تصمیم گرفتم به همین دلیل یک آژانس بازاریابی دیجیتال راه اندازی کنم ، صاحبان مشاغل کوچک باید الزامات SEO خود را ارائه دهند و به آنها اجازه دهند مدیریت رسانه ها را بر عهده بگیرند. چند هفته با گزارش چه کاری انجام شده و چه تغییر کرده است.

هزینه معمول چنین مدیریتی می تواند از 300 دلار برای مجموعه کوچک تا 2000 دلار برای مجموعه بزرگتر متغیر باشد ، بنابراین به نظر می رسد هر مجموعه متفاوت باشد.

برای نیازهای مداوم SEO ، باز هم بسته به میزان پوشش مورد نیاز شما ، ممکن است بتوان همه چیز را زیر یک تیم قرار داد تا کار به خوبی سازماندهی و مدیریت شود و به شما این امکان را می دهد تا بر علاقه زیاد خود تمرکز کنید.

انتظار هر تیم مدیریت SEO به روز رسانی و جلسات منظم ، با گزارشات واضح از آنچه در حال رخ دادن است ، است.

ما خودمان در PixelDigitalAgency.UK فقط با شرکتهای کوچکتر سر و کار داریم ، می توانیم وب سایتهای فوق العاده دوستانه سرگرم کننده ایجاد کنیم که حمل و نقل سریع را ارائه می دهند ، و یکی دیگر از موضوعات مورد توجه وب سایتهای قدیمی است. سپس افراد از طریق تمام دستگاه های تلفن همراه ، تلفن های همراه ، رایانه های لوحی ، لپ تاپ ها و رایانه های شخصی به سایت دسترسی پیدا می کنند ، بنابراین وب سایت شما باید در مناطق مختلف قابل مشاهده باشد. ما می توانیم این کار را با نرم افزار جدید انجام دهیم ، بنابراین مهم نیست که در کدام منطقه زندگی می کنید ، می توانیم شما را در خود جای دهیم.

هدف بهینه سازی موتورهای جستجوی سازمانی این است که به شما کمک کند تعداد بازدیدکنندگان بیشتری نسبت به قبل داشته باشید ، بنابراین فروش شما در این زمینه پیشرو خواهد بود. شما باید از اقدامات غیرقانونی اجتناب کنید و از بهینه سازی موتورهای جستجوی ارگانیک بیشتر لذت ببرید زیرا:

1) شیوه های بازاریابی بی دقتی (اغلب غیرقانونی یا حداقل مشکوک) برای همیشه دوام نخواهد داشت و تصویر خوبی را به شما نشان نمی دهد. میانبری وجود ندارد!

2) بهینه سازی موتورهای جستجوی ارگانیک هنگامی انجام می شود که به روش صحیح انجام شود.

3) بهینه سازی موتورهای جستجو به موتور جستجوی شما آسیبی نمی رساند ، بنابراین آن را به خوبی تنظیم کنید و مطمئن شوید که پاداشهایی که می شناسید به درستی تنظیم شده اند.

4) SEO بیولوژیکی کاملاً در اردوگاه انجام درست کارها و استفاده از بهترین شیوه هایی که اکثر دنیای اینترنت آن را پذیرفته اند ، استقرار یافته است.

سئوی ارگانیک به ابزارها و نرم افزارهای زیادی احتیاج دارد تا بتواند آنچه را که در کمپین های آنها اتفاق می افتد اجرا ، مدیریت و نظارت کند ، که هزینه زیادی برای بسیاری از افراد ماهانه است ، که به احتمال زیاد صاحبان مشاغل کوچک را ممنوع می کند. آیا می خواهید این رویداد را به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال محلی پرورش دهید؟

چگونه آژانس بازاریابی دیجیتال محلی مناسب را انتخاب می کنید؟

بله ، من می گویم مانند سایر شرکت های خارج از کشور ، مکان تقریباً بی معنی است زیرا اینترنت بسیار گسترده است و ارتباط از طریق اسکایپ نیز به شما کمک می کند زیرا شما می توانید آنچه را که چشم شما می گوید و ظاهر آنها را مشاهده کنید و گوش دهید. من این را به این دلیل گفتم که قبلاً مقالاتی از افرادی داشتم که به زبان انگلیسی طبیعی صحبت نمی کردند ، اما وقتی مقاله ها برگشتند ، مجبور شدم همه آنها را کمی حذف کنم و مابقی را با اتلاف وقت و پولم بازنویسی کنم. ، یک نکته عالی که باید در نظر داشته باشید.

قیمت همچنین یک عامل مهم و همچنین ارزش پول است ، بنابراین در مورد آن خوب فکر کنید ، از خود بپرسید آیا احساس می کنید آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید؟

زمان. زمان در دنیای سئو زمان می برد ، اگر به من وعده دهی ده هزار رتبه غیر دائمی داده شود ، مراقب خواهم بود و می پرسم چگونه دقیقاً ، در تجربه من ، رتبه بندی سریع اغلب کوتاه است.

توافق. یک قرارداد آنچه را که می توانید انجام دهید و قیمت آن را مشخص می کند. بعلاوه ، در صورت وجود اشکالاتی که گاهی اوقات می توانند ایجاد کنند ، از شما محافظت می کند ، اما برای ترک آن حداقل به یک پاراگراف نیاز دارید. من انتظار دارم قرارداد اولیه 3 تا 6 ماه باشد و اگر اوضاع به خوبی پیش برود ، می توان پس از آن قرارداد را ادامه داد.

اطلاعات

مطمئناً ، وقتی بعد از مذاکره با یکدیگر ملاقات می کنید ، اطلاعاتی درباره خود و شرکت خود درخواست می کنید ، از جمله اینکه به نظر می رسد لیستی از کلمات کلیدی آماده است؟ با رکود در تجارت شما ، خدمات مذاکره و غیره و غیره

مدتی طول می کشد تا با مشارکت جدید آشنا شوید و مانند همه مشارکت ها صداقت و صداقت مهمترین عوامل موفقیت آن است. ارائه پیشنهادات و بینش ها را فراموش نکنید و از پرسیدن سوالات نترسید. اگر فکر می کنید همه چیز خوب پیش نمی رود ، صحبت کنید و دلیل آن را بیابید ، اگر شرکت SEO شما اشتباه کرده است ، به آنها فرصت دهید تا آن را اصلاح کنند ، اما آنها را زیر نظر داشته باشید. در صورت عدم رضایت همیشه می توانید در قیمت تجدید نظر کنید.

اما مهمتر از همه ، نگران نباشید ، اکثر آژانس های بازاریابی دیجیتال محلی سالها مراکز بهداشتی سالم و پایدار را حفظ می کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا