بازاریابی

بهترین گزینه های آموزشی SEO

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از موثرترین روش های بازاریابی اینترنتی است. اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً به دنبال کشف دنیای سئو هستید و به کمک نیاز دارید. خوشبختانه انواع دوره ها و خدمات آموزشی وجود دارد که می توانید از آنها برای یادگیری هنر و علم سئو استفاده کنید.

گزینه های مربوط به سرویس های متناقض

هنگام بررسی گزینه های مختلف مورد بحث در زیر ، برای شما مهم است که بدانید SEO به نظر می رسد رویکردی خنثی برای بازاریابی اینترنتی است. تاریخچه سئو پیچیده است و سوالات زیادی خواهید داشت. با این وجود ، من به دو گزینه آموزش SEO تقسیم کردم: Static و Interactive.

گزینه های استاتیک مجموعه ای از روش ها برای یادگیری سئو هستند ، به این ترتیب که فردی به شما بگوید چه کار کنید. به دلیل ماهیت اطلاعات بسیار محدود است. به عبارت دیگر ، اطلاعات در یک جهت حرکت می کنند: از منبع به شما. شما می توانید چیزهایی را از این روش ها بدست آورید اما انتظار نداشته باشید که به مرحله پیشرفته برسید. به عنوان مثال ، یک کتاب نمی تواند شما را تا اینجا پیش ببرد.

با گزینه های آنلاین که مناسب ترین مورد است مقایسه کنید. چرا چون می خواهید در حین تحصیل پاسخ های متخصصان مجرب را دریافت کنید.

گزینه استاتیک “تک مسیر”

می توانید از این موارد درس بگیرید اما انتظار پاسخ ندارید.

کتابهای سئو

کتابهای SEO وجود دارد اما همه آنها یک اشکال بزرگ دارند: آنها سریع می آیند. ممکن است بتوانید یک دید کلی از سئو و برخی تکنیک های مفید داشته باشید ، اما دانستن اینکه چرا از این تکنیک های خاص استفاده می کنید به اندازه دانستن نحوه انجام آن مهم است. بسیاری از کتابها “دلایل” را پوشش نمی دهند و فقط به شما می گویند از این تکنیک یا آن روش استفاده کنید.

نرم افزار سئو

در حالی که چندین گزینه نرم افزاری وجود دارد ، تعداد کمی به شما چیزهای زیادی را آموزش می دهد. مطمئناً شرکت هایی که این محصولات را تولید می کنند ، هر آنچه را که می خواهید بشنوند به شما می گویند و مفتخر می شوند که استفاده از این نرم افزار آسان است ، اما اگر نمی دانید منظور از اطلاعات چیست ، راه زیادی را پیش نمی برید. نرم افزار سئو می تواند یک ابزار مفید باشد که هرگز جایگزین دانش دقیق نمی شود. من آن را به عنوان یک ابزار آموزشی توصیه نمی کنم. فروش شما بسیار مهم است.

سئو ویدئویی

تعدادی از شرکت ها آموزش های ویدئویی در زمینه SEO ایجاد کرده اند. اینها ممکن است به برخی از سوالات شما پاسخ دهند ، اما تصویر کلی را دریافت نمی کنید. همچنین ، شما به روشی برای پیگیری موضوع وابسته هستید. اگر به دیدگاه های متعددی در مورد نحوه استفاده بهینه از یک تکنیک مشخص نیاز دارید ، چه؟ ممکن است اینجا پیدا نکنید.

آموزش های ویدئویی

اگر می خواهید یک ایده اساسی داشته باشید ، می توانید آموزش های ویدئویی کوتاهی را در YouTube پیدا کنید ، اما به کسی نیاز دارید که به شما کمک کند تا آن را در زمینه قرار دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک ویدیو با استفاده از یک دایرکتوری برای ایجاد پیوند مشاهده کنید ، اما لازم نیست بدانید که این یک موضوع تا حدودی قدیمی است که اکنون بعنوان بخشی از یک کمپین بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد.

ارائه عکس

برخی از سایت ها مانند SlideShare دارای پاورپوینت با دستورالعمل های کلی برای موضوعاتی مانند SEO هستند. ممکن است بتوانید چیزی از آنها بیاموزید اما معمولاً آنقدر مبهم هستند که برای زبان آموزان جدید هیچ ارزشی ندارند.

تدریس همایش

در برخی موارد ، ممکن است ویدیوها یا سایر رسانه ها را مشاهده کرده باشید که جلسات SEO را خلاصه می کنند که در آن ایده های مهم مورد بحث قرار گرفته است. باز هم ، فقدان شرایط پیرامونی می تواند کار را برای زوج تازه ازدواج کرده دشوار کند. با این حال ، ایده های خوبی که فکرش را نمی کردید یا دیدید ممکن است ارائه شود و ارزش ادامه آموزش را دارد.

گزینه های ارتباطی

بهترین گزینه های آموزشی SEO مواردی هستند که دارای مربیان ماهر هستند که در تدریس خوب هستند. بازاریابی اینترنتی را نباید از طرفی به طرفداران یا بحث کنندگان واگذار کرد. این بسیار مهم است ، به ویژه در دنیای فناوری امروز. آیا به راننده تاکسی نیاز دارید که دیروز یا چند سال پیش گواهینامه گرفته باشد؟ آیا دوست دارید وکیلی را استخدام کنید که هفته گذشته فارغ التحصیل شده است یا سالها سابقه کار در مواردی مانند شما را دارد؟

وبلاگ ها و انجمن ها

در حالی که به نظر می رسد وبلاگ ها و تالارهای گفتمان محل خوبی برای یادگیری سئو هستند ، اما مملو از افرادی است که نمی دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند. من این موارد را برای افرادی که تازه در حال یادگیری سئو هستند شروع نمی کنم. آنها برای افرادی که دارای تجربه اولیه هستند مناسب تر است و می دانند چگونه بی حساسیت را از واقعیت تشخیص دهند.

آموزش سئو متداول

در این فرم ، شما می توانید SEO را با استخدام یک حرفه ای یاد بگیرید تا مراحل اصلی مورد نیاز شما را برای دستیابی به نتایج کارشناسی ارشد دنبال کند. این بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند بدانند برای رسیدن به صعود ، تغییر بازدیدکنندگان و حفظ آنها دقیقاً چه چیزی لازم است.

آموزش شرکت سئو

شرکت های بزرگتر نیازهای منحصر به فردی دارند ، مانند جمع آوری افراد و تیم های کوچک از بخشهای مختلف برای یادگیری سئو. اگر آنها کسی را در خانه ندارند ، می توانند از آموزش کارگاه های حرفه ای با تجربه استفاده کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا